Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации работы местных государственных налоговых органов по ускорению выдачи справок с идентификационными номерами

Государственная налоговая администрация
Приказ от 11.04.1998 № 180
Утратил силу

Про організацію роботи місцевих державних податкових органів із прискорення видачі довідок з ідентифікаційними номерами

Наказ Державної податкової адміністрації України
від 11 квітня 1998 р. N 180

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
13 квітня 1998 р. за N 235/2675

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Державної податкової адміністрації України
 від 29 вересня 2003 року N 451

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства фінансів України
 від 3 вересня 2015 року N 751)

Зважаючи на ситуацію, що склалася з видачею довідок з ідентифікаційними номерами, та на забезпечення виконання наказу Державної податкової адміністрації України від 30.12.97 N 473 в частині подання довідок ф. N 8ДР, НАКАЗУЮ:

1. Звернути увагу голів державних податкових адміністрацій в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі на незадовільну організацію роботи з видачі громадянам довідок з ідентифікаційними номерами та поставити вимогу щодо забезпечення належної організації роботи на цій ділянці.

2. Головам державних податкових адміністрацій в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі:

2.1. завершити масову видачу довідок з ідентифікаційними номерами до 01.05.98;

2.2. створити в триденний термін у підрозділах Державного реєстру фізичних осіб тимчасові робочі групи з видачі довідок з ідентифікаційними номерами, залучивши до них достатню кількість працівників інших підрозділів податкових органів та комп'ютерної техніки, про що проінформувати ДПА України до 16.04.98;

2.3. організувати роботу створених груп таким чином, щоб запобігти можливим чергам громадян за отриманням довідок з ідентифікаційними номерами, включаючи їх видачу протягом усього робочого дня та у вихідні дні.

3. Встановити персональну відповідальність голів державних податкових адміністрацій і начальників державних податкових інспекцій за незабезпечення належної організації роботи на цій ділянці і попередити, що в разі невиконання поставленої задачі до них будуть вжиті найсуворіші заходи.

4. Пункт 4 втратив чинність

5. Головам державних податкових адміністрацій в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві і Севастополі проінформувати ДПА України про результати виконання цього наказу до 07.05.98.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної податкової адміністрації України Савченка О. Я. 

 

 

Голова

М. Я. Азаров

 

Опрос