Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке пропуска граждан в помещение Министерства социальной защиты населения Украины

Минсоцзащиты
Приказ, Инструкция от 25.10.1994 № 01-1/120
Утратил силу

Про порядок пропуску громадян у приміщення Міністерства соціального захисту населення України 

Наказ Міністерства соціального захисту населення України
від 25 жовтня 1994 року N 01-1/120

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
15 грудня 1994 р. за N 302/512

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства соціальної політики України
 від 26 вересня 2014 року N 699)

У зв'язку з передачею будинку Міністерства під охорону Державної служби охорони при Головному управлінні внутрішніх справ м. Києва НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Інструкцію про порядок пропуску громадян у приміщення Міністерства соціального захисту населення України, що додається.

2. Вважати такою, що втратила чинність Інструкція про порядок пропуску в будинок Міністерства соціального забезпечення УРСР від 28.04.86, затверджена наказом Мінсоцзабезу від 28.04.86 N 01-1/43.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Нощенка.

 

 

Перший заступник Міністра

Б. Г. Алейник

 

 

 

 

 
 
 

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Міністерства соціального захисту населення України
від 25 жовтня 1994 р. N 01-1/120

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
15 грудня 1994 р. за N 302/512  

ІНСТРУКЦІЯ
ПРО ПОРЯДОК ПРОПУСКУ ГРОМАДЯН У ПРИМІЩЕННЯ МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ

Ця Інструкція встановлює порядок пропуску працівників Міністерства, організацій, закладів, установ, підприємств сфери соціального захисту населення та інших громадян у приміщення Міністерства соціального захисту населення.

1. Працівники центрального апарату Міністерства, організацій, закладів, установ, підприємств сфери соціального захисту населення та органів державної виконавчої влади проходять у приміщення Міністерства за службовими посвідченнями.

2. Громадяни України та іноземці, які звертаються з особистих питань, проходять вільно в зал приймальної на першому поверсі. Переміщення цих громадян за межі приймальної без дозволу начальника Відділу прийому громадян і розгляду письмових звернень забороняється.

3. Інші особи, які прибули до Міністерства з службових питань, проходять у приміщення з дозволу керівництва Міністерства, начальників управлінь (відділів), їх заступників за документами, що засвідчують їх особу, або у супроводі службової особи Міністерства.

4. У вихідні і святкові дні перебування працівників центрального апарату Міністерства та інших осіб у приміщенні Міністерства обліковується постовим у спеціальному журналі.

5. Іноземні делегації пропускаються у приміщення з дозволу керівництва Міністерства у супроводі службової особи Міністерства.

6. У разі необхідності проведення в приміщенні Міністерства господарських або ремонтних робіт особи, які їх будуть виконувати, проходять у приміщення за списком, який затверджується начальником Управління справами.

7. Після закінчення робочого дня всі службові кімнати повинні бути зачинені, а ключі від кімнат здані черговому постовому. Забороняється залишати ключі в дверях або брати з собою.

8. Винесення із приміщення Міністерства матеріальних цінностей дозволяється тільки за наявністю належно оформлених супровідних документів установленої форми.

9. Відповідальність за перебування громадян у приміщенні Міністерства, які прибули на особистий прийом, покладається на начальника Відділу прийому громадян і розгляду письмових звернень.

10. Відповідальність за дотриманням порядку пропуску громадян у приміщення Міністерства та винесення матеріальних цінностей покладається на начальника господарського відділу Управління справами.

 

 

Начальник Управління справами

С. П. Фертенко

Опрос