Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка перечисления в Пенсионный фонд Украины 10 процентов от сумм фиксированного налога, поступающих в соответствующие местные бюджеты

Минфин
Порядок, Приказ от 10.11.1998 № 233
Утратил силу

Про затвердження Порядку перерахування до Пенсійного фонду України 10 відсотків від сум фіксованого податку, що надходять до відповідних місцевих бюджетів

Наказ Міністерства фінансів України
від 10 листопада 1998 року N 233

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
20 листопада 1998 р. за N 741/3181

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства фінансів України
 від 4 листопада 2013 року N 917)

У зв'язку з прийняттям Закону України "Про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України "Про прибутковий податок з громадян" від 13.02.98 N 129/98-ВР НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок перерахування до Пенсійного фонду України 10 відсотків від сум фіксованого податку, що надходять до відповідних місцевих бюджетів (додається).

2. Головному управлінню Державного казначейства України:

подати цей наказ до Міністерства юстиції України для державної реєстрації;

протягом двох днів з моменту державної реєстрації передати цей наказ до Управління справами Міністерства фінансів України.

3. Начальнику Управління справами Міністерства фінансів України Краснопольському В.М. у п'ятиденний термін після отримання цього наказу довести його до відома Міністерства фінансів Автономної Республіки Крим, обласних та міських (міст Києва і Севастополя) фінансових управлінь.

Міністр фінансів України 

І.О. Мітюков 

 

  

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Міністерства
фінансів України
від 10 листопада 1998 р. N 233
 

  

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
20 листопада 1998 р. за N 741/3181 

Порядок
перерахування до Пенсійного фонду України
 10 відсотків від сум фіксованого податку,
 що надходять до відповідних місцевих бюджетів

 

1. Порядок перерахування до Пенсійного фонду України 10 відсотків від сум фіксованого податку, що надходять до відповідних місцевих бюджетів, розроблено на виконання пункту 2 розділу II Закону України "Про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України "Про прибутковий податок з громадян" від 13.02.98 N 129/98-ВР.

2. Цей Порядок визначає механізм відрахування коштів до Пенсійного фонду України від сум фіксованого податку, що сплачується громадянами, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи і які обрали спосіб оподаткування доходів, одержаних від цієї діяльності, за фіксованим розміром податку.

3. Фіксований податок сплачується громадянином - платником податку до відповідного місцевого бюджету за місцем його проживання і зараховується на рахунок N 2542 "Кошти районних, міських, селищних та сільських бюджетів", відкритий в установах банків на ім'я органу, що здійснює виконання відповідного бюджету. При цьому рахунки за символом звітності банку 057 для зарахування фіксованого податку на доходи фізичних осіб від підприємницької діяльності за балансовими рахунками N 3500 та 2500 "Кошти бюджетів України до розподілу" закриваються.

4. Міськфінвідділи в містах, які не мають районного поділу, райфінвідділи в містах, які мають районний поділ, сільські та селищні ради до 13 години наступного (робочого) дня після отримання з установи банку виписки, в якій відображені надходження на їх рахунки коштів від сплати фіксованого податку, 10 відсотків від сум цих надходжень перераховують платіжними дорученнями (або в системі електронних платежів) на рахунки відповідних відділів Пенсійного фонду України.

5. Кошти в розмірі 90 відсотків від загальної суми фіксованого податку, що надійшли до місцевого бюджету, залишаються у розпорядженні територіальної громади і спрямовуються на потреби за визначеними нею напрямами.

6. Перераховані до Пенсійного фонду України 10 відсотків від сум фіксованого податку в обліку виконання місцевих бюджетів за доходами відображаються шляхом зменшення доходів за кодом бюджетної класифікації 11010400 "Фіксований податок на доходи фізичних осіб підприємницької діяльності".

Опрос