Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении дополнений к Правилам обязательной сертификации электробытового и аналогичного оборудования и комплектующих изделий

Госстандарт
Приказ от 09.04.1998 № 251
Утратил силу

Про внесення доповнень до Правил обов'язкової сертифікації електропобутового та аналогічного обладнання і комплектувальних виробів

Наказ Державного Комітету України по стандартизації,
метрології та сертифікації
від 9 квітня 1998 року N 251

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
20 квітня 1998 р. за N 250/2690

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Державного комітету України по стандартизації, метрології та сертифікації
 від 12 вересня 1997 року N 567
згідно з
 наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
 від 27 березня 2015 року N 316)

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 18.02.98 N 90-р щодо створення умов для стимулювання вітчизняного виробництва конкурентоспроможних телевізорів та захисту прав споживачів НАКАЗУЮ:

1. Доповнити пункт 5.3.1 Правил обов'язкової сертифікації електропобутового та аналогічного обладнання і комплектувальних виробів, затверджених наказом Держстандарту України від 12.09.97 N 567 (зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 31.10.97 за N 524/2328), другим абзацом такого змісту:

"Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 18.02.98 N 90-р сертифікація телевізійної техніки вітчизняного виробництва, а також телевізійної техніки, яка збирається з імпортованих вузлів (блоків) та електронних компонентів до неї, здійснюється виключно за схемами з атестацією виробництва або сертифікацією системи якості підприємства на відповідність вимогам, встановленим актами законодавства України та нормативними документами".

2. Доповнити другий абзац пункту 5.2.2. після слів: "Копії рішення надсилаються до:" словами:

"- Мінпромполітики України для призначення члена комісії з оцінки технологічних можливостей підприємств (при сертифікації згідно з схемами N 3, 4, 5);".

3. Доповнити пункт 5.5.2. реченням такого змісту:

"- Атестація виробництв телевізійної техніки вітчизняного виробництва або сертифікація системи якості підприємств проводиться ОС ЕОК із залученням фахівців Мінпромполітики України".

4. Керівникам органів із сертифікації електропобутового та аналогічного обладнання і комплектувальних виробів у місячний термін після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України цього наказу довести затверджені ним доповнення до відома зацікавлених підприємств, організацій та установ, а також інших суб'єктів підприємницької діяльності незалежно від їхньої форми власності.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Першого заступника Голови Держстандарту України Ю. Рубана.

 

 

Голова Держстандарту
України

 
Т. Кисільова

 
 
 

Опрос