Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке ввоза на территорию Украины лекарственных средств, поступающих в виде гуманитарной помощи

Министерство здравоохранения
Порядок, Приказ от 22.07.1999 № 175
Утратил силу

Про порядок ввезення на територію України лікарських засобів, що надходять у вигляді гуманітарної допомоги

Наказ Міністерства охорони здоров'я України
від 22 липня 1999 року N 175

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
10 серпня 1999 р. за N 549/3842

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я України
 від 25 квітня 2005 року N 187)

Відповідно до статті 17 Закону України "Про лікарські засоби" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок ввезення на територію України лікарських засобів, що надходять у вигляді гуманітарної допомоги (додається).

2. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Картиша А. П.

 

Міністр

Р. В. Богатирьова

 

ПОРЯДОК
ввезення на територію України лікарських засобів,
що надходять у вигляді гуманітарної допомоги

1.1. У вигляді гуманітарної допомоги на територію України ввозяться лікарські засоби, які зареєстровані в Україні.

1.2. Ввезення лікарських засобів у вигляді гуманітарної допомоги здійснюється за наявності сертифікатів якості їх виробників, дозволу Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, управлінь охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

1.3. Для отримання дозволу на ввезення лікарських засобів отримувач гуманітарної допомоги подає заяву до Міністерства охорони здоров'я України або Міністерства охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, управління охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, у якій зазначає мету ввезення лікарського засобу, його назву (торговельну та міжнародну), лікарську форму, кількість в одній упаковці, загальну кількість упаковок, виробника, країну, номер серії випуску, термін придатності, очікувану дату надходження вантажу в пункт прибуття, контактні реквізити відправника гуманітарної допомоги.

До заяви додаються документи:

рішення Комісії з питань координації приймання, транспортування, охорони та розподілу гуманітарної допомоги, що надходить із зарубіжних країн, при Кабінеті Міністрів про визнання вантажу гуманітарною допомогою;

план розподілу гуманітарної допомоги;

документ, що підтверджує державну реєстрацію лікарського засобу в Україні.

1.4. Лікарські засоби, що надійшли у вигляді гуманітарної допомоги, передаються тільки державним, комунальним закладам охорони здоров'я, дитячим будинкам, інтернатам системи Міністерства освіти, Міністерства праці і соціальної політики України.

1.5. Передача лікарських засобів набувачам гуманітарної допомоги здійснюється після проведення вибіркового їх контролю Державною інспекцією з контролю якості та державними інспекціями з контролю якості лікарських засобів в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

1.6. Порядок не поширюється на наркотичні, психотропні засоби та прекурсори, які входять до Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів, що підлягають спеціальному контролю відповідно до законодавства України. Порядок ввезення таких лікарських засобів визначається Комітетом з контролю за наркотиками при МОЗ України.

____________

Опрос