Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок предоставления во временное пользование гражданам предметов культурно-бытового назначения и хозяйственного употребления, утвержденный приказом Укрсоюзсервиса от 16 декабря 1999 N 46 и зарегистрированный Министерством юстиции Украины 17.01.2000 N 25/4246

Укрсоюзсервис
Приказ от 23.02.2000 № 6
действует с 02.05.2000

Про внесення змін до Порядку надання у тимчасове користування громадянам предметів культурно-побутового призначення та господарського вжитку, затвердженого наказом Укрсоюзсервісу від 16 грудня 1999 N 46 та зареєстрованого Міністерством юстиції України 17.01.2000 N 25/4246

Наказ Українського союзу об'єднань, підприємств і організацій
побутового обслуговування населення
від 23 лютого 2000 року N 6

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
21 квітня 2000 р. за N 239/4460

З метою уточнення порядку взаємовідносин між наймодавцем і наймачем НАКАЗУЮ:

1. П. 3.3, абз. 4 викласти в такій редакції:

"За прострочення платежу наймач оплачує вартість прокату згідно з тарифами, які діють на момент сплати платежу, а також пеню для юридичних осіб та суб'єктів підприємницької діяльності в розмірі, установленому договором прокату (замовленням-зобов'язанням), але не більше подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла в період, за який сплачується пеня, для фізичних осіб - у розмірі, установленому договором прокату (замовленням-зобов'язанням), але не більше облікової ставки Національного банку України.

У разі прострочення платежу з незалежних від наймача причин (відрядження, госпіталізація, форс-мажорні обставини) оплата за прострочення платежу проводиться за тарифами, що діяли в термін прострочення платежу". 

2. Пункт 4.7 викласти в такій редакції:

"4.7. При поверненні предмета прокату заборгованість з оплати користування предметом прокату разом з пенею сплачується наймачем добровільно, а в разі відмови від оплати ці суми стягуються в судовому порядку".

3. Пункт 4.11 викласти в такій редакції:

"4.11. При відмові добровільного розрахунку або ухиленні наймача від повернення предмета прокату, вилучення його, стягнення збитків за невиконання умов договору побутового прокату (заборгованості за оплатою прокату і пені) проводяться за позовом наймодавця через суд".

 

Голова ради Укрсоюзсервісу 

С. І. Косих 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Заступник Міністра фінансів України 

В. В. Регурецький  

Заступник Міністра економіки України 

А. І. Гончарук 

Перший заступник Голови Держкомітету
України у справах захисту прав споживачів 

 
Л. В. Буряк  

Опрос