Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Тарифов на перевозку пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом во внутригосударственном сообщении

Минтранс
Тарифы, Приказ от 14.02.2000 № 53
Утратил силу

Про затвердження Тарифів на перевезення пасажирів, багажу та вантажобагажу залізничним транспортом у внутрішньодержавному сполученні

Наказ Міністерства транспорту України
від 14 лютого 2000 року N 53

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
29 лютого 2000 р. за N 113/4334

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказом Міністерства транспорту України
від 19 лютого 2001 року N 103

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства транспорту та зв'язку України
 від 15 травня 2007 року N 405)

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.96 N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів місцевих рад щодо регулювання цін (тарифів)" та з метою більш повного відшкодування витрат, пов'язаних із забезпеченням якісного обслуговування пасажирів у поїздах, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Тарифи на перевезення пасажирів, багажу та вантажобагажу залізничним транспортом у внутрішньодержавному сполученні, що додаються.

2. Укрзалізниці (Макаренко М. В.) та начальникам залізниць України забезпечити своєчасне введення у дію цих Тарифів та правильність їх застосування і проінформувати про це населення (на вокзалах та пунктах продажу квитків).

3. Із введенням у дію цього наказу втрачають чинність Тарифи на перевезення пасажирів, багажу та вантажобагажу залізничним транспортом у внутрішньодержавному сполученні, затверджені наказом Міністерства транспорту від 28 вересня 1998 р. N 386 "Про затвердження Тарифів на перевезення пасажирів, багажу та вантажобагажу залізничним транспортом у внутрішньодержавному сполученні" і зареєстровані Міністерством юстиції 9 жовтня 1998 р. за N 639/3079.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра транспорту України - Генерального директора Укрзалізниці А. В. Слободяна. 

 

Міністр 

Л. М. Костюченко 

ПОГОДЖЕНО

  

Заступник Міністра економіки України 

О. В. Шлапак 

 

ТАРИФИ
на перевезення пасажирів, багажу та вантажобагажу залізничним транспортом у внутрішньодержавному сполученні

Тарифи втратили чинність
 (згідно з наказом Міністерства транспорту України
 від 19 лютого 2001 року N 103)
 ____________

Опрос