Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о порядке и размерах выплаты надбавки за особые условия службы военнослужащим МЧС Украины за период выполнения аварийно-спасательных работ во время ликвидации аварий и катастроф природного и техногенного характера

Министерство Украины по вопросам чрезвычайных ситуаций и по делам защиты населения от последствий Чернобыльской катастрофы (1)
Положение, Приказ от 11.03.1999 № 81
Утратил силу

Про затвердження Положення про порядок та розміри виплати надбавки за особливі умови служби військовослужбовцям МНС України за період виконання аварійно-рятувальних робіт під час ліквідації аварій і катастроф природного і техногенного характеру

Наказ Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій
та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи
від 11 березня 1999 року N 81

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
31 березня 1999 р. за N 201/3494

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України
 від 18 травня 2015 року N 577)

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 02.10.98 N інд. 33, з метою упорядкування виплати передбаченої чинним законодавством надбавки за особливі умови служби військовослужбовцям МНС України НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про порядок та розміри виплати надбавки за особливі умови служби військовослужбовцям МНС України за період виконання аварійно-рятувальних робіт під час ліквідації аварій і катастроф природного і техногенного характеру, що додається.

2. Заступникам Міністра, начальникам структурних підрозділів центрального апарату Міністерства, начальнику Головного управління сил Цивільної оборони України, начальникам штабів ЦО та з НС Автономної Республіки Крим, обласних управлінь з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, командирам військових частин забезпечити виконання цього наказу.

3. Управлінню справами довести цей наказ до територіальних штабів ЦО та з НС, військових частин. 

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Потіху В. М.

 

Перший заступник Міністра 

В. В. Логінов 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Перший заступник
Міністра фінансів України
 

 
П. К. Германчук
 

Заступник Міністра праці
та соціальної політики
 

 
О. П. Товстенко
 

 

Положення
про порядок та розміри виплати надбавки за особливі умови служби військовослужбовцям МНС України за період виконання аварійно-рятувальних робіт під час ліквідації аварій і катастроф природного і техногенного характеру

1. Це Положення розроблено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06.04.98 N 452 "Про упорядкування додаткових видів грошового забезпечення військовослужбовців" та визначає єдиний порядок і розміри виплати надбавки за особливі умови служби.

Дія цього Положення поширюється на військовослужбовців МНС України, що здійснюють аварійно-рятувальні роботи під час надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру (далі - військовослужбовці).

2. Військовослужбовцям, залученим до виконання аварійно-рятувальних робіт під час надзвичайних ситуацій техногенного га природного характеру, встановлюється розмір надбавки за особливі умови служби за рішенням командира (начальника) військової частини, установи: 

- призначеним до складу оперативних, робочих груп у пунктах постійної дислокації військової частини, установи або у складі органу управління для керівництва, координації і забезпечення дій сил і засобів, залучених до ліквідації надзвичайної ситуації, за період виконання цих обов'язків, у розмірі від 5 до 25 відсотків посадового окладу залежно від рівня надзвичайних ситуацій: 

• об'єктового рівня - до 10 % посадового окладу; 

• місцевого рівня до - 15 % посадового окладу; 

• регіонального рівня - до 20 % посадового окладу; 

• загальнодержавного рівня до - 25 % посадового окладу. 

- залученим до забезпечення аварійно-рятувальних робіт безпосередньо в зоні надзвичайної ситуації - від 5 до 35 відсотків посадового окладу залежно від рівня надзвичайної ситуації:

• об'єктового рівня - до 15 % посадового окладу; 

• місцевого рівня - до 25 % посадового окладу; 

• регіонального рівня - до 30 % посадового окладу; 

• загальнодержавного рівня - до 35 % посадового окладу. 

- залученим до виконання аварійно-рятувальних робіт або до керівництва ними безпосередньо в зоні надзвичайної ситуації - у розмірі до 40 відсотків посадового окладу.

3. Надбавка за особливі умови служби виплачується до посадового окладу, що одержується фактично (за основною посадою або такою, що виконується тимчасово) на день направлення військовослужбовців для виконання (забезпечення) аварійно-рятувальних робіт і керівництва ними безпосередньо в зоні надзвичайної ситуації або на день призначення до складу оперативних та робочих груп у пунктах постійної дислокації військової частини, установи або до складу органу управління для керівництва, координації і забезпечення дій сил і засобів, залучених до ліквідації надзвичайної ситуації. 

4. Надбавка за особливі умови служби виплачується військовослужбовцям за термін з дня виїзду для виконання (забезпечення) аварійно-рятувальних робіт і для керівництва ними безпосередньо в зоні надзвичайної ситуації і до дня повернення, про що оголошується наказом командира (начальника) військової частини, установи, яким приймається рішення про залучення до виконання цих робіт.

Військовослужбовцям, які призначаються до складу оперативних, робочих груп в пунктах постійної дислокації військової частини, установи або у складі органу управління для керівництва, координації і забезпечення дій сил і засобів, залучених до ліквідації надзвичайної ситуації, надбавка за особливі умови служби виплачується за термін з дня призначення до виконання зазначених обов'язків і до дня припинення їх, але не більше періоду виконання аварійно-рятувальних робіт військовослужбовцями, залученими до проведення аварійно-рятувальних робіт або до керівництва ними безпосередньо в зоні надзвичайної ситуації. 

5. Надбавка за особливі умови служби нараховується на посадовий оклад (без урахування надбавок і доплат).

6. Надбавка за особливі умови служби виплачується військовослужбовцям за місцем штатної служби за минулий місяць одночасно з виплатою грошового забезпечення за поточний місяць на підставі наказу командира (начальника) військової частини, установи.

Військовослужбовцям, які вибувають з військової частини раніше дня, встановленого для виплати грошового забезпечення, належна сума надбавки за особливі умови служби виплачується при вибутті.
 

Начальник управління
економіки і фінансів
 

 
О. Д. Онопрієнко
 

 

Опрос