Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по исполнению постановления Кабинета Министров Украины от 18.12.98 N 2025 "О порядке подготовки спортивных сооружений и других специально отведенных мест для проведения массовых спортивных и культурно-зрелищных мероприятий"

МВД, Госкомспорт
Приказ от 11.03.1999 № 201/468
Утратил силу

Про заходи щодо виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.98 N 2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів"

Наказ Міністерства внутрішніх справ України,
 Державного комітету України з фізичної культури і спорту
від 11 березня 1999 року N 201/468

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
25 березня 1999 р. за N 187/3480

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України,
 Міністерства молоді та спорту України
 від 7 липня 2016 року N 630/2713)

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.98 N 2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів" НАКАЗУЄМО:

1. Начальникам головних управлінь, самостійних управлінь і відділів МВС України, головних управлінь МВС України в Криму, м. Києві та Київській області, управлінь МВС України в областях, м. Севастополі та на транспорті, ректорам навчальних закладів, начальникам науково-дослідних установ, організацій та підрозділів системи МВС України, голові Республіканського комітету по фізичній культурі і спорту Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь з питань фізичної культури і спорту обласних, Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій:

1.1. Організувати ретельне вивчення і забезпечити безумовне виконання вимог Положення про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів.

1.2. Вжити вичерпних заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій під час проведення на спортивних спорудах масових спортивних та культурно-видовищних заходів. З цією метою неухильно виконувати вимоги Положення стосовно суб'єктів, які беруть безпосередню участь у підготовці та проведенні заходів.

1.3. Відповідно до п. 7 Положення у місячний термін розробити та затвердити правила про порядок організації і проведення на спортивних спорудах масових спортивних та культурно-видовищних заходів, підтримання громадського порядку та забезпечення безпеки учасників і глядачів. Внести узгоджені пропозиції до місцевих державних адміністрацій.

2. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства України у справах молоді і спорту та Міністерства внутрішніх справ України від 12.03.96 N 703/195, Державний реєстр N 209/1234 від 30.04.96.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника міністра внутрішніх справ України Чернишова В. С. та на заступника голови Держкомспорту України Ясинського Є. А.

Міністр внутрішніх справ України 

Ю. Ф. Кравченко 

Голова Державного комітету України
з фізичної культури і спорту
 

 
І. Н. Федоренко
 

 

 

Опрос