Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О введении в действие Инструкции о порядке обеспечения вещевым имуществом и введении в действие норм принадлежности вещевого имущества для осужденных, отбывающих наказание в учреждениях исполнения наказаний, и лиц, содержащихся в следственных изоляторах Государственного департамента Украины по вопросам исполнения наказаний [СОДЕРЖАНИЕ]

Государственный департамент по вопросам исполнения наказаний
Приказ, Инструкция, Нормы от 10.08.2000 № 162
Утратил силу

Про введення в дію Інструкції про порядок забезпечення речовим майном та введення в дію норм належності речового майна для засуджених, які відбувають покарання в установах виконання покарань, та осіб, які утримуються у слідчих ізоляторах Державного департаменту України з питань виконання покарань

Наказ Державного департаменту України з питань виконання покарань
від 10 серпня 2000 року N 162

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
23 серпня 2000 р. за N 536/4757

Зміст

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
наказами Державного департаменту України з питань виконання покарань
 від 2 грудня 2003 року N 228
,
 від 28 лютого 2006 року N 42
,
 від 10 листопада 2009 року N 258

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства юстиції України
від 20 лютого 2012 року N 280/5)

1. Наказ Державного департаменту України з питань виконання покарань "Про введення в дію Інструкції про порядок забезпечення речовим майном та введення в дію норм належності речового майна для засуджених, які відбувають покарання в установах виконання покарань, та осіб, які утримуються у слідчих ізоляторах Державного департаменту України з питань виконання покарань" від 10 серпня 2000 року N 162.

- Інструкція про порядок забезпечення речовим майном засуджених, які відбувають покарання в установах виконання покарань, та осіб, які утримуються у слідчих ізоляторах.

2. Норма належності речового майна для засуджених чоловіків, які відбувають покарання у кримінально-виконавчих установах.

3. Норма належності речового майна для засуджених жінок, які відбувають покарання у кримінально-виконавчих установах.

4. Норма належності речового майна для засуджених, які відбувають покарання у приміщеннях камерного типу виправних колоній.

5. Норма належності речового майна для засуджених неповнолітніх, які відбувають покарання у спеціальних виховних установах.

6. Норма належності постільних речей для засуджених, які відбувають покарання в установах виконання покарань, та осіб, які утримуються у слідчих ізоляторах (інвентарне майно).

7. Норма належності речового майна для осіб, які утримуються у лікувально-трудових профілакторіях.

8. Норма належності речового майна, що може придбаватися спецконтингентом у магазинах установ за власні кошти та надсилатися в посилках.

9. Норма належності речового майна для хворих, які проходять лікування в лікувально-профілактичних закладах, закладах на правах лікувальних та стаціонарах медичних частин колоній (інвентарне майно).

10. Норма належності речового майна для вагітних жінок, які перебувають у допологовій відпустці, матерів-годувальниць та годувальниць, які відбувають покарання у кримінально-виконавчих установах

11. Норма належності одягу, взуття і м'якого інвентарю для дітей, які перебувають у будинках дитини при кримінально-виконавчих установах.

____________

Опрос