Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок составления декларации о прибыли предприятия и Порядок и формы уведомления о результатах расчетов авансовых взносов налога на прибыль

Государственная налоговая администрация
Приказ от 01.07.1999 № 339
редакция действует с 29.11.2008

Про внесення змін до Порядку складання декларації про прибуток підприємства та Порядку і форми повідомлення про результати розрахунків авансових внесків податку на прибуток

Наказ Державної податкової адміністрації України
від 1 липня 1999 року N 339

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
9 липня 1999 р. за N 456/3749

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
наказами Державної податкової адміністрації України
 від 26 вересня 2005 року N 414
,
 від 16 вересня 2008 року N 596

Відповідно до Закону України від 6 квітня 1999 року N 568-XIV "Про внесення змін до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" та керуючись статтею 8 Закону України "Про державну податкову службу в Україні", НАКАЗУЮ:

1. Пункт 1 втратив чинність 

2. Пункт 2 втратив чинність 

3. Начальнику Головного управління прямих податків Фурману А. П. подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України, розробити форму звітності про надходження цього податку та передати її для супроводження Управлінню оперативної звітності і статистики.

4. Начальнику Головного управління прямих податків Фурману А. П. та начальнику Головного управління економічного аналізу Жеребних А. М. обрахувати втрати бюджету в зв'язку з упровадженням понижуючого коефіцієнта норм амортизації та внести пропозиції до Міністерства фінансів України про коригування плану надходжень до Державного бюджету України на 1999 рік.

5. Головному редактору журналу "Вісник податкової служби України" Кудрицькому Д. А. опублікувати зазначений наказ після його державної реєстрації у Міністерстві юстиції України.

6. Начальнику Головного управління по роботі з платниками податків Сисоєву В. О. через засоби масової інформації довести цей наказ до відома платників податку на прибуток.

7. Головам державних податкових адміністрацій в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі довести цей наказ до відома підпорядкованих податкових органів і встановити контроль за правильністю обчислення і своєчасністю сплати податку на прибуток до Державного бюджету України, отриманого за рахунок уведення понижуючого коефіцієнта 0,8 до норм амортизації.

8. Начальнику управління справами Коваленку В. В. у 10-денний термін після державної реєстрації цього наказу в Міністерстві юстиції України забезпечити його тиражування та надсилання державним податковим адміністраціям в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

9. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Оперенка Г. М.

 

Голова 

М. Я. Азаров 

 

Декларація про прибуток підприємства

Додаток втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Державної податкової адміністрації України
 від 8 липня 1997 року N 214
згідно з наказом Державної податкової адміністрації України
 від 16 вересня 2008 року N 596)

 

Назва підприємства _______________________________________

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ         

Податкове зобов'язання платника податку до Державного бюджету України

Додаток П-1 втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Державної податкової адміністрації України
 від 8 липня 1997 року N 214
згідно з наказом Державної податкової адміністрації України
 від 16 вересня 2008 року N 596)

____________
 

Опрос