Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка определения и применения минимальных цен на импортные табачные изделия

Государственная налоговая администрация, Госспецмонополия, Министерство экономики Украины (1)
Порядок, Приказ от 17.02.1999 № 23/38/115
Утратил силу

Про затвердження Порядку визначення та застосування мінімальних цін на імпортні тютюнові вироби

Наказ Міністерства економіки України,
Державного комітету України з монополії на виробництво та обіг спирту,
 алкогольних напоїв і тютюнових виробів,
Державної податкової адміністрації України
від 17 лютого 1999 року N 23/38/115

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
26 березня 1999 р. за N 189/3482

Наказ втратив чинність
 (згідно з наказом Міністерства економіки України,
 Міністерства фінансів України та
 Державної податкової адміністрації України
 від 7 серпня 2000 року N 165/184/419)

На виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 1999 р. N 50 "Про заходи щодо здійснення державного контролю за реалізацією імпортних тютюнових виробів" НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Порядок визначення та застосування мінімальних цін на імпортні тютюнові вироби (додається).

2. Державному комітету України з монополії на виробництво та обіг спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів при змінах факторів, які впливають на розміри цін, подавати Міністерству економіки пропозиції щодо зміни (перегляду) мінімальних цін на імпортні тютюнові вироби з обгрунтуванням та необхідними розрахунками для опрацювання і затвердження мінімальних цін спільним наказом разом з Державною податковою адміністрацією.

3. Міністерству економіки України доводити затверджені розміри мінімальних цін на імпортні тютюнові вироби до Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій, міністерств, відомств, інших заінтересованих організацій.

4. Державному комітету України з монополії на виробництво та обіг спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та Державній податковій адміністрації доводити затверджені розміри мінімальних цін на імпортні тютюнові вироби до підвідомчих їм установ.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Міністерство економіки.

6. Визнати такими, що втратили чинність:

наказ Міністерства економіки, Міністерства фінансів, Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі, Державної податкової адміністрації та Державного комітету по харчовій промисловості від 12 березня 1997 р. N 33/61/140/67/01-08/246 "Про затвердження Порядку обчислення мінімальних цін на пиво солодове та тютюнові вироби, що імпортуються на митну територію і реалізуються (продаються) в Україні" (Офіційний вісник України, 1997 р., число 14, с. 211) у частині, що стосується цін на імпортні тютюнові вироби;

Порядок обчислення мінімальних цін на пиво солодове та тютюнові вироби, що імпортуються на митну територію і реалізуються (продаються) в Україні, затверджений наказом Міністерства економіки, Міністерства фінансів, Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі, Державної податкової адміністрації та Державного комітету по харчовій промисловості від 12 березня 1997 р. N 33/61/140/67/01-08/246, у частині, що стосується цін на імпортні тютюнові вироби. 

 

Міністр економіки України 

В. В. Роговий 

Голова Держспецмонополії 

В. Я. Гончарук 

Перший заступник Голови
Державної податкової
адміністрації України
 

 
 
Ф. О. Ярошенко
 

 

ПОРЯДОК
визначення та застосування мінімальних цін на імпортні тютюнові вироби

Цей Порядок розроблено на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 1999 р. N 50 "Про заходи щодо здійснення державного контролю за реалізацією імпортних тютюнових виробів".

1. Порядок встановлює механізм визначення та застосування мінімальних цін на імпортні тютюнові вироби. Імпортними є вироби, які імпортуються на митну територію і реалізуються (продаються) в Україні.

2. Мінімальна оптово-відпускна ціна за 50 пачок (1000 штук) та за 1 пачку (20 штук) тютюнових виробів визначається, виходячи з мінімальної митної вартості кожного конкретного найменування марки сигарет з урахуванням усіх зборів і податків, передбачених чинним законодавством.

Мінімальна митна вартість, ставки митного збору, ввізного мита та акцизного збору, затверджені в іноземній валюті, перераховуються у валюту України за курсом Національного банку на найближчу дату (не більше ніж за 10 днів) до дня подання матеріалів Міністерству економіки.

3. Мінімальна роздрібна ціна за 1 пачку (20 штук) тютюнових виробів визначається, виходячи з мінімальної оптово-відпускної ціни, оптово-збутової та торговельної надбавок.

4. Мінімальні ціни на імпортні тютюнові вироби підлягають перегляду у разі потреби (а саме: при змінах курсів валют, мінімальних митних вартостей, ставок митних зборів, ввізного мита, акцизного збору тощо, з урахуванням кон'юнктури ринку і виробництва) та затвердженню спільним наказом.

5. Імпортні тютюнові вироби повинні реалізовуватись (продаватись) за цінами не нижче затверджених мінімальних, запроваджених для захисту вітчизняних товаровиробників.

Залишки вказаних імпортних товарів, ціни на які нижчі від затверджених мінімальних цін, підлягають переоцінці згідно з чинним законодавством.

6. Мінімальні оптові та роздрібні ціни при реалізації (продажу) імпортних тютюнових виробів у різних розфасовках розраховуються, виходячи із затверджених мінімальних цін на цю продукцію.

7. Мінімальні ціни, затверджені на "Інші сигарети з фільтром" та "Інші сигарети без фільтру", застосовуються на ті сигарети, найменування яких не вказані в переліку конкретно.

8. Затверджені мінімальні ціни не поширюються на тютюнові вироби, які виробляються в Україні за ліцензіями інших країн.

9. Контроль за дотриманням державної дисципліни цін у сфері реалізації (продажу) імпортних тютюнових виробів здійснюється Державним комітетом з монополії на виробництво та обіг спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів, Міністерством економіки, Державною податковою адміністрацією, Державним комітетом у справах захисту прав споживачів, Міністерством зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі,  Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською і Севастопольською міськими державними адміністраціями.

____________

Опрос