Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О распространении форм финансовой отчетности в соответствии с требованиями Международных стандартов бухгалтерского учета

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 29.07.1998 № 92
Утратил силу

Про розповсюдження форм фінансової звітності у відповідності з вимогами Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку

Рішення Державної комісії з цінних паперів
та фондового ринку
від 29 липня 1998 року N 92

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
2 листопада 1998 р. за N 702/3142

Рішення втратило чинність
(згідно з рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
 від 4 березня 2014 року N 260)

На виконання рішень Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 9 грудня 1997 р. N 54 та N 55 "Про затвердження Концептуальних основ розкриття інформації емітентами цінних паперів" та "Щодо затвердження Методичних рекомендацій по застосуванню міжнародних принципів обліку та звітності щодо діяльності професійних учасників фондового ринку", а також з метою розкриття фінансової інформації емітентами та професійними учасниками фондового ринку у відповідності з вимогами Міжнародних стандартів з бухгалтерського обліку (далі - МСБО), Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку ВИРІШИЛА:

1. Розповсюдити затверджені рішенням Комісії N 11 від 27.01.98 форми фінансової звітності на відкриті акціонерні товариства, підприємства - емітенти облігацій, а також професійних учасників фондового ринку, починаючи зі звітності за 1999 рік. Фінансову звітність подавати в порядку, визначеному нормативно-правовими актами Комісії щодо надання регулярної інформації та звітності.

2. Управлінню методології та стратегії розвитку ринку цінних паперів забезпечити емітентів та професійних учасників фондового ринку методичними рекомендаціями для складання форм фінансової звітності.

3. Управлінню методології та стратегії розвитку ринку цінних паперів підготувати вимоги Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку щодо аудиторської перевірки звітності в умовах використання МСБО.

4. Прес-центру опублікувати це рішення відповідно до чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Члена Комісії В. Івченка.

 

 

Голова Комісії

О. Мозговий

 
 
 
 

Опрос