Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О сроках и порядке охоты на пушных зверей на территории Украины в охотничий сезон 1999 - 2000 годов

Госкомлесхоз
Приказ от 12.10.1999 № 89
действует с 01.11.1999

Про терміни та порядок полювання на хутрових звірів на території України в мисливський сезон 1999 - 2000 років

Наказ Державного комітету лісового господарства України
від 12 жовтня 1999 року N 89

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
21 жовтня 1999 р. за N 721/4014

Відповідно до Положення про мисливське господарство та порядок здійснення полювання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 липня 1996 року N 780, НАКАЗУЮ:

1. Установити терміни полювання:

спортивне полювання на зайця-русака, єнотоподібного собаку, лисицю - з 6 листопада 1999 року по 16 січня 2000 року;

промислове добування куниць лісової та кам'яної, тхора лісового, бобра, ондатри й норки американської - з 15 листопада 1999 року по 16 січня 2000 року.

2. Установити, що:

днями спортивного полювання на хутрових звірів є субота й неділя;

денна норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем - один заєць. Норми відстрілу єнотоподібного собаки та лисиці визначаються відповідно до пункту 17 зазначеного Положення

3. Умови організації полювання для іноземних туристів-мисливців, розмір плати за надані послуги й добуту продукцію визначаються відповідними договорами, що укладаються між іноземними юридичними особами або громадянами й користувачем мисливських угідь на підставі Правил організації полювання та надання послуг іноземним туристам-мисливцям, затверджених наказом Держкомлісгоспу від 9 вересня 1999 року N 83, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 19 жовтня 1999 року за N 714/4007.

4. Спортивне полювання проводити за відстрільними картками, що видаються користувачами мисливських угідь у межах установленої пропускної спроможності угідь, з обов'язковою реєстрацією мисливців і обліком добутої ними дичини, який ведеться в контрольній картці обліку добутої дичини й порушень правил полювання.

5. Промислове добування хутрових звірів дозволяється мисливцям, які уклали з користувачами мисливських угідь договори про здавання хутра та іншої продукції полювання, добутої на закріплених за мисливцями ділянках угідь за ліцензіями державного органу лісового господарства Автономної Республіки Крим, області, м. Севастополя, згідно із затвердженими Мінекобезпеки України лімітами.

6. Республіканському комітету по лісовому і мисливському господарству Автономної Республіки Крим, обласним управлінням лісового господарства, державним лісогосподарським об'єднанням, Севастопольському ДЛМГ:

за узгодженням з Рескомприроди Автономної Республіки Крим, державними управліннями екологічної безпеки в областях, м. Севастополі встановити для Автономної Республіки Крим, областей, м. Севастополя конкретні дати відкриття й закриття полювання на хутрових звірів в межах, визначених цим наказом, а також показники пропускної спроможності мисливських угідь по окремих господарствах;

своєчасно довести до відома всіх користувачів мисливських угідь та зацікавлених державних органів Автономної Республіки Крим, областей, м. Севастополя встановлені терміни та порядок полювання на хутрових звірів у мисливський сезон 1999 - 2000 років. Провести з цих питань семінари-інструктажі;

забезпечити дотримання користувачами мисливських угідь профілактичних заходів щодо сказу та інших особливо небезпечних хвороб, періодичний відбір проб від добутих звірів і доставку їх у лабораторії ветеринарної медицини;

установити контроль за дотриманням користувачами угідь дозволених їм норм і лімітів добування хутрових звірів;

у співпраці з державною екологічною інспекцією та органами внутрішніх справ забезпечити охорону державного мисливського фонду від браконьєрів, суворе дотримання мисливцями правил полювання, техніки безпеки та ветеринарно-санітарних вимог;

у місячний термін після закінчення сезону полювання забезпечити здачу мисливцями контрольних карток обліку добутої дичини й порушень правил полювання в органи лісового господарства.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника Головного управління мисливського господарства Шадуру М. В.

 

Перший заступник Голови 

В. М. Брежнєв 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Заступник Міністра 
Мінекобезпеки України

 
М. П. Стеценко 

Заступник Міністра 
внутрішніх справ України

 
В. С. Чернишов 

Директор Інституту
зоології НАН України

 
І. А. Акімов 

Перший заступник Голови
Державного департаменту
ветеринарної медицини Міністерства  
агропромислового комплексу України

 
 
 
В. М. Горжеєв 

Опрос