Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении сроков и порядка проведения весенней охоты на самцов кряквы, тетерева и вальдшнепа на территории Украины в 1999 году

Госкомлесхоз
Приказ от 22.03.1999 № 32
действует с 06.04.1999

Про затвердження термінів та порядку проведення весняного полювання на самців крижня, тетерука і вальдшнепа на території України в 1999 році

Наказ Державного комітету лісового господарства України
від 22 березня 1999 року N 32

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
26 березня 1999 р. за N 190/3483

Відповідно до пункту 27 Положення про мисливське господарство та порядок здійснення полювання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 липня 1996 року N 780, НАКАЗУЮ:

1. Встановити термін весняного полювання на самців крижня, тетерука і вальдшнепа по 25 квітня 1999 р.

2. Полювання на самців тетерука та вальдшнепа дозволяється у Волинській, Житомирській та Рівненській областях, а на самців крижня - і в інших областях України, Автономній Республіці Крим, м. Севастополі.

3. Встановити, що:

днями полювання є субота, неділя, середа;

полювання на самців крижня проводиться тільки з підсадними качками;

норма добування самців крижня одним мисливцем за день полювання не повинна перевищувати 3 голів;

об'єм добування самців тетерука на період проведення весняного полювання, в мисливських угіддях вказаних областей, визначити в розмірі не більше 10 голів по кожній області, вальдшнепа - не більше 5 одним мисливцем за день полювання;

дозволи на добування самців крижня, тетерука і вальдшнепа видаються мисливцям користувачами мисливських угідь, відповідно до пропускної спроможності цих угідь.

4. Обласним управлінням лісового господарства, державним лісогосподарським об'єднанням, Севастопольському ДЛМГ, за погодженням з Рескомприроди Автономної Республіки Крим, державними управліннями екологічної безпеки в областях, м. Севастополі – визначити для Автономної Республіки Крим, областей, м. Севастополя конкретні мисливські господарства для проведення весняного полювання на самців крижня, тетерука і вальдшнепа, залежно від місцевих умов.

5. Органам лісового господарства у співпраці з державною екологічною інспекцією та органами внутрішніх справ забезпечити дотримання мисливцями правил полювання.

6. Користувачам мисливських угідь:

забезпечити належну охорону державного мисливського фонду від браконьєрів, суворе дотримання мисливцями правил полювання і техніки безпеки;

полювання проводити тільки під керівництвом штатних єгерів мисливського господарства;

забезпечити обов'язкову реєстрацію мисливців перед початком полювання та облік добутої ними дичини в контрольних картках обліку добутої дичини і порушень правил полювання.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на начальника Головного управління мисливського господарства Шадуру М. В.

 

Голова 

В. І. Самоплавський 

 

Опрос