Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об усилении контроля за внешнеэкономической деятельностью субъектов предпринимательства, которые нарушили сроки расчетов по экспортно-импортным операциям, установленные Законом Украины "О порядке осуществления расчетов в иностранной валюте"

Министерство внешних экономических связей и торговли Украины (2)
Приказ от 29.12.1998 № 853
Утратил силу

Про посилення контролю за зовнішньоекономічною діяльністю суб'єктів підприємництва, що порушили терміни розрахунків за експортно-імпортними операціями, встановлені Законом України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті"

Наказ Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України
від 29 грудня 1998 року N 853

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
13 січня 1999 р. за N 13/3306 

Наказ втратив чинність
 (згідно з наказом Міністерства зовнішніх економічних
 зв'язків і торгівлі України
 від  5 жовтня 1999 року N 754)

На виконання постанов Кабінету Міністрів України та Національного банку України від 12.11.98 N 1766 "Про затвердження додаткових заходів щодо стабілізації соціально-економічного становища в державі" та від 12.12.98 N 1967 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України і Національного банку України від 26.12.95 N 1044", а також постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.98 N 2007 "Про затвердження Положення про комісії з питань повернення в Україну валютних цінностей, що незаконно знаходяться за її межами, в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві і Севастополі", з метою забезпечення дієвого контролю за своєчасним надходженням в Україну валютних і матеріальних цінностей та запобігання незаконному відтоку їх за межі України НАКАЗУЮ:

1. Установити, що в разі отримання МЗЕЗторгом інформації від Національного банку України або Державної митної служби України стосовно порушення суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності термінів розрахунків, встановлених Законом України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті" Міністерством зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України видається наказ про попередження суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності про приведення господарської діяльності до вимог чинного законодавства та про можливість за поданням уповноважених органів застосування до них спеціальних санкцій, передбачених ст. 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність"

Покласти обов'язки з підготовки наказів про попередження суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності на Головне управління експортного контролю (Стеценко В. О.)

2. Установити, що одночасно з попередженням суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності МЗЕЗторг інформує Державну податкову адміністрацію України, відповідні регіональні комісії з питань повернення в Україну валютних цінностей, що незаконно знаходяться за її межами, в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі та правоохоронні органи про порушення термінів розрахунків за експортно-імпортними операціями. 

3. Управлінню правового забезпечення (Сервинський А. Ю.) забезпечити реєстрацію цього наказу в Міністерстві юстиції України.

4. Управлінню справами (Дробний В. В.) забезпечити публікацію цього наказу в газеті "Урядовий кур'єр" після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України та довести цей наказ до відома Ради Міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій та регіональних управлінь зовнішніх економічних зв'язків.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника міністра Олійника В. І.

 

Міністр 

С. Г. Осика 

Опрос