Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении дополнений в Инструкцию о порядке запрещения въезда в Украину иностранцам должностными лицами Пограничных войск Украины, утвержденную приказом Председателя Госкомграницы от 06.02.98 N 62

Госкомграницы
Приказ от 20.01.2000 № 26
Утратил силу

Про внесення доповнень до Інструкції про порядок заборони в'їзду в Україну іноземцям посадовими особами Прикордонних військ України, затвердженої наказом Голови Держкомкордону від 06.02.98 N 62

Наказ Державного комітету у справах охорони державного кордону України
від 20 січня 2000 року N 26

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
1 лютого 2000 р. за N 56/4277

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Адміністрації Державної прикордонної служби України
від 5 жовтня 2004 року N 711 ДСК відповідно до інформації,
 наведеної у
листі Адміністрації Державної прикордонної служби України
від 23 квітня 2013 року N 0.41-3469/0/6-13
)

Відповідно до Законів України "Про правовий статус іноземців", "Про державний кордон України", "Про Прикордонні війська України", Правил в'їзду іноземців в Україну, їх виїзду з України та транзитного проїзду через її територію, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.95 N 1074, та з метою вдосконалення порядку заборони в'їзду в Україну іноземцям посадовими особами Прикордонних військ України НАКАЗУЮ:

1. Унести доповнення до Інструкції про порядок заборони в'їзду в Україну іноземцям посадовими особами Прикордонних військ України, затвердженої наказом Голови Держкомкордону від 06.02.98 N 62 і зареєстрованої в Мін'юсті 25.02.98 за N 137/2577, а саме:

п. 2.5 доповнити другим, третім, четвертим та п'ятим абзацами:

"Рішення про заборону в'їзду в Україну іноземцю за порушення митних правил, санітарних норм чи правил або невиконання законних вимог посадових осіб митних та інших органів, що здійснюють контроль на державному кордоні, приймається начальником органу охорони державного кордону за письмовим поданням керівника відповідного органу.

У поданні про заборону в'їзду в Україну зазначаються: установочні дані на особу (прізвище, ім'я, громадянство (підданство), дата народження, стать); обставини правопорушення, вчиненого іноземцем під час його перебування в пункті пропуску; правові підстави такого рішення.

Подання щодо заборони в'їзду в Україну іноземцю не приймається до розгляду, якщо воно не містить вищезазначених даних.

Про прийняте рішення начальник органу охорони державного кордону інформує письмово керівника органу, який подав клопотання про заборону в'їзду в Україну іноземцю";

п. 11 доповнити третім абзацом:

"Управлінням прикордонного контролю Держкомкордону щомісячно формується та надсилається на адресу зацікавлених органів державної влади список іноземців, яким посадовими особами Прикордонних військ заборонено в'їзд в Україну (додаток 6 до цієї Інструкції)";

п. 13 доповнити третім і четвертим абзацами:

"При виявленні особи, в паспорті якої проставлено штамп "Заборонено в'їзд в Україну терміном на..." і термін заборони в'їзду в Україну закінчився, старший зміни прикордонних нарядів після перевірки зазначеного в штампі терміну за обліком (базою даних) осіб, яким заборонено в'їзд в Україну, анулює зазначений штамп шляхом проставляння поверх нього штампа "Анульовано" та засвідчує факт проставляння штампа печаткою і особистим підписом.

При виявленні особи, якій посадовими особами Прикордонних військ України заборонено в'їзд в Україну, але в паспортному документі якої штамп "Заборонено в'їзд в Україну терміном на..." відсутній, старший зміни прикордонних нарядів проставляє штамп "Заборонено в'їзд в Україну терміном на..." із зазначенням терміну, вказаного в облікових документах (базі даних)".

2. Штабу Прикордонних військ України, командуванню напрямів Прикордонних військ України, командирам з'єднань і частин прикордонного контролю (командирам з'єднань, які мають у своєму підпорядкуванні підрозділи прикордонного контролю) забезпечити вивчення з посадовими особами змін до Інструкції про порядок заборони в'їзду в Україну іноземцям посадовими особами Прикордонних військ України та їх виконання.

3. Аналіз роботи в Прикордонних військах України щодо заборони в'їзду в Україну іноземцям посадовими особами органів охорони державного кордону, пропозиції стосовно її вдосконалення управлінню прикордонного контролю Держкомкордону здійснювати під час підготовки оглядів стану паспортного контролю та включати в них окремим розділом.

Наказ оголосити особовому складу з'єднань і частин прикордонного контролю (з'єднань, які мають у своєму складі підрозділи прикордонного контролю) Прикордонних військ України.

 

Голова Держкомкордону - Командувач
Прикордонних військ України
генерал-лейтенант
 

 
 
Б. М. Олексієнко
 

 

СПИСОК
іноземців, яким в _______________ місяці ____ року заборонено в'їзд в Україну посадовими особами Прикордонних військ України

N
з/п 

Прізвище, ім'я, по
батькові
(українською мовою)
Прізвище, ім'я,
по батькові
(латинськими
літерами) 

Дата народження
день, місяць, рік
(дд, мм, рр) 

Громадянство 

Стать
(чол./жін.) 

Термін
закінчення
заборони
в'їзду 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Начальник управління
прикордонного контролю 

  

____________ 

Опрос