Идет загрузка документа (11 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка согласования экспортных отправлений украинскими предприятиями спирта этилового, вывозимого воздушным транспортом

Государственная таможенная служба
Порядок, Приказ от 11.11.1998 № 708
Утратил силу

Про затвердження Порядку погодження експортних відправлень українськими підприємствами спирту етилового, що вивозиться повітряним транспортом

Наказ Державної митної служби України
від 11 листопада 1998 року N 708

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
2 грудня 1998 р. за N 773/3213

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної митної служби України
 від 8 грудня 2005 року N 1205)

Додатково див. лист
 Державної митної служби України
 від 28 липня 1999 року N 09/1-2314-ЕП

На виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 06.11.97 N 1241 "Про затвердження переліку пунктів пропуску для повітряного сполучення, через які дозволяється вивезення спирту етилового, що експортується" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок погодження експортних відправлень українськими підприємствами спирту етилового, що вивозиться повітряним транспортом (додається).

2. Наказ Держмитслужби від 27.11.97 N 597 скасувати.

3. Начальникам регіональних митниць, начальникам митниць довести цей наказ і Порядок до відома особового складу підпорядкованих їм митниць та до відома суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, що експортують спирт етиловий з митної території України.

4. Правовому управлінню (Тимошенко С. В.) забезпечити в установлений строк державну реєстрацію цього наказу в Міністерстві юстиції України.

5. Прес-центру Держмитслужби забезпечити публікацію цього наказу і Порядку в засобах масової інформації.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Служби Соболя І. М.

 

Голова Служби 

Ю. Соловков 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Державної митної служби України
від 11 листопада 1998 р. N 708

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
2 грудня 1998 р. за N 773/3213 

Порядок погодження експортних відправлень українськими підприємствами спирту етилового, що вивозиться повітряним транспортом

1. Вивезення спирту етилового за межі митної території України повітряним транспортом може здійснюватись тільки через пункти пропуску для повітряного сполучення, перелік яких визначено постановою Кабінету Міністрів України від 06.11.97 N 1241, і тільки українськими авіапідприємствами, які сертифіковані для перевезення небезпечних вантажів, у тому числі й спирту етилового, і мають необхідні дозволи та відповідні повітряні судна.

2. Завчасно, не менше як за сім робочих днів до здійснення вивезення, експортер (українське державне підприємство, спеціально уповноважене Кабінетом Міністрів України на експорт спирту етилового) подає до Держмитслужби заяву про надання згоди на відправлення спирту етилового (форма додається).

У заяві, що подається на кожне відправлення окремо, обов'язково зазначаються:

- відомості про відправника, одержувача і перевізника цієї партії спирту етилового;

- реквізити і характер угоди, за якою здійснюється експортне відправлення спирту етилового;

- відомості про кількість спирту, що експортується, та дозвільні документи на його вивезення;

- відомості про повітряне судно, яким вивозитиметься спирт етиловий за межі митної території України: власник, тип, бортовий номер;

- назва пункту пропуску для повітряного сполучення, через який здійснюватиметься вивезення спирту етилового;

- зобов'язання про вивезення спирту етилового за межі митної території України та особа, відповідальна за його доставку в митницю призначення.

3. Заява в обов'язковому порядку узгоджується з митницею, в зоні діяльності якої знаходиться експортер.

Згода митниці надається тільки за умови підтвердження митними органами факту вивезення за межі митної території України всіх попередніх відправлень спирту етилового, здійснених цим експортером з використанням повітряного транспорту. Згода митниці засвідчується начальником митниці (або особою, яка його заміщає), який на заяві вчиняє напис "Не заперечую. Заборгованості немає", завірений особистим підписом і гербовою печаткою митниці.

4. Підтвердження вивезення кожної окремої партії спирту етилового за межі митної території України здійснюється митницею, в зоні діяльності якої розташований пункт пропуску для повітряного сполучення, тільки за умови пред'явлення митниці перевізником засвідченого печаткою митного органу країни призначення примірника накладної на цю партію спирту.

5. Заява, подана до Держмитслужби, реєструється в Управлінні справами, узгоджується Управлінням організації митного контролю, Управлінням по боротьбі з контрабандою і порушеннями митних правил та Управлінням нетарифного регулювання протягом трьох робочих днів.

Надання згоди Держмитслужби на вивезення спирту етилового через пункти пропуску для повітряного сполучення підтверджується листом, підписаним заступником Голови Держмитслужби та адресованим заявнику, митниці відправлення та митниці призначення.

6. Митниці мають право здійснювати митне оформлення та пропуск за межі митної території України експортних відправлень спирту етилового, що вивозиться через пункти пропуску для повітряного сполучення, тільки за умови отримання від Держмитслужби електронної або "твердої" копії листа, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього Порядку.

 

БЛАНК ПІДПРИЄМСТВА-ЗАЯВНИКА  

 

  

Голові Державної митної
служби України 

Про надання згоди
на вивезення спирту

Відповідно до положень постанови Кабінету Міністрів України від 06.11.97 N 1241 просимо Вашої згоди на митне оформлення експортного відправлення нашим підприємством спирту етилового, що вивозиться з України через пункти пропуску для повітряного сполучення.

При цьому повідомляємо:

1. 

Відправник 

  

2. 

Одержувач 

  

3. 

Перевізник 

  

4. 
  

Реквізити угоди 

  

Характер угоди 

  

5. 

Обсяг поставки 

  

6. 

Дозвільні документи 

  

7. 

Повітряне судно

(власник, тип, бортовий номер)  

   

8. 

Митниця оформлення експорту  

   

9. 

Пункт пропуску при вивезенні  

   

10. 

Зобов'язання про вивезення  

Зобов'язуюся вивезти спирт етиловий, зазначений у цій заявці, за межі митної території України у повному обсязі. Зі змістом статті 109 Митного кодексу України ознайомлений  

  

Відповідальна особа

(ініціали, прізвище; паспорт, адреса, посада, підпис)  

Підпис__________________  

11. 

Згода митниці оформлення  

"Не заперечую.
Заборгованості немає"   

 

Керівник підприємства-заявника                          Підпис

М.П.

____________

Опрос