Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка предоставления разрешения на учет привлеченных средств на условиях субординированного долга к капиталу банка и внесении изменений в Инструкцию о порядке регулирования и анализе деятельности коммерческих банков

Национальный банк
Порядок, Постановление от 25.10.1999 № 518
Утратил силу

Про затвердження Порядку надання дозволу на врахування залучених коштів на умовах субординованого боргу до капіталу банку і внесення змін до Інструкції про порядок регулювання та аналіз діяльності комерційних банків

Постанова Правління Національного банку України
від 25 жовтня 1999 року N 518

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
15 листопада 1999 р. за N 786/4079

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Правління Національного банку України
 від 5 квітня 2001 року N 151
,
 від 28 серпня 2001 року N 368

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Правління Національного банку України
 від 17 лютого 2009 року N 79)

Відповідно до Закону України "Про Національний банк України", з метою підвищення рівня капіталізації банків та на виконання пункту 3 постанови Правління Національного банку України "Про внесення змін і доповнень до Інструкції про порядок регулювання та аналіз діяльності комерційних банків" від 27.07.99 N 376, зареєстрованої Міністерством юстиції України від 13.08.99 за N 562/3855, Правління ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити Порядок надання дозволу на врахування залучених коштів на умовах субординованого боргу до капіталу банку (додається).

2. Пункт 2 втратив чинність 

3. Економічному департаменту (Л. В. Воронова) ввести нову форму звітності до Правил організації фінансової та статистичної звітності банків України, затверджених постановою Правління Національного банку України від 12.12.97 N 436 (зі змінами та доповненнями), у частині включення субординованого боргу в розрахунок капіталу банку.

4. Зобов'язати самостійні структурні підрозділи центрального апарату та установи Національного банку України, керівників комерційних банків узяти до керівництва в роботі визначений Порядок надання дозволу на врахування залучених коштів на умовах субординованого боргу до капіталу банку та дотримуватися його вимог.

5. Постанова набуває чинності через 10 днів після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.

6. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на заступника Голови Правління О. І. Кірєєва, Департамент пруденційного нагляду (В. О. Зінченко), Управління нагляду за великими банками (Ю. О. Герасименко), Операційне управління (В. Д. Щуцький) та начальників територіальних управлінь Національного банку України.

 

Голова

В. А. Ющенко

 

Порядок
надання дозволу на врахування залучених коштів на умовах субординованого боргу до капіталу банку

Порядок втратив чинність

(Порядок із змінами, внесеними згідно з постановою
 Правління Національного банку України від 05.04.2001 р. N 151,
втратив чинність згідно з постановою Правління
 Національного банку України від 28.08.2001 р. N 368)

 ____________

Опрос