Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении дополнений в Положение об областном, Киевском и Севастопольском городском управлении по делам защиты прав потребителей

Госпотребзащита
Приказ от 18.06.1999 № 17
Утратил силу

Про внесення доповнень до Положення про обласне, Київське та Севастопольське міське управління у справах захисту прав споживачів

Наказ Державного комітету України у справах
захисту прав споживачів
від 18 червня 1999 року N 17

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
15 липня 1999 р. за N 469/3762

Наказ втратив чинність
 (згідно з наказом Державного комітету стандартизації, метрології та сертифікації України
 від 14 вересня 2000 року N 559)

У зв'язку з численними зверненнями державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування Держспоживзахистом, за підтримки Міністерства фінансів України, вирішено питання про можливість створення в обласних, Київському та Севастопольському міських управліннях у справах захисту прав споживачів структурних підрозділів, які фінансуються за рахунок місцевих бюджетів.

У зв'язку із зазначеним НАКАЗУЮ:

1. Абзац перший п. 10 Положення про обласне, Київське та Севастопольське міське управління у справах захисту прав споживачів, затвердженого наказом Держспоживзахисту від 9 червня 1997 року N 33 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24 вересня 1997 року за N 423/2227, викласти в такій редакції:

"10. Управління утримується за рахунок коштів державного бюджету та за погодженням органів місцевого самоврядування - за рахунок місцевого бюджету".

2. Керівникам територіальних управлінь у справах захисту прав споживачів узяти зазначені зміни до керівництва в роботі.

3. Начальнику відділу з питань правового захисту споживачів та прийому громадян (Куделя Н. В.) зареєструвати цей наказ у Міністерстві юстиції України.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Голова Комітету 

С. Сивоконь 

Опрос