Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка выдачи согласования для получения лицензии на экспорт и импорт озоноразрушающих веществ и продукции, их содержащей

Министерство экологии и природных ресурсов Украины (1)
Порядок, Приказ от 16.06.2000 № 56
Утратил силу

Про затвердження Порядку видачі погодження для отримання ліцензії на експорт та імпорт озоноруйнівних речовин і продукції, що їх містить

Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України
від 16 червня 2000 року N 56

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
20 червня 2000 р. за N 362/4583

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства екології та природних ресурсів України
 від 27 травня 2002 року N 197

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України
 від 12 травня 2008 року N 241)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06.01.2000 N 4 "Про переліки товарів, експорт та імпорт яких підлягає квотуванню і ліцензуванню у 2000 році" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок видачі погодження для отримання ліцензії на експорт та імпорт озоноруйнівних речовин і продукції, що їх містить (додається).

2. Надати Головдержекоінспекції виняткове право видачі погоджень на вивезення та ввезення озоноруйнівних речовин та право видачі листів-роз'яснень, якщо продукція не містить озоноруйнівних речовин.

3. Надати Республіканському комітету охорони навколишнього середовища та природних ресурсів Автономної Республіки Крим, державним управлінням екології та природних ресурсів в областях, містах Києві та Севастополі, державним інспекціям охорони Чорного та Азовського морів право видачі суб'єктам підприємництва, що зареєстровані у відповідних регіонах, та облікова вартість за договорами (контрактами) яких не перевищує 10 тис. дол. США, погоджень на вивезення та ввезення продукції, що містить озоноруйнівні речовини, та листів-роз'яснень, якщо продукція не містить озоноруйнівних речовин.

4. Нормативно-правовому управлінню (С. Максимчук) у 5-денний термін подати наказ на державну реєстрацію в Міністерство юстиції України.

5. Головдержекоінспекції (П. Свирид) у 3-денний термін довести цей наказ до відома Мінекономіки України, Державної митної служби України та територіальних органів Мінекоресурсів України.

6. Республіканському комітету охорони навколишнього середовища та природних ресурсів Автономної Республіки Крим, державним управлінням екології та природних ресурсів в областях, містах Києві та Севастополі, державним інспекціям охорони Чорного та Азовського морів щоквартально подавати до Головдержекоінспекції інформацію про видані погодження та листи-роз'яснення.

7. Скасувати Порядок видачі погодження для отримання ліцензії на експорт та імпорт озоноруйнівних речовин і продукції, що їх містить, затверджений наказом N 46 від 17.03.2000 р.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра М. Стеценка.

 

В. о. Міністра

Т. Кисільова

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва

 
О. В. Кужель

 

ПОРЯДОК
видачі погодження для отримання ліцензії на експорт та імпорт озоноруйнівних речовин і продукції, що їх містить

Порядок втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства екології та природних ресурсів України
 від 27 травня 2002 року N 197)

____________

Опрос