Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка освобождения от обложения акцизным сбором оборотов по реализации цветных телевизоров, производимых украинскими предприятиями всех форм собственности

Государственная налоговая администрация, Министерство промышленной политики Украины (1)
Порядок, Приказ от 12.03.1999 № 120/94
Утратил силу

Про затвердження Порядку звільнення від обкладання акцизним збором оборотів з реалізації кольорових телевізорів, що виробляються українськими підприємствами усіх форм власності

Наказ Державної податкової адміністрації України,
Міністерства промислової політики України
від 12 березня 1999 року N 120/94

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
16 серпня 1999 р. за N 564/3857

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної податкової адміністрації України,
 Міністерства промислової політики України
 від 26 серпня 2005 року N 368/321)

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 10.02.99 до N  26004/27 НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Порядок звільнення від обкладання акцизним збором оборотів з реалізації кольорових телевізорів, що виробляються українськими підприємствами усіх форм власності (додається).

2. Контроль за виконанням затвердженого Порядку покласти на заступника міністра промислової політики України Зубарєва В. В. та на заступника голови Державної податкової адміністрації України Оперенка Г. М.

 

Голова державної податкової
адміністрації України
 

 
М. Я. Азаров
 

Міністр промислової
політики України
 

 
В. М. Гуреєв
 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Міністр економіки 

В. В. Роговий 

Міністр фінансів 

І. О. Мітюков 

 

ПОРЯДОК
звільнення від обкладання акцизним збором оборотів з реалізації кольорових телевізорів, що виробляються українськими підприємствами усіх форм власності

1. Порядком звільнення від обкладання акцизним збором оборотів з реалізації кольорових телевізорів, що виробляються українськими підприємствами усіх форм власності (далі - Порядок), розробленим згідно з Законом України від 20.11.98 N 276-XIV "Про внесення змін до Закону України "Про ставки акцизного збору і ввізного мита на деякі товари (продукцію)", встановлюється порядок звільнення від обкладання акцизним збором оборотів з реалізації кольорових телевізорів (код виробу за Гармонізованою системою опису та кодування товарів 8528 10), які виробляються українськими підприємствами усіх форм власності з потужністю кожного виробництва не менш як 100 000 телевізорів на рік, за умови виробництва цими підприємствами не менш як 1 000 телевізорів на місяць, при виготовленні яких використано не менше 20 відсотків матеріалів, вузлів, компонентів та комплектуючих виробів вітчизняного виробництва (надалі - комплектуючі). 

Комплектуючими вітчизняного виробництва вважається зазначена продукція, що вироблена на підприємствах-виробниках усіх форм власності, розташованих на території України, та яка поставляється на підприємства-виробники телевізорів на підставі прямих договірних зобов'язань.

Величина відсотків комплектуючих вітчизняного виробництва визначається від загальної собівартості комплектуючих, що входять до складу одиниці готової продукції.

2. Підприємство, що займається виробництвом та реалізацією телевізорів кольорового зображення і обороти з реалізації яких, відповідно до пункту 1 цього Порядку можуть бути звільнені від обкладання акцизним збором, подає до державного податкового органу, в якому воно перебуває на обліку як платник податків, наступні документи:

- висновок Мінпромполітики про наявність виробничих потужностей, які дозволяють виробляти не менше 100 000 телевізорів на рік (подається одноразово);

- довідку за відповідний місяць про фактичну кількість виробленої продукції та розрахунок наявності в телевізорі комплектуючих вітчизняного виробництва. Довідка та розрахунок підписуються керівником підприємства та головним бухгалтером і завіряються печаткою підприємства.

 

Начальник управління 

О. В. Демедюк 

Опрос