Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка организации и проведения энергетических обследований бюджетных учреждений, организаций и казенных предприятий

Госкомэнергосбережения
Порядок, Приказ от 15.09.1999 № 78
Утратил силу

Про затвердження Порядку організації та проведення енергетичних обстежень бюджетних установ, організацій та казенних підприємств

Наказ Державного комітету України з енергозбереження
від 15 вересня 1999 року N 78

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
15 грудня 1999 р. за N 871/4164

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказом Національного агентства України з питань
 забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів
від 15 червня 2007 року N 92

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
 від 29 травня 2015 року N 120)

Відповідно до статті 3 Указу Президента України від 16 червня 1999 року N 662/99 "Про заходи щодо скорочення енергоспоживання бюджетними установами, організаціями та казенними підприємствами" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок організації та проведення енергетичних обстежень бюджетних установ, організацій та казенних підприємств (додається).

2. Затвердити Порядок організації та проведення тендерів на здійснення енергетичних обстежень бюджетних установ, організацій та казенних підприємств (додається).

3. Управлінню правового та адміністративного забезпечення енергозбереження (Яковенко В. І.) забезпечити реєстрацію цього наказу в Міністерстві юстиції України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника голови Комітету Жовтянського В. А.

 

Голова Комітету 

В. Меркушов 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Перший заступник Міністра економіки 

А. Врублевський 

Заступник Міністра фінансів 

В. Регурецький 

 

Порядок
організації та проведення енергетичних обстежень бюджетних установ, організацій та казенних підприємств

Порядок організації та проведення енергетичних обстежень бюджетних установ, організацій та казенних підприємств (далі - Порядок енергетичних обстежень) розроблено відповідно до статті 3 Указу від 16 червня 1999 року N 662/99 "Про заходи щодо скорочення енергоспоживання бюджетними установами, організаціями та казенними підприємствами".

1. Порядок встановлює послідовність та правила організації енергетичних обстежень бюджетних установ, організацій та казенних підприємств.

2. Енергетичні обстеження бюджетних установ, організацій та казенних підприємств проводяться з метою визначення ефективності використання енергоносіїв та встановлення обґрунтованих обсягів їх споживання для визначення доцільності впровадження енергоощадних заходів при застосуванні механізмів скорочення енергоспоживання.

3. Загальні питання проведення обстежень регулюються Положенням про порядок організації енергетичних обстежень, затвердженим наказом Держкоменергозбереження від 09.04.99 N 27 (зареєстровано в Мін'юсті 12.05.99 за N 301/3594).

4. Порядок фінансування та вимоги до організації тендерних процедур регулюються постановою Кабінету Міністрів України від 28.06.97 N 694 "Про організацію та проведення торгів (тендерів) у сфері державних закупівель товарів (робіт, послуг)".

5. Енергетичні обстеження проводяться на підставі типового договору (далі - договір). При цьому оцінка доцільності укладення договору про виконання робіт з точки зору співвідношення передбачуваних затрат на їх виконання і очікуваної економії здійснюється підрядною організацією на підставі попереднього ознайомлення зі станом енергоспоживання.

6. Для бюджетних установ і організацій з незначним сумарним рівнем споживання комунальних послуг і води (до 10 тис. грн. щорічно) рекомендується поєднувати виконання енергетичних обстежень із запровадженням заходів з енергозаощадження на підставі договору з однією підрядною організацією, яка отримала свідоцтво про дозвіл на проведення робіт відповідно до наказу Держкоменергозбереження від 09.04.99 N 27 "Про затвердження Положення про порядок організації енергетичних обстежень" (зареєстровано в Мін'юсті 12.05.99 за N 301/3594).

7. Для бюджетних установ і організацій, для яких щорічна вартість споживання комунальних послуг і енергоносіїв перевищує 10 тис. грн., визначення вартості енергетичних обстежень здійснюється на основі тендерної процедури. При цьому загальна вартість обстежень не повинна перевищувати 10 % від очікуваної економії споживання комунальних послуг і енергоносіїв.

8. При очікуваній вартості енергетичних обстежень до 10 тис. грн. тендер проводиться організаціями, установами та казенними підприємствами самостійно в порядку, визначеному Порядком організації та проведення тендерів на здійснення енергетичних обстежень бюджетних установ, організацій та казенних підприємств (далі - Порядок організації тендерів). Вартість енергетичного обстеження визначається на основі договірної ціни з виконанням вимог пункту 7 Порядку енергетичних обстежень.

9. При очікуваній вартості більше 10 тис. грн. тендер проводиться Центральним агентством з енергетичних обстежень на основі тендерної процедури згідно з Порядком організації тендерів на виконання окремих видів робіт з розробкою кошторису.

10. Спеціалізовані організації протягом шести місяців, починаючи з дня проведення енергетичного обстеження, подають до НАЕР звіти про енергетичні обстеження.

(пункт 10 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Національного агентства України з питань забезпечення ефективного
 використання енергетичних ресурсів від 15.06.2007 р. N 92)

 

Начальник Управління фінансово-економічної політики енергозбереження 

 
Ю. Шульга
 

Опрос