Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции по учету, хранению и расходованию бланков свидетельств о регистрации актов гражданского состояния в Украине

Минюст
Приказ, Инструкция от 03.03.2000 № 9/5

Про затвердження Інструкції з обліку, зберігання та витрачання бланків свідоцтв про реєстрацію актів громадянського стану в Україні

Наказ Міністерства юстиції України
від 3 березня 2000 року N 9/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
3 березня 2000 р. за N 125/4346

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства юстиції України
 від 3 вересня 2002 року N 81/5

У зв'язку з прийняттям Закону України від 11 січня 2000 р. N 1366-XIV "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань реєстрації актів громадянського стану" та з метою забезпечення в органах реєстрації актів громадянського стану належного обліку, зберігання та витрачання бланків свідоцтв про реєстрацію актів громадянського стану НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Інструкцію з обліку, зберігання та витрачання бланків свідоцтв про реєстрацію актів громадянського стану в Україні, що додається.

2. Вважати такою, що втратила чинність, Інструкцію по обліку, зберіганню та витрачанню бланків свідоцтв про реєстрацію актів громадянського стану в Україні, затверджену постановою колегії Міністерства юстиції України від 20 вересня 1993 року.

3. Директору Департаменту у справах цивільного стану громадян Кунді В. В. надіслати зазначену Інструкцію Головному управлінню юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, обласним, Київському та Севастопольському міським управлінням юстиції для застосування в роботі підвідомчих органів реєстрації актів громадянського стану відповідного регіону.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра юстиції Пасенюка О. М. та директора Департаменту у справах цивільного стану громадян Кунду В. В. 

 

Міністр 

С. Р. Станік 

 

Інструкція
з обліку, зберігання та витрачання бланків свідоцтв про реєстрацію актів громадянського стану в Україні

Інструкція втратила чинність
(згідно з наказом Міністерства юстиції України
 від 3 вересня 2002 року N 81/5)

____________

Опрос