Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в Перечень отдельных форм деятельности в сфере торговли, общественного питания и услуг, специфика которых позволяет осуществлять расчеты с потребителями без применения электронных контрольно-кассовых аппаратов с использованием товарно-кассовых книг, утвержденный приказом Минэкономики Украины от 12.03.98 N 24

Министерство экономики Украины (1)
Приказ от 19.06.1998 № 86
Утратил силу

Про внесення змін і доповнень до Переліку окремих форм діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, специфіка яких дозволяє здійснювати розрахунки зі споживачами без застосування електронних контрольно-касових апаратів з використанням товарно-касових книг, затвердженого наказом Мінекономіки України від 12.03.98 N 24

Наказ Міністерства економіки України
від 19 червня 1998 року N 86

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
24 червня 1998 р. за N 396/2836

Наказ втратив чинність
 (згідно з наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України
 від 10 грудня 2001 року N 300)

Відповідно до Закону України "Про застосування електронних контрольно-касових апаратів і товарно-касових книг при розрахунках із споживачами у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" НАКАЗУЮ:

Внести зміни та доповнення до вказаного вище Переліку:

Пункт 1 викласти в такій редакції:

"1. Роздрібна торгівля з транспортних засобів, автоцистерн, цистерн, бочок, бідонів, лотків, прилавків, корзин, ручних візків (за винятком тих, що знаходяться у стаціонарних приміщеннях, крім приміщень ринків):

продовольчими товарами (крім тютюнових виробів та алкогольних напоїв з вмістом спирту вище 8,5 % в одиниці об'єму, які відносяться до товарних груп Гармонізованої системи опису і кодування товарів за кодами 22.04, 22.05, 22.06, 22.08,) і квітами;

непродовольчими товарами на ринках за умови сплати ринкового збору, обрання способу оподаткування не за фіксованим розміром податку відповідно до ст. 14 Декрету Кабінету Міністрів України від 26.12.92 N 13/92 "Про прибутковий податок з громадян";

непродовольчими товарами (крім підакцизних) з дотриманням вимог Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі, затверджених наказом Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі від 08.07.96 N 369 і зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 23.07.96 за N 372/1397, за наявності торгового патенту відповідно до Закону України "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності" у дозволених місцевими органами виконавчої влади (органами місцевого самоврядування) місцях (крім ринків)".

Пункт 2 викласти в такій редакції:

"2. Торговельне обслуговування (за винятком продажу технічно складної побутової техніки та меблів) та надання медичних послуг населенню вдома".

Пункт 3 викласти в такій редакції:

"3. Торгівля на літніх майданчиках молочними продуктами, морозивом та на розлив: пивом, безалкогольними, слабоалкогольними напоями (з вмістом спирту не вище 8,5 % в одиниці об'єму), а також кулінарними та кондитерськими виробами власного виробництва підприємств громадського харчування.

Торгівля в кіосках молоком, молочними продуктами, морозивом, пивом на розлив (крім з пляшок і бляшанок) та газованою водою безпосередньо через установки приготування та видачі (зі спеціальних пристроїв типу У-109, Н-50 та інші)".

Пункт 4 викласти в такій редакції:

"4. Продаж газет, журналів, конвертів, листівок, знаків оплати поштових послуг, іншої друкованої продукції, квитків державних лотерей в кіосках та з лотків, а також у підприємствах поштового зв'язку, якщо питома вага продажу такої продукції становить більше 50 відсотків загального товарообороту зазначених об'єктів за відсутності продажу алкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів".

В абзаці першому пункту 11 слова "які обслуговують" замінити на "при обслуговуванні".

Пункт 13 доповнити абзацом такого змісту:

"у сезонних спеціалізованих торговельно-заготівельних пунктах із заготівлі (від населення) воскосировини в обмін на вощину, інших продуктів бджільництва (крім меду) та реалізації обладнання, інвентарю для пасічників, а також у точках виїзної торгівлі вказаними вище продуктами бджільництва (крім меду) та обладнанням і інвентарем".

Пункт 20 викласти в такій редакції:

"20. Надання побутових послуг з видачею квитанцій, квитків з нанесеними друкарським способом серією та номером:

у сільській місцевості;

вдома у замовника з ремонту та встановлення побутових машин, радіоелектронної апаратури, телеантен, дрібного ремонту квартир, ремонту і складання меблів, прибирання квартир, догляду за дітьми, хворими та людьми похилого віку, приготування їжі, прання білизни, хімічної чистки меблів, килимів та килимових виробів, перукарських, фотографування;

зі зважування, фотографування на вулицях і площах міст та в місцях відпочинку;

суб'єктами підприємницької діяльності з 1 - 2 працюючими (за винятком перукарень, студій аудіовідеозапису, фотографій, приймальних пунктів хімчистки одягу та прання білизни, розташованих у стаціонарних приміщеннях, саун, станцій технічного обслуговування транспортних засобів)".

Пункт 21 викласти в такій редакції:

"надання послуг населенню:

з видачею талонів та квитків (з нанесеними друкарським способом серією, номером та номінальною вартістю) за утримання торгових місць на ринках, при проведенні культурно-спортивно-видовищних заходів закладами та організаціями, при проведенні екскурсій, у пасажирському транспорті загального користування, а також жетонів та електронних карток у метро і при паркуванні автотранспорту;

з приймання склопосуду спеціалізованими та пересувними приймальними пунктами;

поштовими відділеннями, розташованими у сільській місцевості".

Пункт 24 викласти в такій редакції:

"торгівля предметами релігійно-обрядової атрибутики релігійними організаціями".

 

 

Міністр

В. В. Роговий 

ПОГОДЖЕНО:

 

Заступник Міністра
фінансів України

 
В. Г. Котко 

Заступник Міністра зовнішніх 
економічних зв'язків і торгівлі України

 
М. О. Шевченко 

Заступник Голови Державної податкової
адміністрації України

 
В. А. Копилов 

Опрос