Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о порядке применения к субъектам внешнеэкономической деятельности Украины и иностранным субъектам хозяйственной деятельности специальных санкций, предусмотренных статьей 37 Закона Украины "О внешнеэкономической деятельности"

Министерство внешних экономических связей и торговли Украины (2)
Положение, Приказ от 05.10.1999 № 754
Утратил силу

Про затвердження Положення про порядок застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України та іноземних суб'єктів господарської діяльності спеціальних санкцій, передбачених статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність"

Наказ Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України
від 5 жовтня 1999 року N 754

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
21 жовтня 1999 р. за N 718/4011

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства економіки України
 від 17 квітня 2000 року N 52

Наказ втратив чинність
 (згідно з наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України
 від 11 березня 2002 року N 70)

У зв'язку з прийняттям Закону України від 22.12.98 N 335-XIV "Про внесення змін до Закону Української РСР "Про зовнішньоекономічну діяльність", з метою вдосконалення процедури застосування та скасування спеціальних санкцій, передбачених статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність", НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про порядок застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України та іноземних суб'єктів господарської діяльності спеціальних санкцій, передбачених статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність", що додається.

2. Визнати такими, що втратили чинність, накази МЗЕЗторгу України від 05.06.95 N 103 "Про затвердження Положення про порядок застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності спеціальних санкцій - тимчасового зупинення ЗЕД та застосування індивідуального режиму ліцензування за порушення діючого законодавства України у сфері зовнішньоекономічних відносин та валютного регулювання" (із змінами та доповненнями, внесеними наказами МЗЕЗторгу від 23.06.96 N 348-а, від 23.07.96 N 410, від 31.03.97 N 197, від 28.04.98 N 248), від 27.07.96 N 467 "Про особливості укладання деяких видів угод суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності у зв'язку із застосуванням спеціальних санкцій, передбачених статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" та від 29.12.98 N 853 "Про посилення контролю за зовнішньоекономічною діяльністю суб'єктів підприємництва, що порушили терміни розрахунків за експортно-імпортними операціями, встановлені Законом України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті".

3. Управлінню правового забезпечення (Сервинський А. Ю.) забезпечити реєстрацію цього наказу в Міністерстві юстиції України в установлений законодавством термін.

4. Управлінню справами (Дробний В. В.) забезпечити публікацію цього наказу в газеті "Урядовий кур'єр" після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України та довести цей наказ до відома Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Олійника В. І.

 

Міністр 

А. І. Гончарук 

 

Положення
про порядок застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України та іноземних суб'єктів господарської діяльності спеціальних санкцій, передбачених статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність"

Положення втратило чинність
 (згідно з наказом Міністерства економіки України
 від 17 квітня 2000 року N 52)

____________

Опрос