Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции о порядке ознакомления с материалами заявки на регистрацию топографии интегральной микросхемы и получения извлечения из Государственного реестра Украины топографий интегральных микросхем

Госпатент
Приказ, Инструкция от 25.02.1999 № 25
Утратил силу

Про затвердження Інструкції про порядок ознайомлення з матеріалами заявки на реєстрацію топографії інтегральної мікросхеми та отримання витягу з Державного реєстру України топографій інтегральних мікросхем

Наказ Державного патентного відомства України
від 25 лютого 1999 року N 25

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
16 березня 1999 р. за N 167/3460

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства освіти і науки України
 від 22 квітня 2005 року N 247)

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 29 листопада 1997 р. N 23867/1 та відповідно до Закону України "Про охорону прав на топографії інтегральних мікросхем" від 5 листопада 1997 року N 621/97-ВР НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Інструкцію про порядок ознайомлення з матеріалами заявки на реєстрацію топографії інтегральної мікросхеми та отримання витягу з Державного реєстру України топографій інтегральних мікросхем (далі - Інструкція), що додається.

2. Зареєструвати Інструкцію в Міністерстві юстиції України.

3. Опублікувати Інструкцію в офіційному бюлетені Держпатенту України "Промислова власність".

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника голови Держпатенту України Л. Ніколаєнка.

 

Голова Держпатенту України 

В. Петров 

 

ІНСТРУКЦІЯ
про порядок ознайомлення з матеріалами заявки на реєстрацію топографії інтегральної мікросхеми та отримання витягу з Державного реєстру України топографій інтегральних мікросхем

Інструкція про порядок ознайомлення з матеріалами заявки на реєстрацію топографії інтегральної мікросхеми та отримання витягу з Державного реєстру України топографій інтегральних мікросхем розроблена відповідно до Закону України "Про охорону прав на топографії інтегральних мікросхем" та регулює порядок ознайомлення будь-якої особи (далі - зацікавлена особа) з матеріалами заявки на реєстрацію топографії інтегральної мікросхеми та отримання витягу з Державного реєстру України топографій інтегральних мікросхем (далі - Реєстр).

1. Ознайомлення з матеріалами заявки

1.1. Після опублікування в офіційному бюлетені Державного патентного відомства України (далі - Держпатент) відомостей про реєстрацію топографії інтегральної мікросхеми зацікавлена особа має право ознайомитися з матеріалами заявки.

1.2. Для ознайомлення з матеріалами заявки зацікавлена особа має подати заяву до Науково-дослідного центру патентної експертизи (далі - НДЦПЕ), в якій має бути зазначено принаймні:

повне ім'я фізичної або найменування юридичної особи;

номер заявки та дата подання;

адреса для листування;

перелік потрібних матеріалів;

яким чином зацікавлена особа бажає ознайомитись з матеріалами заявки (ознайомитись у приміщенні НДЦПЕ, отримати виготовлену копію матеріалів у НДЦПЕ, отримати поштою виготовлену копію за зазначеною в заяві адресою);

підпис, дата.

1.3. До заяви додається документ, що підтверджує сплату збору згідно із Положенням про порядок сплати зборів за дії, пов'язані з охороною прав на винаходи, корисні моделі, промислові зразки, топографії інтегральних мікросхем та знаки для товарів і послуг, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.94 N 701, із змінами та доповненнями, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 20.03.95 N 196, від 16.01.96 N 98, від 14.08.96 N 948, від 06.04.98 N 445.

Якщо документ, що підтверджує сплату збору, відповідає встановленим у вищезазначеному Положенні вимогам, НДЦПЕ протягом місяця надає зацікавленій особі зазначені в заяві матеріали для ознайомлення у приміщенні НДЦПЕ або, на її прохання, виготовляє копії затребуваних матеріалів, засвідчує їх своїм вихідним штампом і видає або надсилає за зазначеною в заяві адресою.

1.4. Із матеріалів заявки, що надаються для ознайомлення, вилучаються заява та відомості про заявника, якщо він вимагає, щоб його не згадували у відповідній публікації, службові документи Держпатенту.

2. Отримання витягу

2.1. Після опублікування в офіційному бюлетені Держпатенту відомостей про реєстрацію топографії інтегральної мікросхеми зацікавлена особа має право отримати витяг, що містить відомості, які занесені до Реєстру.

2.2. Для отримання витягу зацікавлена особа має подати заяву до Держпатенту, в якій має бути зазначено принаймні:

повне ім'я фізичної або найменування юридичної особи;

номер свідоцтва;

відомості, які мають увійти до витягу;

адреса для листування; 

підпис, дата.

2.3. До заяви додається документ, що підтверджує оплату послуги згідно із Порядком надання послуг Держпатентом України, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28.02.95 за N 50/586, із змінами і доповненнями, зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 25.10.96 за N 627/1652 та 20.05.98 за N 331/2771.

Якщо документ, що підтверджує оплату послуги, відповідає встановленим у вищезазначеному Порядку вимогам, Держпатент протягом місяця готує витяг із Реєстру стосовно зазначених у заяві відомостей. Засвідчений печаткою витяг видається зацікавленій особі або надсилається за зазначеною в заяві адресою.

 

В. о. начальника управління
права і патентної політики
 

 
В. Радомський
 

Опрос