Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в "Положение о методике формирования и использования индикативных цен", утвержденное приказом МВЭСторга Украины от 08.08.96 N 506

Министерство внешних экономических связей и торговли Украины (2)
Приказ от 31.08.1998 № 547а
Утратил силу

Про внесення змін і доповнень до "Положення про методику формування та використання індикативних цін", затвердженого наказом МЗЕЗторгу України від 08.08.96 N 506

Наказ Міністерства зовнішніх економічних
зв'язків і торгівлі України
від 31 серпня 1998 року N 547а

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
14 вересня 1998 р. за N 565/3005

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України
 від 8 серпня 1996 року N 506
згідно з наказом Міністерства економіки України
 від 15 серпня 2008 року N 360)

Відповідно до положення статті 7 Указу Президента України "Про заходи щодо вдосконалення кон'юнктурно-цінової політики в сфері зовнішньоекономічної діяльності" від 10.02.96 N 124/96 НАКАЗУЮ:

1. Пункт 12 "Положення про методику формування та використання індикативних цін" викласти в такій редакції:

"12. При експорті товарів з території України, які підпадають під дію індикативних цін, відхилення ціни угоди від індикативної ціни можуть бути наслідком дії нижченаведених факторів, що безпосередньо впливають на ціну товару:

вид угоди;

умови поставки товару;

умови оплати;

відхилення показників якості товару від стандарту України;

інші фактори, що мають істотний вплив на умови здійснення операцій.

У випадку відхилення ціни угоди від індикативної ціни на товари, угоди щодо яких підлягають реєстрації чи потребують отримання ліцензії в МЗЕЗторзі України, заявник подає додаткові документи, що підтверджують обгрунтованість можливого відхилення, висновки Державного інформаційно-аналітичного Центру моніторингу зовнішніх товарних ринків, який згідно з Указом Президента України від 10.02.96 N 124/96 уповноважений підготовлювати експертні висновки для МЗЕЗторгу під час проведення Міністерством офіційних експертиз, або висновки однієї з уповноважених експертних організацій (на вимогу МЗЕЗторгу України).

У випадку відхилення ціни угоди від індикативного рівня на товари, угоди щодо яких не підлягають реєстрації чи ліцензуванню в МЗЕЗторзі України, для митного оформлення таких товарів потрібно надати лист-погодження, який видається МЗЕЗторгом України або, згідно з Указом Президента України від 10.02.96 N 124/96, експертний висновок Державного інформаційно-аналітичного Центру моніторингу зовнішніх товарних ринків, який уповноважений надавати експертну допомогу підприємствам, установам та організаціям під час здійснення ними зовнішньоекономічної діяльності на основі наданих заявником додаткових документів, що підтверджують обгрунтованість такого відхилення".

2. Управлінню правового забезпечення (А. Ю. Сервінський) здійснити державну реєстрацію цього наказу в Міністерстві юстиції України в установленому порядку.

3. Управлінню справами Міністерства (В. В. Дробний) забезпечити публікацію цього наказу в триденний термін з дати його реєстрації в Міністерстві юстиції України та довести його до відома Державної митної служби України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра В. І. Олійника.

 

 

В. о. Міністра

В. Д. Гладуш

 

Опрос