Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Правила осуществления депозитных операций для банковских депозитов

Национальный банк
Постановление от 31.10.2000 № 427
Утратил силу

Про внесення змін до Правил здійснення депозитних операцій для банківських депозитів

Постанова Правління Національного банку України
від 31 жовтня 2000 року N 427

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
14 листопада 2000 р. за N 816/5037

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Правління Національного банку України
 від 3 грудня 2003 року N 516)

Із метою врегулювання діючого порядку погашення депозитних (ощадних) сертифікатів комерційних банків, що номіновані в національній та іноземній валюті, Правління Національного банку України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити зміни до Правил здійснення депозитних операцій для банківських депозитів (далі - Зміни), затверджених постановою Правління Національного банку України від 07.07.97 N 216 (у редакції постанови Правління Національного банку України від 30.06.98 N 250, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 14.07.98 за N 445/2885), що додаються.

2. Департаменту монетарної політики (Н. І. Гребеник) надіслати Зміни Кримському республіканському, територіальним та по місту Києву і Київській області управлінням Національного банку України, комерційним банкам для керівництва і використання в роботі.

3. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на першого заступника Голови А. В. Шаповалова.

4. Банкам внести відповідні зміни до своїх внутрішніх положень, які регулюють операції із залучення коштів на депозитні вклади та випуск депозитних (ощадних) сертифікатів.

5. Постанова набирає чинності через 10 днів після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.

 

Голова 

В. С. Стельмах 

 

Зміни до Правил здійснення депозитних операцій для банківських депозитів

1. Абзац четвертий пункту 6 викласти в такій редакції:

"За договором про банківський депозит (вклад) комерційний банк, який прийняв кошти від вкладника або кошти, що надійшли на рахунок вкладника від іншої сторони як у національній, так і в іноземній валюті, зобов'язується виплатити вкладнику суму депозиту (вкладу) та нараховані проценти у відповідній щодо залучення валюті на умовах та в порядку, що передбачені договором".

2. Пункт 13 викласти в такій редакції:

"13. Сертифікати можуть бути номіновані як у національній, так і в іноземній валюті. Погашення сертифікатів, що номіновані в національній валюті, юридичним та фізичним особам здійснюється банками тільки в національній валюті. Погашення сертифікатів, що номіновані в іноземній валюті, юридичним та фізичним особам здійснюється банками за бажанням їх власників як в іноземній валюті, так і в національній валюті за курсом Національного банку України на дату їх погашення, зазначену в депозитному сертифікаті. Сертифікати можуть випускатися: одноразово або серіями, іменними або на пред'явника, строковими або до запитання". 

 

Начальник управління
методології інструментів
грошово-кредитної політики
 

 
 
Н. О. Шидловська
 

Опрос