Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении заключения соглашений по купле-продаже ценных бумаг лишь на организационно оформленном рынке

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 31.07.1998 № 100-1
Утратил силу

Щодо забезпечення укладення угод з купівлі-продажу цінних паперів лише на організаційно оформленому ринку

Рішення Державної комісії з цінних
паперів та фондового ринку
від 31 липня 1998 року N 100-1

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
18 вересня 1998 р. за N 580/3020

Рішення втратило чинність
(згідно з рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
 від 1 квітня 2014 року N 391)

Для подальшого забезпечення прозорості фондового ринку, підвищення ролі організаційно оформленого ринку цінних паперів та збільшення надходжень до Державного бюджету Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Встановити, що з 1 січня 1999 року укладення угод з цінними паперами інвестиційно привабливих підприємств здійснюється торговцями цінними паперами лише через організаторів торгівлі, які зареєстровані Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

Перелік цих інвестиційно привабливих підприємств установлюється Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку за погодженням, у разі потреби, із зацікавленими міністерствами та відомствами.

2. Реєстраторам та депозитаріям не приймати документи про внесення змін до системи реєстру або рахунку в цінних паперах з порушенням процедури перереєстрації прав власності на цінні папери, які визначені згідно з п. 1 цього рішення, без реєстраційного номера організатора торгівлі.

3. Управлінню корпоративних фінансів проводити реєстрацію нових емісій цінних паперів інвестиційно привабливих підприємств, визначених згідно з п. 1 цього рішення, лише за умови укладення емітентом з певним організатором торгівлі договору про підтримання лістингу.

4. Управлінню регулювання діяльності організаторів торгівлі цінними паперами та СРО (Пугач Н.І.) в двотижневий термін доопрацювати План першочергових заходів щодо зосередження угод з цінними паперами на організаційно оформлених ринках та подати на затвердження Голові Комісії.

5. Керівнику прес-центру Шевкіній Л.В. забезпечити опублікування пунктів 1, 2, 3 цього рішення у встановленому порядку.

6. Управлінню регулювання діяльності організаторів торгівлі цінними паперами та СРО (Пугач Н.І.) разом з юридичним управлінням забезпечити реєстрацію цього рішення в Міністерстві юстиції України.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на Члена Комісії Волкова М.Ф.

 

 

Голова Комісії

О. Мозговий

Протокол засідання Комісії від

14 липня 1998 року N 37
 
 
 

Опрос