Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Инструкцию N 1 по организации эмиссионно-кассовой работы в учреждениях банков Украины

Национальный банк
Постановление от 24.02.1999 № 84
Утратил силу

Про внесення змін до Інструкції N 1 з організації емісійно-касової роботи в установах банків України

Постанова Правління Національного банку України
від 24 лютого 1999 року N 84

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
10 березня 1999 р. за N 154/3447

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Правління Національного банку України
 від 14 червня 2005 року N 211)

Відповідно до повноважень, наданих Національному банку України статтею 11 Декрету Кабінету Міністрів України "Про систему валютного регулювання і валютного контролю" щодо регулювання продажу готівкової іноземної валюти на міжбанківському валютному ринку України, та з метою лібералізації проведення цих операцій, Правління ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Абзац 6 розділу 1 додатка 83 до Інструкції N 1 з організації емісійно-касової роботи в установах банків України, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 07.07.94 за N 129 (в редакції постанови Правління Національного банку України від 28.09.98 N 395, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 14.10.98 за N 649/3089), викласти у такій редакції:

"Пункти обміну іноземної валюти здійснюють операції купівлі іноземної валюти у фізичних осіб - резидентів та нерезидентів, продажу іноземної валюти фізичним особам - резидентам та зворотного обміну національної валюти на іноземну валюту фізичним особам - нерезидентам згідно з встановленими нормами та правилами. Не допускається відмова у здійсненні валютно-обмінних операцій пунктом обміну іноземної валюти за наявності коштів для здійснення цих операцій".

2. Департаменту валютного регулювання (С. О. Яременко) довести цю постанову до відома Кримського республіканського, по м. Києву і Київській області, Головного, Операційного та обласних управлінь Національного банку України і комерційних банків для керівництва й використання в роботі.

3. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на першого заступника Голови Правління В. С. Стельмаха.

4. Постанова набуває чинності через 10 днів після державної реєстрації у Міністерстві юстиції України.

 

Голова 

В. А. Ющенко 

Опрос