Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о порядке согласования выдачи лицензий на экспорт товаров, определенных постановлением Кабинета Министров Украины от 6 января 2000 года N 4

Минфин
Положение, Приказ от 17.02.2000 № 31
действует с 14.03.2000

Про затвердження Положення про порядок погодження видачі ліцензій на експорт товарів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 6 січня 2000 року N 4

Наказ Міністерства фінансів України
від 17 лютого 2000 року N 31

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
3 березня 2000 р. за N 127/4348

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 6 січня 2000 року N 4 "Про переліки товарів, експорт та імпорт яких підлягає квотуванню і ліцензуванню у 2000 році" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про порядок погодження видачі ліцензій на експорт товарів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 6 січня 2000 року N 4, що додається.

2. Провадження справ з погодження видачі ліцензій на експорт товарів покласти на Головне управління дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння.

3. Головному управлінню дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння зареєструвати цей наказ у Міністерстві юстиції України в установлений чинним законодавством термін.

4. Контроль за додержанням вимог цього Положення покласти на Головне управління дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння (Видолоб В. В.).

 

В. о. Міністра 

П. К. Германчук 

 

ПОЛОЖЕННЯ
про порядок погодження видачі ліцензій на експорт товарів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 6 січня 2000 року N 4

1. Загальні положення

1.1. Цим Положенням установлюється єдиний порядок погодження видачі ліцензій на експорт товарів, визначених у додатку 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 6 січня 2000 року N 4 "Про переліки товарів, експорт та імпорт яких підлягає квотуванню і ліцензуванню у 2000 році" (далі - Погодження).

1.2. Дія цього Положення поширюється на суб'єктів підприємницької діяльності незалежно від форм власності, відомчого підпорядкування та місця їх реєстрації.

2. Порядок звернення до Міністерства фінансів України для отримання Погодження

2.1. Для отримання Погодження суб'єкти підприємницької діяльності подають до Міністерства фінансів України письмове звернення довільної форми, в якому зазначають:

2.1.1) мету звернення;

2.1.2) найменування товару: дорогоцінні метали за видами продукції (із зазначенням марки та нормативних документів стандартизації); брухт і відходи дорогоцінних металів за видами сировини (кінофоторентгенматеріали, комплектуючі вироби, обчислювальна техніка, побутові пристрої тощо); дорогоцінне каміння, дорогоцінне каміння органогенного утворення та напівдорогоцінне каміння (відповідно до термінів, визначених законодавством) та інше;

2.1.3) інформацію про надходження товару (товар власного виробництва чи придбаний для реалізації);

2.1.4) кількість товару: дорогоцінні метали - у грамах (із зазначенням лігатурної та чистої ваги дорогоцінного металу); дорогоцінне каміння - у каратах, штуках; дорогоцінне каміння органогенного утворення та напівдорогоцінне каміння - у каратах, кілограмах (грамах), штуках;

2.1.5) код товару згідно з ТН ЗЕД;

2.1.6) інформацію про покупця: повне найменування та місцезнаходження;

2.1.7) дату і номер контракту.

2.2. До звернення додаються:

2.2.1) заявка на ліцензію, заповнена в установленому порядку;

2.2.2) копія ліцензії Міністерства фінансів України на право здійснення операцій з металобрухтом дорогоцінних металів і дорогоцінним камінням (крім їх видобутку), виготовлення і реалізації виробів з їх використанням;

2.2.3) копія сертифіката про походження товару, виданого відповідною торгово-промисловою палатою;

2.2.4) копія зовнішньоекономічного договору (контракту) на експорт разом з додатками і специфікаціями до нього, завірена в установленому порядку керівником суб'єкта підприємницької діяльності;

2.2.5) копія експертного висновку торгово-промислової палати щодо відповідності товару коду ТН ЗЕД;

2.2.6) копія експертного висновку Державного гемологічного центру України (на товари з дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення, напівдорогоцінного каміння).

2.3. Суб'єкти підприємницької діяльності несуть відповідальність за достовірність наданої інформації, розрахунків і поданих документів.

3. Порядок розгляду Міністерством фінансів України звернень суб'єктів підприємницької діяльності для отримання Погодження

3.1. Днем подання звернення разом з комплектом документів, зазначених у пункті 2.2 цього Положення, вважається день його реєстрації в Міністерстві фінансів України.

Термін розгляду звернення становить 15 робочих днів з дня реєстрації звернення.

3.2. За результатами розгляду поданих документів приймається рішення про надання Погодження або відмову в його наданні.

3.3. У разі надання Погодження заявка на ліцензію підписується заступником Міністра фінансів України, завіряється гербовою печаткою і видається заявникові.

Копія погодженої заявки на ліцензію залишається в Міністерстві фінансів України.

3.4. Рішення про відмову у наданні Погодження (в письмовій формі) може бути прийняте у разі подання документів з порушенням вимог, зазначених у пункті 2.2 цього Положення.

 

Начальник Головного управління
дорогоцінних металів і дорогоцінного
каміння
 

 
 
В. В. Видолоб
 

Опрос