Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции о порядке и условиях выплаты военнослужащим Вооруженных Сил Украины вознаграждения за розыск, поднятие, разминирование и обезвреживание взрывчатых предметов

Минобороны
Приказ, Инструкция от 26.05.2000 № 153
Утратил силу

Про затвердження Інструкції про порядок та умови виплати військовослужбовцям Збройних Сил України винагороди за розшук, піднімання, розмінування та знешкодження вибухових предметів

Наказ Міністра оборони України
від 26 травня 2000 року N 153

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
9 червня 2000 р. за N 343/4564

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства оборони України
 від 22 травня 2014 року N 328)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 6 квітня 1998 року N 452 "Про упорядкування додаткових видів грошового забезпечення військовослужбовців" і з метою визначення єдиного порядку та умов виплати військовослужбовцям винагороди за розшук, піднімання, розмінування та знешкодження вибухових предметів НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Інструкцію про порядок та умови виплати військово-службовцям Збройних Сил України винагороди за розшук, піднімання, розмінування та знешкодження вибухових предметів, що додається.

2. Контроль за виконанням наказу покласти на начальника Головного фінансового управління Міністерства оборони України.

3. Наказ розіслати згідно з розрахунком розсилки.

 

Міністр оборони України
генерал армії України
 

 
О. І. Кузьмук
 

ПОГОДЖЕНО

  

Перший заступник
Міністра фінансів України
 

 
П. К. Германчук
 

Заступник Міністра
праці та соціальної політики України
 

 
І. І. Кравчук
 

 

ІНСТРУКЦІЯ
про порядок та умови виплати військовослужбовцям Збройних Сил України винагороди за розшук, піднімання, розмінування та знешкодження вибухових предметів

1. За розшук, піднімання, розмінування та знешкодження авіабомб, мін, снарядів та інших вибухових предметів, виплачується винагорода у таких розмірах:

Характер робіт 

Види боєприпасів 

Розмір винагороди
(у відсотках), від
мінімального
посадового окладу
командира взводу 

Розшук і знешкодження вибухових предметів на місці 

Різноманітні підривники, снаряди калібру до 50 мм. 

Гранати (ручні, пістолетні, протитанкові); артилерійські снаряди, мінометні міни калібру від 50 до 150 мм; реактивні боєприпаси калібру від 73 до 158,5 мм; інженерні боєприпаси. 

Артилерійські снаряди калібру від 150 до 420 мм; мінометні міни калібру від 150 до 170 мм; реактивні боєприпаси калібру від 158,5 до 320 мм; авіаційні бомби калібру від 2 до 50 кг. 

10 

Авіаційні бомби калібру від 50 до 500 кг. 

15 

Авіаційні бомби калібру 500 кг і більше. 

20 

Скопління різноманітних боєприпасів (25 од. і більше).  

20 

Розшук, піднімання, розмінування і знешкодження нерозряджених вибухових предметів 

Різноманітні підривники, снаряди калібру до 50 мм. 

Гранати (ручні, пістолетні, протитанкові); артилерійські снаряди, мінометні міни калібру від 50 до 150 мм; реактивні боєприпаси калібру від 73 до 158,5 мм; інженерні боєприпаси. 

10 

Артилерійські снаряди калібру від 150 мм до 420 мм; мінометні міни калібру від 150 до 170 мм; реактивні боєприпаси калібру від 158,5 до 320 мм; авіаційні бомби калібру від 2 до 50 кг. 

20 

Авіаційні бомби калібру від 50 до 500 кг. 

30 

Авіаційні бомби калібру 500 кг і більше. 

40 

Скупчення різноманітних боєприпасів (25 і більше). 

40 

2. Винагорода у зазначених розмірах виплачується за кожне знешкодження боєприпасів кожному військовослужбовцю групи розмінування у відсотках згідно з пунктом 1 Інструкції про порядок та умови виплати військовослужбовцям Збройних Сил України винагороди за розшук, піднімання, розмінування та знешкодження вибухових предметів, але залежно від характеру робіт не більше 40 відсотків мінімального посадового окладу командира взводу.

3. Винагорода виплачується за місцем служби військовослужбовця, де він обіймає штатну посаду, за минулий місяць одночасно з виплатою грошового забезпечення за поточний місяць на підставі наказу командира військової частини в межах затвердженого в установленому порядку кошторису доходів і видатків військової частини, призначених на грошове забезпечення військовослужбовців.

Підставою для видання наказу є затверджені командиром військової частини та погоджені з відповідним військовим комісаром другі примірники актів про виконання робіт з очищення місцевості від вибухонебезпечних предметів.

Військовослужбовцям, які відбувають з військової частини раніше від дня, установленого для виплати грошового забезпечення, належні суми грошової винагороди виплачуються при вибутті.

 

Начальник інженерних військ
Збройних Сил України
генерал-лейтенант
 

 
 
В. С. Воробйов
 

Начальник Головного фінансового
управління Міністерства оборони
України
 генерал-лейтенант
 

 

 
І. Ю. Марко
 

Опрос