Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции о порядке осуществления медицинской практики органами обеспечения Пограничных войск Украины

Госкомграницы
Приказ, Инструкция от 06.10.2000 № 550
Утратил силу

Про затвердження Інструкції про порядок здійснення медичної практики органами забезпечення Прикордонних військ України

Наказ Голови Державного комітету у справах
 охорони державного кордону України -
Командувача Прикордонних військ України
від 6 жовтня 2000 року N 550

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
26 жовтня 2000 р. за N 750/4971

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Адміністрації Державної прикордонної служби України
 від 4 вересня 2003 року N 68)

Відповідно до Законів України "Про господарську діяльність у Збройних Силах України", "Про загальну структуру і чисельність Прикордонних військ України", в межах повноважень, визначених Положенням про Державний комітет у справах охорони державного кордону України, затвердженим Указом Президента України від 14.09.2000 N 1071/2000, та постанови Кабінету Міністрів України від 25.07.2000 N 1171 "Про затвердження переліку видів господарської діяльності, здійснення якої дозволяється військовими частинами Збройних Сил" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Інструкцію про порядок здійснення медичної практики органами забезпечення Прикордонних військ України (додається).

2. Контроль за виконанням наказу покласти на начальника військово-медичного управління і начальника фінансово-економічного управління Держкомітету.

3. Наказ довести до органів забезпечення Прикордонних військ України.

 

Голова Державного комітету 

Б. М. Олексієнко 

 

ІНСТРУКЦІЯ
про порядок здійснення медичної практики органами забезпечення Прикордонних військ України

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Ця Інструкція визначає порядок здійснення медичної практики органами забезпечення Прикордонних військ України.

1.2. Органи забезпечення Прикордонних військ України - це з'єднання, частини, установи, підприємства, які в установленому законодавством порядку отримали ліцензію на здійснення медичної практики.

1.3. Органи забезпечення у своїй діяльності керуються Конституцією України, законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами та директивами Держкомкордону України, а також цією Інструкцією.

1.4. Здійснення безоплатного медичного обслуговування військовослужбовців, ветеранів військової служби Прикордонних військ та інших категорій громадян, які згідно із чинним законодавством користуються правом на лікування в них, провадиться на підставі рішення органу забезпечення, яке приймається в кожному конкретному випадку начальником цього органу.

2. ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ МЕДИЧНОЇ ПРАКТИКИ

2.1. Здійснення медичної практики органами забезпечення Прикордонних військ України провадиться на договірних умовах відповідно до чинного законодавства.

2.2. Порядок організації медичної практики органами забезпечення визначається наказом керівника цього органу, який видається відповідно до цієї Інструкції.

2.3. Оплата роботи працівників, залучених до виконання платних послуг, провадиться в порядку і на умовах, передбачених чинним законодавством.

3. ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ, ОДЕРЖАНИХ ВІД ЗДІЙСНЕННЯ МЕДИЧНОЇ ПРАКТИКИ

Кошти, одержані від здійснення медичної практики органами забезпечення Прикордонних військ України, зараховуються до Державного бюджету України і використовуються відповідно до чинного законодавства.

 

Начальник військово-медичного
управління Держкомітету -
заступник начальника тилу
з питань охорони здоров'я
полковник медичної служби
 

 
 
 
 
В. П. Мегедь
 

Опрос