Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о порядке проведения экспертизы проектов предприватизационной подготовки предприятий

Фонд государственного имущества
Положение, Приказ от 16.07.1999 № 1363
Утратил силу

 Про затвердження Положення про порядок проведення експертизи проектів передприватизаційної підготовки підприємств

Наказ Фонду державного майна України
від 16 липня 1999 року N 1363

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
29 липня 1999 р. за N 514/3807

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Фонду державного майна України
 від 5 серпня 2013 року N 1532

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Фонду державного майна України
 від 31 травня 2016 року N 1067)

 З метою вдосконалення порядку погодження проектів передприватизаційної підготовки підприємств та забезпечення якісного виконання пунктів 7 - 15 Державної програми приватизації на 1999 рік НАКАЗУЮ:

 1. Затвердити Положення про порядок проведення експертизи проектів передприватизаційної підготовки підприємств (додається).

2. Департаменту передприватизаційної підготовки підприємств та реструктуризації господарських товариств (Путівський В. А.) забезпечити реєстрацію Положення, зазначеного в п. 1 цього наказу, в Міністерстві юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови Фонду 

В. Васильєв 

 

ПОЛОЖЕННЯ
про порядок проведення експертизи проектів передприватизаційної підготовки підприємств

(У тексті Положення слово "термін" в усіх відмінках замінено словом "строк" у відповідному відмінку; слова "органи, уповноважені управляти державним майном," в усіх відмінках замінено словами "уповноважені органи управління" у відповідному відмінку згідно з наказом Фонду державного майна України від 5 серпня 2013 року N 1532)

1. Загальні положення

1.1. Це Положення розроблено відповідно до пункту 11 Порядку передприватизаційної підготовки підприємств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 року N 1301, і визначає процедуру відбору експертів та порядок проведення експертизи проектів передприватизаційної підготовки підприємств, що подаються уповноваженими органами управління на погодження до Фонду державного майна України.

(пункт 1.1 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Фонду державного майна України від 05.08.2013 р. N 1532)

1.2. Експертизі із залученням експертів підлягають проекти передприватизаційної підготовки підприємств (далі - проекти ППП), які мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави, інших підприємств, внесених до планів-графіків ППП, які затверджені Кабінетом Міністрів України, та інших підприємств - у разі прийняття відповідного рішення про доцільність залучення експертів.

2. Підготовка до проведення експертизи

2.1. Уповноважені органи управління подають на розгляд та погодження до Фонду державного майна України у визначені планами-графіками строки проекти ППП.

2.2. Рішення про доцільність проведення експертизи приймається Фондом державного майна України в тижневий строк після надходження проектів ППП.

3. Порядок відбору експертів

3.1. Експертно-консультативна рада при Голові Фонду державного майна України, яка створена за наказом Фонду державного майна України від 19.05.99 N 901, у триденний строк після прийняття рішення про доцільність експертизи проектів ППП подає в установленому порядку до Фонду державного майна України пропозиції щодо залучення конкретних юридичних або фізичних осіб (експертів) для здійснення вищезазначеної експертизи. До пропозицій додається така інформація про вибраних експертів:

наявність фахівців з питань ППП та реструктуризації;

досвід з розробки проектів ППП;

досвід з розробки проектів реструктуризації;

пропозиції щодо умов оплати робіт.

3.2. Експерт проекту ППП визначається Фондом державного майна України на підставі рекомендацій експертно-консультативної ради при Голові Фонду державного майна України.

4. Порядок проведення експертизи проектів ППП

4.1. У триденний строк після визначення експерта укладається договір на проведення експертизи проектів ППП між ним та Фондом державного майна України. Строк проведення експертизи не повинен перевищувати двох тижнів.

4.2. Висновки експертизи повинні містити:

перелік обгрунтованих зауважень (у разі їх наявності);

пропозиції щодо шляхів доопрацювання з метою врахування цих зауважень;

висновки щодо відповідності проекту ППП вимогам діючих законодавчих та нормативних актів з питань ППП;

висновок щодо можливості погодження проекту ППП.

4.3. Висновки експертизи подаються до Фонду державного майна України і є підставою для прийняття рішення про погодження або потребу доопрацювання проекту ППП.

4.4. Фонд державного майна України в тижневий строк після отримання висновку експерта надає відповідному уповноваженому органу управління рішення про погодження проекту ППП або потребу його доопрацювання.

4.5. Строк проведення експертизи проекту ППП та підготовки рішення про його погодження не повинен перевищувати строку, встановленого планом-графіком ППП даного підприємства.

5. Прикінцеві положення

5.1. У разі прийняття рішення про потребу доопрацювання проекту ППП та після отримання доопрацьованого проекту ППП може бути проведена повторна експертиза згідно з цим порядком.

5.2. Загальний строк, відведений Фонду державного майна України на погодження проектів ППП, продовжується на строк проведення повторної експертизи.

 

Начальник відділу
передприватизаційної підготовки підприємств

 
В. Деревянченко
 

Опрос