Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка маркировки грузовых таможенных деклараций, погашения марок гербового сбора и нанесения пометок о надлежащей маркировке

Государственная таможенная служба
Порядок, Приказ от 09.06.1999 № 347
Утратил силу

Про затвердження Порядку маркування вантажних митних декларацій, погашення марок гербового збору та нанесення позначок про належне маркування

Наказ Державної митної служби України
від 9 червня 1999 року N 347

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
14 червня 1999 р. за N 376/3669

Порядок, затверджений цим наказом,
 втратив чинність з 2 січня 2000 року
 (у зв'язку із закінченням строку його дії)

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної митної служби України
 від 22 вересня 2005 року N 894)

У зв'язку з прийняттям Закону України від 13.05.99 N 643-XIV "Про гербовий збір" та на виконання доручення Прем'єр-міністра України від 01.06.99 N 11670/1 НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок маркування вантажних митних декларацій, погашення марок гербового збору та нанесення позначок про належне маркування (далі - Порядок), що додається.

2. Установити термін дії цього Порядку до 1 січня 2000 року.

3. Начальникам регіональних митниць та митниць привести технологічні схеми митного оформлення у відповідність до цього наказу та довести його до відома суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності.

4. Управлінню нетарифного регулювання (Симонова Г. Д.) та Правовому управлінню (Тимошенко С. В.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Служби Шейка О. П.

 

В. о. Голови Служби 

Ю. Соловков 

 

ПОРЯДОК
МАРКУВАННЯ ВАНТАЖНИХ МИТНИХ ДЕКЛАРАЦІЙ, ПОГАШЕННЯ МАРОК ГЕРБОВОГО ЗБОРУ ТА НАНЕСЕННЯ ПОЗНАЧОК ПРО НАЛЕЖНЕ МАРКУВАННЯ

1 Загальні положення

1.1 Порядок маркування вантажних митних декларацій, погашення марок гербового збору та нанесення позначок про належне маркування (далі - Порядок) розроблено на основі чинного законодавства та на виконання статті 6 Закону України від 13.05.99 N 643-ХIV "Про гербовий збір".

1.2 Дія цього Порядку поширюється на всіх суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, які ввозять на митну територію України та декларують товари та інші предмети відповідно до митних режимів випуску у вільний обіг, тимчасового ввезення та транзиту.

1.3 Об'єктом маркування є вантажна митна декларація (далі - ВМД), крім випадків, перелічених у пункті 1.4 цього Порядку.

1.4 Не є об'єктом маркування ВМД:

на ввезені товари та інші предмети (крім підакцизних), придбані за рахунок коштів Державного бюджету або місцевих бюджетів, коштів державних цільових фондів або міжнародних кредитів та позик, одержаних за міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України;

ВМД, що подаються фізичними особами в межах неторгового (туристичного) обороту, а також особами, переліченими у статтях 59 - 67 Митного кодексу України;

на вантажі гуманітарної допомоги.

2 Порядок маркування ВМД на товари та інші предмети, що оформлюються відповідно до митних режимів випуску у вільний обіг на митній території України, тимчасового ввезення, транзиту; погашення марок гербового збору та нанесення позначок про належне маркування

2.1 Інспектор вантажного відділу митного органу, який здійснює митне оформлення товарів та інших предметів, після прийняття рішення про випуск товарів у вільний обіг на митній території України, розміщення їх у митний режим тимчасового ввезення або транзиту, але до проставлення відтиску особистої номерної печатки на ВМД віддає прийняту для оформлення ВМД власникові товару або особі, що здійснює декларування на підставі договору, для маркування четвертого основного аркуша ВМД, а при транзиті - аркуша ВМД, який залишається у декларанта, шляхом наклеювання на його зворотний бік марок гербового збору на суму, визначену частиною 2 статті 4 Закону України "Про гербовий збір".

2.2 Після маркування власник товару або особа, що здійснює декларування на підставі договору, повертає ВМД інспектору, який перевіряє відповідність суми, на яку наклеєно марки гербового збору, вимогам вищезгаданого Закону України та погашає марки гербового збору шляхом проставлення на них відбитків особистої номерної печатки.

2.3 Інспектор на зворотному боці першого основного аркуша ВМД робить запис про сплату належної суми гербового збору і завіряє його відбитком особистої номерної печатки.

3 Заключні положення

3.1 Маркування однієї ВМД може здійснюватися більше ніж однією маркою гербового збору за бажанням декларанта.

3.2 Марки гербового збору, придбані до набрання чинності Законом України "Про гербовий збір" можуть бути використані для цілей, визначених згаданим Законом та цим Порядком, без будь-яких обмежень.

____________

Опрос