Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в Положение о порядке применения к субъектам внешнеэкономической деятельности Украины и иностранным субъектам хозяйственной деятельности специальных санкций, предусмотренных статьей 37 Закона Украины "О внешнеэкономической деятельности"

Министерство экономики Украины (2)
Приказ от 01.11.2000 № 233
действует с 28.11.2000

Про внесення змін і доповнень до Положення про порядок застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України та іноземних суб'єктів господарської діяльності спеціальних санкцій, передбачених статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність"

Наказ Міністерства економіки України
від 1 листопада 2000 року N 233

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
17 листопада 2000 р. за N 835/5056

У зв'язку з виданням Президентом України Указу від 14 липня 2000 року N 889/2000 "Про ліквідацію деяких консультативних, дорадчих та інших органів" та з метою вдосконалення процедури застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності та іноземних суб'єктів господарської діяльності спеціальних санкцій, передбачених статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність", НАКАЗУЮ:

1. Унести такі зміни і доповнення до Положення про порядок застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України та іноземних суб'єктів господарської діяльності спеціальних санкцій, передбачених статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність", затвердженого наказом Мінекономіки 17.04.2000 N 52 та зареєстрованого в Мін'юсті 05.05.2000 за N 260/4481:

1.1. У пунктах 1.1 та 4.1 вилучити слова: "комісії з питань повернення в Україну валютних цінностей, що незаконно знаходяться за її межами".

1.2. Абзац третій пункту 4.2 викласти в такій редакції:

"щодо змісту конкретного порушення суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності України чи іноземним суб'єктом господарської діяльності Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" та/або іншого нормативно-правового акта України, пов'язаного з цим Законом".

1.3. Абзац п'ятий пункту 4.2 викласти в такій редакції:

"Якщо в отриманих поданнях зазначену інформацію повністю не відображено та відсутня в них інформація не перебуває в розпорядженні Міністерства економіки України, то Міністерство економіки України робить запит до ініціатора подання або до інших органів державного управління та валютного контролю, суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, щодо яких є подання про застосування спеціальних санкцій, щодо уточнення інформації про суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності".

1.4. Абзац перший пункту 4.8 після слів: "у якому вказуються" доповнити словами "норми чинного законодавства, які було порушено".

1.5. В абзаці першому пункту 4.8 слова: "реквізити юридичних осіб" замінити словами: "реквізити суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності".

2. Управлінню контролю за зовнішньоекономічною діяльністю департаменту торговельних обмежень та контролю за зовнішньоекономічною діяльністю (Жижко О. А.) разом з головним юридичним управлінням (Медвецький А. Т.) подати цей наказ на державну реєстрацію до Мін'юсту в установлений законодавством термін та забезпечити його подальше супроводження.

3. Управлінню контролю за зовнішньоекономічною діяльністю департаменту торговельних обмежень та контролю за зовнішньоекономічною діяльністю (Жижко О. А.) разом з адміністративним департаментом (Іскра А. І.) після державної реєстрації цього наказу довести його до відома МВС, Держмитслужби, ДПАУ, НБУ, СБУ, ГоловКРУ, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Гончарука А. І.

 

Міністр економіки

В. Роговий

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державного комітету
з питань регуляторної політики та підприємництва

 
 
О. Кужель

Опрос