Идет загрузка документа (89 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении форм государственной статистической отчетности по вопросам туризма и инструкций по их заполнению

Госкомстат
Форма, Приказ, Инструкция от 04.03.1998 № 96
Утратил силу

Про затвердження форм державної статистичної звітності з питань туризму та інструкцій щодо їх заповнення

Наказ Державного комітету статистики України
від 4 березня 1998 року N 96 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
19 березня 1998 р. за N 182/2622

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної служби статистики України
 від 1 жовтня 2013 року N 291)

Відповідно до Закону України "Про державну статистику", постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.97 N 323 "Про організаційне та фінансове забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей в Україні" та доручення Президента України від 25.12.97 N 1-14/938 (в частині удосконалення статистичної звітності щодо відпочинку та оздоровлення дітей України та введення державної статистичної звітності про оздоровлення дітей за кордоном в окреслений дорученням термін) НАКАЗУЮ:

1. Затвердити форму державної статистичної звітності N 1-ТУР (к) "Звіт про діяльність туристичної організації" і запровадити її в дію, починаючи зі звіту за перше півріччя 1998 року (додається).

2. Затвердити Інструкцію щодо заповнення форми N 1-ТУР(к) (додається).

3. Затвердити форму державної статистичної звітності N 1-ТУР "Звіт про діяльність туристичної організації" і запровадити її в дію, починаючи зі звіту за 1998 рік (додається).

4. Затвердити Інструкцію щодо заповнення форми N 1-ТУР (додається).

5. Розповсюдити форми N 1-ТУР (к) і N 1-ТУР на всіх суб'єктів туристичної діяльності незалежно від їхньої відомчої підпорядкованості, форми власності та організаційно-правової форми господарювання.

6. Встановити, що забезпечення бланками форм державної статистичної звітності N 1 ТУР (к) і N 1-ТУР, Інструкціями щодо їх заповнення, збір, розробка зведеної інформації та контроль її достовірності здійснюється органами Держкомтуризму України.

7. Держкомтуризму України забезпечити подання Держкомстату України зведеної інформації як в цілому по Україні, так і, зокрема, по Автономній Республіці Крим, областях, містах Києву та Севастополю за формами державної статистичної звітності:

- N 1-ТУР (к) за перше півріччя - до 10 серпня,

- N 1-ТУР (к) за 9 місяців - до 10 листопада,

- N 1-ТУР -до 10 березня відповідного звітного року.

8. Скасувати накази Мінстату України від 07.06.96 N 170 "Про затвердження форми державної статистичної звітності по туризму" та від 21.08.97 N 6 "Про затвердження додаткової форми державної статистичної звітності щодо туризму".

 

 

Голова

О. Г. Осауленко

 

 

 

 

 
 
 
 

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Державного комітету
статистики України
від 4 березня 1998 р. N 96

 

 
 
 

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
19 березня 1998 р. за N 182/2622

ІНСТРУКЦІЯ
щодо заповнення форми державної статистичної звітності N 1-ТУР

Інструкція визначає порядок заповнення суб'єктами туристичної діяльності державної статистичної звітності про діяльність в галузі туризму.

Звіт заповнюють відповідальні особи підприємств, установ, організацій, фізичні особи, що зареєстровані у встановленому чинним законодавством України порядку і здійснюють діяльність, пов'язану з наданням туристичних послуг (надалі - суб'єкти туристичної діяльності), незалежно від відомчої підпорядкованості, форми власності та організаційно-правової форми господарювання.

Суб'єкти туристичної діяльності, підприємства розміщення яких протягом всього звітного періоду або довше знаходилися на ремонті або не працювали з іншої причини (відсутність коштів чи дозволу санепідстанції на експлуатацію підприємства, відсутність осіб, що бажають розміщуватись у даному підприємстві тощо), у звіті заповнюють адресну частину та розділи, не пов'язані з розміщенням туристів, а у розділі 1 проставляють планову кількість підприємств, номерів, місць та зазначають на полях форми: "Не працює з...".

Адресна частина бланка заповнюється чітко і без скорочень. Назва суб'єкта туристичної діяльності має відповідати назві, яка вказана в установчих документах. Поштовий індекс організації та адреса, за якою вона розташована, вказуються фактичні. Загальна площа території вказується та, що закріплена за суб'єктом туристичної діяльності відповідними документами.

Звіт за формою 1-ТУР підписується керівником та головним бухгалтером суб'єкта туристичної діяльності. Вони несуть відповідальність за достовірність та своєчасне подання цих звітів згідно з діючим законодавством. Звіт завіряється печаткою суб'єкта туристичної діяльності. Звітні дані відображаються в тих одиницях, які вказані в формі.

В розділах 3, 3а, 5, 6 в рядках з індексом "о" вказують дані про туристів, обслугованих за прямими договорами. Дані про туристів, обслугованих за співдоговорами з українськими партнерами, вказують в рядках з індексом "а".

Копія форми державної статистичної звітності зберігається у суб'єкта туристичної діяльності.

До звіту додається пояснювальна записка, в якій обов'язково вказується кількість реалізованих ваучерів та напрямки пересування туристів згідно з ними.

Розділ 1 "Власні підприємства розміщення туристів"

Розділ заповнюється суб'єктами туристичної діяльності, які мають власну матеріальну базу для розміщення туристів.

Розділ 2 "Власні підприємства харчування"

Розділ заповнюється суб'єктами туристичної діяльності, які мають власні заклади харчування.

Розділ 3 "Розподіл туристів за цілями відвідування та віком"

Службові, ділові, бізнес та навчання включають в себе: установку обладнання, інспектування, закупки, збут іноземним підприємствам; участь в роботі засідань, конференцій і конгресів, торговельних ярмарок і виставок, виступи з лекціями і концертами; підготовка програм турпоїздок, робота гідом і на інших посадах в галузі туризму; участь в професійних спортивних заходах; відрядження урядовців, включаючи дипломатів, військових і співробітників міжнародних організацій, за виключенням осіб, які мають постійну роботу у відвідуваній країні; платне навчання, освіта і дослідницька діяльність, наприклад: наукові відпустки, мовні, професійні та інші спеціальні курси, пов'язані з роботою або професією відвідувача, які мають відповідне забезпечення.

Дозвілля, відпочинок: огляд пам'яток історії, культури, природи, відвідування магазинів, спортивних заходів, участь в рекреаційних і культурних заходах, проведення медового місяця.

Лікування: санаторії, перебування на курортах, інші види лікування.

Спортивно-оздоровчий туризм: заняття непрофесійним спортом, піші походи і альпінізм, літні спортивні табори.

Спеціалізований туризм: релігійні поїздки; мисливство, рибальство.

До інших цілей відносяться відвідування знайомих і родичів, поїздка на батьківщину, присутність на похоронах та інші.

Дані про кількість іноземних туристів, вказані в рядку 02 графи 1, мають збігатися з кількістю їх у рядку 01 графи 1 розділу 5.

Дані про кількість іноземних туристів, обслугованих без поселення в підприємствах розміщення, вказані в рядку 03 графи 1, мають збігатися з кількістю їх у рядку 01 графи 5 розділу 5. До їх числа відносяться пасажири круїзів, які повертаються щоночі на круїзне судно для ночівлі, навіть якщо судно знаходиться в порту декілька днів; власники або пасажири яхт; пасажири - учасники групових поїздок, що ночують у поїзді; одноденні відвідувачі, що подорожують пішки або на автобусах; транзитні відвідувачі тощо.

Дані про кількість туристів, які виїжджали за кордон, вказані в рядку 04 графи 1, мають збігатися з даними про їх кількість у рядку 01 графи 1 розділу 6.

Дані про кількість туристів, які виїжджали за кордон, обслугованих без поселення в підприємствах розміщення, вказані в рядку 05 графи 1, мають збігатися з даними про їх кількість у рядку 01 графи 9 розділу 6. До їх числа відносяться пасажири круїзів, які повертаються щоночі на круїзне судно для ночівлі, навіть якщо судно знаходиться в порту декілька днів; власники або пасажири яхт, пасажири - учасники групових поїздок, що ночують у поїзді; одноденні відвідувачі, що подорожують пішки або на автобусах; транзитні відвідувачі тощо.

Дані про кількість туристів, охоплених внутрішнім туризмом, вказані у рядку 06 графи 1, мають збігатися з даними рядка 01 графи 2 розділу 4, якщо всі туристи були обслуговані в закладах розміщення даного регіону.

В рядку 07 наводяться дані про екскурсантів, тобто осіб, яким надавалися послуги з організації подорожей на території України, що не перевищують 24 години, у супроводі фахівця-екскурсовода за заздалегідь складеними маршрутами з метою ознайомлення з пам'ятками історії, культури, природи, музеями, з визначними місцями тощо.

В графі 8 вказуються дані про туристів-дітей віком до 14 років включно. В графі 9 вказуються дані про туристів-підлітків 15 - 17 років включно. В графі 10 вказуються дані про туристів-молодь 18 - 28 років включно.

В графі 11 вказується кількість наданих туроднів. Вона розраховується шляхом множення кількості осіб, обслугованих за конкретним маршрутом, на тривалість обслуговування.

Дані про кількість туроднів, наданих іноземним туристам, вказані в рядку 02 графи 11, мають збігатися з даними, вказаними в рядку 01 графи 4 розділу 5.

Дані про кількість туроднів, наданих іноземним туристам, обслугованим без поселення в підприємствах розміщення, вказані в рядку 03 графи 11, мають збігатися з даними, вказаними в рядку 01 графи 6 розділу 5.

Дані про кількість туроднів, наданих туристам, які виїжджали за кордон, вказані в рядку 04 графи 11, мають збігатися з даними, вказаними в рядку 01 графи 4 розділу 6.

Дані про кількість туроднів, наданих туристам, які виїжджали за кордон, обслугованим без поселення в підприємствах розміщення, вказані в рядку 05 графи 11, мають збігатися з даними, вказаними в рядку 01 графи 10 розділу 6.

Розділ 3а "Розподіл дітей і підлітків за віком та цілями
відвідування"

В розділі вказують дані про дітей та підлітків, які отримали послуги суб'єкта туристичної діяльності.

Сума даних, вказаних у графах 1 - 5 та 6 - 10 по всіх рядках розділу 3а, має збігатися з даними, вказаними, відповідно, у графах 8 і 9 по всіх рядках розділу 3.

Розділ 4 "Розміщення туристів на території регіону України"

Розділ заповнюють ті суб'єкти туристичної діяльності, які розміщали туристів на території свого регіону України (не тільки у власних підприємствах розміщення).

Всі графи розділу 4 заповнюються з обліку кількості туристів, тобто осіб, які мали не менше однієї ночівлі у колективних або індивідуальних засобах розміщення свого регіону.

Для підприємств, які мають власні заклади розміщення, дані беруться з журналів обліку поселених до готелів (мотелів, кемпінгів, туристичних баз) громадян України та іноземних громадян, які заповнюються при реєстрації на основі відповідних документів (паспортів, списків груп, ваучерів, путівок).

В графах 4 та 5 наводяться дані про кількість проведених ночівель в закладах розміщення.

Розділ 5 "Дані про в'їзд іноземних туристів"

В розділі 5 підприємства розміщення (готелі, турбази, тощо) показують дані про всіх обслугованих відвідувачів в рядку під індексом "о".

Суб'єкти туристичної діяльності, які не мають власних підприємств розміщення, в розділі 5 під індексом "о" вказують дані про туристів, які були аквізовані (прийняті) за прямими договорами з зарубіжними партнерами. Під індексом "а" вони повинні вказати дані про тих туристів, яких вони приймали за співдоговорами з іншими суб'єктами туристичної діяльності України (туроператорами).

Суб'єкти туристичної діяльності, в яких є власні підприємства розміщення, під індексом "о" вказують дані про всіх відвідувачів (туристів), яким це підприємство надавало послуги протягом звітного періоду. Дані про туристів, яким надавались послуги за співдоговорами з іншими суб'єктами туристичної діяльності, вказують під індексом "а".

В графі А вказуються назви країн, з яких прибули іноземні туристи. В графі Г проставляються коди країн відповідно до Класифікатора держав світу, затвердженого наказом Держстандарту України від 18 квітня 1996 року N 160.

В графі 4 наводяться дані про кількість наданих туроднів, яка розраховується шляхом множення кількості осіб, обслужених за конкретним маршрутом, на тривалість обслуговування.

Дані про кількість іноземних туристів, обслугованих без поселення в підприємствах розміщення, та кількість наданих їм туроднів показується тільки в рядку 01 графи 5 та графи 6 і відповідає рядку 03 графи 1 та графи 11 розділу 3.

Розділ 6 "Дані про туристів, які виїжджали за кордон"

В розділі 6 під індексом "о" вказуються дані про туристів, які були відправлені за кордон суб'єктом туристичної діяльності за прямими договорами з зарубіжними туристичними фірмами (туроператорами). Під індексом "а" вказуються дані про туристів, які були відправлені за кордон за співдоговорами з іншими суб'єктами туристичної діяльності України.

В графі А вказуються назви країн відвідування, в графі Г проставляються коди країн відвідування. Якщо в маршрут подорожі входило відвідування декількох країн, в графі А наводиться країна з найбільшою кількістю наданих туроднів. Коли кількість наданих туроднів однакова, в графі А вказується та країна, яка була першою в маршруті. В графі 4 наводяться дані про кількість наданих туроднів в кожній країні.

Дані про кількість туристів, обслугованих без поселення в підприємствах розміщення, та кількість наданих їм туроднів вказується тільки в рядку 01 графи 9 та графи 10 і відповідає рядку 05 графи 1 та графи 11 розділу 3.

Розділ 7 "Основні фінансово-економічні показники"

Для заповнення рядків 01 - 12 використовуються дані аналітичного обліку.

По рядках 01 - 03 "Обсяг наданих туристичних послуг" - вказується виручка (валовий дохід) від реалізації туристичних послуг, якою вважається продажна вартість наданих послуг, що вказана в оформлених як підстава для розрахунків з покупцями (замовниками) документах, або у вигляді платежу, зарахованого на рахунок суб'єкта туристичної діяльності в установах банку. До туристичних послуг включається вартість путівок на туристські маршрути і екскурсійне обслуговування, а саме:

- проживання і харчування в туристських готельних комплексах, туристських центрах, готелях, турбазах, пансіонатах і кемпінгах;

- проживання в орендованих приміщеннях інших відомств та індивідуальних оселях громадян;

- екскурсійне, туристсько-оздоровче, культурно-масове обслуговування тощо;

- послуги пасажирського транспорту.

У загальну виручку від реалізації послуг враховується сума податку на додану вартість, акцизного збору та інших витрат.

При цьому не враховується вартість послуг, яка передана суб'єктом туристичної діяльності (турагентом) для подальшої реалізації іншому суб'єкту туристичної діяльності (туроператору).

Послуги, оплачені туристами іноземною валютою, включаються в обсяг туристичних послуг в перерахунку у національну валюту України за курсом Національного банку України, що діє на момент виконання послуг.

По рядку 04 - 06 "Витрати, пов'язані з наданням туристичних послуг" вказують витрати обігу, які припадають на реалізовані послуги.

По рядку 07 "Платежі до бюджету" вказують фактичні суми податку на прибуток, на землю, на додану вартість та інші платежі, внесені в бюджети різних рівнів від туристичної діяльності.

У рядку 08 "Заборгованість перед бюджетом" вказують заборгованість, наявну на дату заповнення звіту.

У рядку 09 "Балансовий прибуток" вказують прибуток, одержаний за звітний період.

У рядку 10 "Прибуток, що спрямований на розвиток матеріально-технічної бази" вказують відрахування у фонд коштів, спрямованих на розвиток і вдосконалення виробництва і матеріально-технічної бази.

Рядок 11 "Надходження валюти від надання туристичних послуг нерезидентам України" заповнюють відповідно до діючого законодавства в перерахунку на тисячі доларів США. Вказується сума, що надійшла на валютний рахунок згідно з укладеними договорами.

У рядку 12 "Витрати резидентів України, що виїжджали за кордон" вказується сума, яка була перерахована за кордон за обслуговування туристів.

Для заповнення рядка 13 "Середньооблікова кількість працівників" використовують дані рядка 010 графи 2 державної статистичної звітності за формою N 1-ПВ (термінова) місячна "Звіт з праці". Суб'єкти туристичної діяльності, що займаються декількома видами діяльності, вказують середньооблікову кількість працівників, які займаються туристичною діяльністю. Дані для заповнення рядків 14 - 17 беруться з типової облікової форми Т-2 "Особова картка".

 

 

 

 

 
 
 

Додаток
до Інструкції щодо заповнення
форми державної статистичної звітності
N 1 - ТУР

ДЕРЖАВНА СТАТИСТИЧНА ЗВІТНІСТЬ

******************************************************************************************************************
*                 К О Д И                                    *
******************************************************************************************************************
*     *      *     *    *    *     *      *       *      *    *    *
******************************************************************************************************************
* форми  *організації*     *    *виду  *форми  *організацій-*міністерства,*вищестоящої*    *    *
*документа*складача- *території*галузі *еконо- *власності*но-правової *(відомства), *організації*    *    *
*за ДКУД *ідентифіка-*за СПАТО * за  *мічної *за КФВ *форми госпо-*МДО,концерну,*іденти-  *    * КС  *
*     *ційний код *     *ЗКГНГ *діяль- *     *дарювання за*асоціації за *фікаційний *    *    *
*     *      *     *    *ності *     *      *       *код за   *    *    *
*     *за ЄДРПОУ *     *    *за КВЕД*     * КОПФГ   * СПОДУ   *ЄДРПОУ   *    *    *
******************************************************************************************************************
*  1   *  2   *  3  * 4  * 5  *  6  *   7   *   8    *   9   * 10  * 11  *
******************************************************************************************************************
 
Кому надсилається_______________________________________________      
            (назва та адреса одержувача)
________________________________________________________________      
________________________________________________________________      
Назва суб'єкта туристичної діяльності __________________________      
________________________________________________________________      
________________________________________________________________      
                                      
N ліцензії______________________________________________________      
Поштовий індекс та адреса_______________________________________      
________________________________________________________________      
Форма власності ________________________________________________      
                                      
Назва міністерства (відомства), акціонерного товариства тощо, у      
віданні якого перебуває суб'єкт туристичної діяльності _________      
________________________________________________________________      
Загальна площа території, закріплена за суб'єктом, га __________      
________________________________________________________________      

Форма N 1-ТУР

Затверджена наказом Держкомстату України від 04.03.98 N 96
Поштова - річна

Подають:

1) до 10 січня - суб'єкти туристичної діяльності - Міністерству курортів і туризму Автономної Республіки Крим та відповідним структурним підрозділам обласних, Київської та Севастопольської міськдержадміністрацій;

2) до 20 січня - зведений звіт - Міністерство курортів і туризму Автономної Республіки Крим, відповідні структурні підрозділи обласних, Київської та Севастопольської міськдержадміністрацій:

- Держкомтуризму України;

- Держкомстату Автономної Республіки Крим, обласним, Київському та Севастопольському міським управлінням статистики.

ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ТУРИСТИЧНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
за 199___р.

Розділ 1. ВЛАСНІ ПІДРИЄМСТВА РОЗМІЩЕННЯ ТУРИСТІВ

*************************************************************************************
*                     *   * Кіль- *В них * В них місць   * 
*        Назва показників     *N  *кість *    ********************* 
*                     *рядка*власних*номерів*ціло- *у місяць ма-* 
*                     *   *підпри-*    *річних*ксимального * 
*                     *   *ємств *    *   *розгортання * 
************************************************************************************* 
*         А            * Б *  1  *  2  * 3  *   4   * 
************************************************************************************* 
*Всього (сума рядків 02 - 08).............* 01 *    *    *   *      *
*у тому числі               *   *    *    *   *      * 
* готелі ...............................* 02 *    *    *   *      * 
* санаторії, пансіонати з лікуванням,  *   *    *    *   *      *
* санаторії-профілакторії................* 03 *    *    *   *      *
* будинки, пансіонати і бази відпочинку..* 04 *    *    *   *      * 
*                     *   *    *    *   *      * 
* кемпінги .............................* 05 *    *    *   *      * 
*                     *   *    *    *   *      * 
* мотелі ...............................* 06 *    *    *   *      * 
*                     *   *    *    *   *      * 
* турбази, молодіжні табори, центри......* 07 *    *    *   *      * 
*                     *   *    *    *   *      * 
* приватні заклади розміщення..........* 08 *    *    *   *      *
*************************************************************************************

Розділ 2. ВЛАСНІ ПІДПРИЄМСТВА ХАРЧУВАННЯ

 
*********************************************** 
* Назва   *N  * Кількість  * В них   * 
* показників*рядка*підприємств * посадкових* 
*      *   *харчування  * місць   * 
*      *   *       *      * 
*********************************************** 
*   А   * Б *   1   *   2   * 
*********************************************** 
*Всього   * 01 *       *      * 
*(сума рядків*   *       *      * 
* 02 - 05)  *   *       *      * 
*у тому числі*   *       *      * 
*      *   *       *      * 
* ресторани * 02 *       *      * 
*      *   *       *      * 
* бари    * 03 *       *      * 
*      *   *       *      * 
* кафе    * 04 *       *      * 
*      *   *       *      * 
* інші    * 05 *       *      * 
*      *   *       *      * 
*********************************************** 

РОЗДІЛ 3. РОЗПОДІЛ ТУРИСТІВ ЗА ЦІЛЯМИ ВІДВІДУВАННЯ ТА ВІКОМ

**************************************************************************************************************************************************************
*                *   *   * Всього *    у тому числі за цілями відвідування        *вікові категорії (з гр. 1)  * Кількість *
*                *N  *Ін- *туристів,******************************************************************************************** туроднів, *
*   Назва показника      *рядка*декс *осіб   *службова,*дозвілля, *лікуван-*спортивно-оз-*спеціа-* інші *діти (до *підлітки * молодь * наданих  *
*                *   *ряд- *(сума гр.*ділова, *відпочинок*ня   *доровчий   *лізова-*    *14 років *(15-17 ро-*(18-28  * туристам *
*                *   *ка  * 2 - 7) *бізнес, *     *    *туризм    *ний  *    *включно) *ків включ-*років  *      *
*                *   *   *     *навчання *     *    *       *туризм *    *     *но)    *включно) *      *
**************************************************************************************************************************************************************
*       А         * Б * В  *   1 *   2  *   3  *  4  *   5    *  6  *  7  *   8  *   9  *  10  *  11   *
**************************************************************************************************************************************************************
*Кількість обслугованих     *   * о *     *     *     *    *       *    *    *     *     *     *      *
*(сума рядків 02 - 06)     * 01 ************************************************************************************************************************
*у тому числі          *   * а *     *     *     *    *       *    *    *     *     *     *      *
**************************************************************************************************************************************************************
*                *   * о *     *     *     *    *       *    *    *     *     *     *      *
*  іноземних туристів     * 02 ************************************************************************************************************************
*                *   * а *     *     *     *    *       *    *    *     *     *     *      *
**************************************************************************************************************************************************************
* крім того, іноземних туристів,*   * о *     *     *     *    *       *    *    *     *     *     *      *
*  обслугованих без поселення * 03 ************************************************************************************************************************
*  в закладах розміщення    *   * а *     *     *     *    *       *    *    *     *     *     *      *
**************************************************************************************************************************************************************
*  туристів, які        *   * о *     *     *     *    *       *    *    *     *     *     *      *
*  виїжджали за кордон     * 04 ************************************************************************************************************************
*                *   * а *     *     *     *    *       *    *    *     *     *     *      *
**************************************************************************************************************************************************************
* крім того, туристів, які виїж-*   * о *     *     *     *    *       *    *    *     *     *     *      *
*  джали за кордон, обслуго-  * 05 ************************************************************************************************************************
*  ваних без поселення в під- *   * а *     *     *     *    *       *    *    *     *     *     *      *
*  приємствах розміщення    *   *   *     *     *     *    *       *    *    *     *     *     *      *
**************************************************************************************************************************************************************
*  туристів, охоплених     * 06 *   *     *     *     *    *       *    *    *     *     *     *      *
*  внутрішнім туризмом     *   *   *     *     *     *    *       *    *    *     *     *     *      *
**************************************************************************************************************************************************************
* Кількість туристів, яким було * 07 *   *     *     *     *    *       *    *    *     *     *     *  х   *
* надано екскурсійні послуги  *   *   *     *     *     *    *       *    *    *     *     *     *  х   *
**************************************************************************************************************************************************************
 

- 4 - Продовження додатка до Інструкції статистичної звітності N 1 - ТУР

РОЗДІЛ 3а. РОЗПОДІЛ ДІТЕЙ І ПІДЛІТКІВ
ЗА ВІКОМ ТА ЦІЛЯМИ ВІДВІДУВАННЯ

*****************************************************************************************************************************************************
*                *   *   *   Діти (до 14 років включно), осіб       *    Підлітки (15-17 років включно), осіб    *
*                *N  *Ін- *********************************************************************************************************
*   Назва показника      *рядка*декс *навчання *дозвілля, *лікуван-*спортивно-оз-* інші *навчання *дозвілля, *лікуван-*спортивно-оз-* інші *
*                *   *ряд- *     *відпочинок*ня   *доровчий ту- *    *     *відпочинок*ня   *доровчий ту- *    *
*                *   *ка  *     *     *    *ризм     *    *     *     *    *ризм     *    *
*                *   *   *     *     *    *       *    *     *     *    *       *    *
*****************************************************************************************************************************************************
*       А         * Б * В  *  1  *  2   *  3  *   4    *  5  *   6  *   7  *  8  *   9    * 10  *
*****************************************************************************************************************************************************
*Кількість обслугованих     *   * о *     *     *    *       *    *     *     *    *       *    *
*(сума рядків 02 - 06)     * 01 ***************************************************************************************************************
*у тому числі          *   * а *     *     *    *       *    *     *     *    *       *    *
*****************************************************************************************************************************************************
*                *   * о *     *     *    *       *    *     *     *    *       *    *
*  іноземних туристів     * 02 ***************************************************************************************************************
*                *   * а *     *     *    *       *    *     *     *    *       *    *
*****************************************************************************************************************************************************
* крім того,іноземних туристів,*   * о *     *     *    *       *    *     *     *    *       *    *
*  обслугованих без поселення * 03 ***************************************************************************************************************
*  в закладах розміщення    *   * а *     *     *    *       *    *     *     *    *       *    *
*****************************************************************************************************************************************************
*  туристів, які        *   * о *     *     *    *       *    *     *     *    *       *    *
*  виїжджали за кордон     * 04 ***************************************************************************************************************
*                *   * а *     *     *    *       *    *     *     *    *       *    *
*****************************************************************************************************************************************************
* крім того, туристів, які виїж-*   * о *     *     *    *       *    *     *     *    *       *    *
* джали за кордон, обслугованих* 05 ***************************************************************************************************************
* без поселення в закладах   *   * а *     *     *    *       *    *     *     *    *       *    *
* розміщення          *   *   *     *     *    *       *    *     *     *    *       *    *
*****************************************************************************************************************************************************
*  туристів, охоплених     *   *   *     *     *    *       *    *     *     *    *       *    *
*  внутрішнім туризмом     * 06 *   *     *     *    *       *    *     *     *    *       *    *
*****************************************************************************************************************************************************
*Кількість туристів, яким було *   *   *     *     *    *       *    *     *     *    *       *    *
*надано екскурсійні послуги   * 07 *   *     *     *    *       *    *     *     *    *       *    *
*****************************************************************************************************************************************************

Розділ 4. РОЗМІЩЕННЯ ТУРИСТІВ НА ТЕРИТОРІЇ РЕГІОНУ УКРАЇНИ

*********************************************************************************************************************
*                       *   * Всього  * у тому числі *Кількість туроднів         *
*                       * N  * туристів,******************************************************
*     Назва показника           *рядка* осіб   *грома- *інозем-*     *             *
*                       *   * (гр.2+3) *дяни  *ні ту- *всього  * з них - надано іноземним *
*                       *   *     *України*ристи* *     * туристам         *
*********************************************************************************************************************
*               А        * Б *  1   *  2  *  3  *  4   *       5      *
*********************************************************************************************************************
*  ВСЬОГО (сума рядків 02 - 08)       * 01 *     *    *    *     *             *
*********************************************************************************************************************
*  у тому числі були розміщені в:      *   *     *    *    *     *             *
*    готелях                * 02 *     *    *    *     *             *
*********************************************************************************************************************
*    санаторіях, пансіонатах з лікуванням,-*   *     *    *    *     *             *
*    санаторіях-профілакторіях.............* 03 *     *    *    *     *             *
*********************************************************************************************************************
*    будинках,пансіонатах,базах відпочинку * 04 *     *    *    *     *             *
*********************************************************************************************************************
*    кемпінгах ............................* 05 *     *    *    *     *             *
*********************************************************************************************************************
*    мотелях ..............................* 06 *     *    *    *     *             *
*********************************************************************************************************************
*    турбазах, молодіжних таборах, центрах.* 07 *     *    *    *     *             *
*********************************************************************************************************************
*    приватних засобах розміщення .........* 08 *     *    *    *     *             *
*********************************************************************************************************************
   * Включаючи громадян країн, що утворилися із колишнього СРСР

РОЗДІЛ 5. ДАНІ ПРО В'ЇЗД ІНОЗЕМНИХ ТУРИСТІВ

 
****************************************************************************************************************************
*Назви країн,з яких *   *  *  *Кількість іноземних туристів, осіб* Кількість *Кількість іноз. * Кількість туроднів, *
*прибули іноземні  *N  *Ін- *Код************************************ туроднів, *туристів, обслу-* наданих іноземним  *
*туристи       *рядка*декс*кра*Всього *  у тому числі     * наданих  *гованих без по- * туристам, обслугова-*
*          *   *ряд-*їни*(сума  *************************** іноземним *селення в підпр.* ним без поселення в *
*          *   *ка *  *граф  *в групах * індивідуалів * туристам  *розміщення, осіб* підпр. розміщення  *
*          *   *  *  *2,3)  *     *       *      *        *           *
****************************************************************************************************************************
*      А    * Б * В * Г *  1  *  2   *   3    *   4   *   5     *     6     *
****************************************************************************************************************************
*          *   * о *  *    *     *       *      *        *           *
*ВСЬОГО       * 01 *************************************************************************************************
*(сума рядків 02-n) *   * а *  *    *     *       *      *        *           *
****************************************************************************************************************************
*у тому числі:    *   * о *  *    *     *       *      *   х     *     х     *
*....................* 02 *************************************************************************************************
*          *   * а *  *    *     *       *      *   х     *     х     *
****************************************************************************************************************************
*          *   * о *  *    *     *       *      *   х     *     х     *
*....................* 03 *************************************************************************************************
*          *   * а *  *    *     *       *      *   х     *     х     *
****************************************************************************************************************************
*          *   * о *  *    *     *       *      *   х     *     х     *
*....................* 04 *************************************************************************************************
*          *   * а *  *    *     *       *      *   х     *     х     *
****************************************************************************************************************************
*          *   * о *  *    *     *       *      *   х     *     х     *
*................... * ... *************************************************************************************************
*          *   * а *  *    *     *       *      *   х     *     х     *
****************************************************************************************************************************
*          *   * о *  *    *     *       *      *   х     *     х     *
*....................* n *************************************************************************************************
*          *   * а *  *    *     *       *      *   х     *     х     *
****************************************************************************************************************************

РОЗДІЛ 6. ДАНІ ПРО ТУРИСТІВ, ЯКІ ВИЇЖДЖАЛИ ЗА КОРДОН

***********************************************************************************************************************************************************
* Назви країн, до яких  *   *  *  *    Кількість туристів, осіб   *Кількість*Кількість туристів,які виї-*Кількість ту-  *Кількість туроднів, *
* виїжджали туристи   *N  *Ін- *Код***************************************туроднів,*хали видами транспорту,осіб*ристів, обслу- *наданих туристам,об-*
*            *рядка*декс*кра* Всього *  у тому  числі    *наданих *****************************гованих без по- *слугованим без посе-*
*            *   *ряд-*їни*(сума  ******************************туристам *повіт-*заліз-*автомо-*мор- *селення в підпр.*лення в підприємст. *
*            *   *ка *  *граф 2,3* в групах  *індивідуалів *     *ряним *ничним*більним*ським*розміщення, осіб*розміщення     *
***********************************************************************************************************************************************************
*      А      * Б  * В * Г *  1  *    2   *   3   *  4  * 5  * 6  * 7  * 8 *  9      *    10     *
***********************************************************************************************************************************************************
*            *   * о *  *    *       *       *     *   *   *    *   *        *          *
*Всього         * 01 ****************************************************************************************************************************
*(сума рядків 02 - n)  *   * а *  *    *       *       *     *   *   *    *   *        *          *
***********************************************************************************************************************************************************
*у тому числі      *   * о *  *    *       *       *     *   *   *    *   *  х      *     х     *
*........................* 02 ****************************************************************************************************************************
*            *   * а *  *    *       *       *     *   *   *    *   *  х      *     х     *
***********************************************************************************************************************************************************
*            *   * о *  *    *       *       *     *   *   *    *   *  х      *     х     *
*........................* 03 ****************************************************************************************************************************
*            *   * а *  *    *       *       *     *   *   *    *   *  х      *     х     *
***********************************************************************************************************************************************************
*            *   * о *  *    *       *       *     *   *   *    *   *  х      *     х     *
*........................* 04 ****************************************************************************************************************************
*            *   * а *  *    *       *       *     *   *   *    *   *  х      *     х     *
***********************************************************************************************************************************************************
*            *   * о *  *    *       *       *     *   *   *    *   *  х      *     х     *
*........................*... ****************************************************************************************************************************
*            *   * а *  *    *       *       *     *   *   *    *   *  х      *     х     *
***********************************************************************************************************************************************************
*            *   * о *  *    *       *       *     *   *   *    *   *  х      *     х     *
*........................* n ****************************************************************************************************************************
*            *   * а *  *    *       *       *     *   *   *    *   *  х      *     х     *
***********************************************************************************************************************************************************

Розділ 7. ОСНОВНІ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНІ ПОКАЗНИКИ

*******************************************************************************************************  
*                               * Одиниця*N  *   Фактично     *  
*        Назва   показника              * виміру *рядка*  з початку року   *
*******************************************************************************************************
*           А                    *  Б  * В *     1      *
*******************************************************************************************************
*Обсяг наданих туристичних послуг..............................*тис.грн.* 01 *            *
*******************************************************************************************************
* з них *іноземним туристам...................................* -"-  * 02 *            *
*    **********************************************************************************************
*    *туристам, що виїжджали за кордон України.............* -"-  * 03 *            *
*******************************************************************************************************
*Витрати, пов'язані з наданням туристичних послуг .............* -"-  * 04 *            *
*******************************************************************************************************
* з них *іноземним туристам...................................* -"-  * 05 *            *
*    **********************************************************************************************
*    *туристам, що виїжджали за кордон України.............* -"-  * 06 *            *
*******************************************************************************************************
*Платежі до бюджету ...........................................* -"-  * 07 *            *
*******************************************************************************************************
*Заборгованість перед бюджетом ................................* -"-  * 08 *            *
*******************************************************************************************************
*Балансовий прибуток...........................................* -"-  * 09 *            *
*******************************************************************************************************
*Прибуток, що спрямований на розвиток матеріально-технічної  * -"-  * 10 *            *
*бази                             *    *   *            *
*******************************************************************************************************
*Надходження валюти від надання туристичних послуг       *    *   *            *
*нерезидентам України .........................................*тис.дол.* 11 *            *
*******************************************************************************************************
*Витрати резидентів України, що виїжджали за кордон...........* -"-  * 12 *            *
*******************************************************************************************************
*Середньооблікова кількість працівників (сума рядків 14-17)...* осіб  * 13 *            *
*у тому числі з освітою:                    *    *   *            *
* вищою після закінчення учбового закладу 3-4 рівня акредитації* -"-  * 14 *            *
* вищою після закінчення учбового закладу 1-2 рівня акредитації* -"-  * 15 *            *
* загальною середньою .........................................* -"-  * 16 *            *
* іншою........................................................* -"-  * 17 *            *
*******************************************************************************************************
 
Дата     "__" __________________ 19 р. Керівник___________________________________________
          (у цифровій формі)    М.П.    (підпис) (прізвище, ім'я,по батькові)
Виконавець _________________________________ Головний бухгалтер_____________________________________
      (прізвище, ініціали і N телефону)          (підпис) (прізвище,ім'я, по батькові)
 

 

 

 

 

 
 
 
 

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Державного комітету
статистики України
від 4 березня 1998 р. N 96

 

 
 
 

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
19 березня 1998 р. за N 182/2622

ІНСТРУКЦІЯ
щодо заповнення форми державної статистичної звітності N 1-ТУР (к)

Інструкція визначає порядок заповнення суб'єктами туристичної діяльності державної статистичної звітності про діяльність в галузі туризму.

Звіт заповнюють відповідальні особи підприємств, установ, організацій, фізичні особи, що зареєстровані у встановленому чинним законодавством України порядку і здійснюють діяльність, пов'язану з наданням туристичних послуг (надалі - суб'єкти туристичної діяльності), незалежно від відомчої підпорядкованості, форми власності та організаційно-правової форми господарювання.

Адресна частина бланка заповнюється чітко і без скорочень. Назва суб'єкта туристичної діяльності має відповідати назві, яка вказана в установчих документах. Поштовий індекс організації та адреса, за якою вона розташована, вказуються фактичні. Загальна площа території вказується та, що закріплена за суб'єктом туристичної діяльності відповідними документами.

Звіт за формою 1-ТУР (к) підписується керівником та головним бухгалтером суб'єкта туристичної діяльності. Вони несуть відповідальність за достовірність та своєчасне подання цих звітів згідно з діючим законодавством. Звіт завіряється печаткою суб'єкта туристичної діяльності. Звітні дані відображаються в тих одиницях, які вказані в формі.

В розділах 1, 1а в рядках з індексом "о" вказують дані про туристів, обслугованих за прямими договорами. Дані про туристів, обслугованих за співдоговорами з українськими партнерами, вказують в рядках з індексом "а".

Копія форми державної статистичної звітності зберігається у суб'єкта туристичної діяльності.

До звіту додається пояснювальна записка, в якій обов'язково вказується кількість реалізованих ваучерів та напрямки пересування туристів згідно з ними.

Розділ 1 "Розподіл туристів за цілями відвідування та віком"

Службові, ділові, бізнес та навчання включають в себе: установку обладнання, інспектування, закупки, збут іноземним підприємствам; участь в роботі засідань, конференцій і конгресів, торговельних ярмарок і виставок, виступи з лекціями і концертами; підготовка програм турпоїздок, робота гідом і на інших посадах в галузі туризму; участь в професійних спортивних заходах; відрядження урядовців, включаючи дипломатів, військових і співробітників міжнародних організацій, за виключенням осіб, які мають постійну роботу у відвідуваній країні; платне навчання, освіта і дослідницька діяльність, наприклад: наукові відпустки, мовні, професійні та інші спеціальні курси, пов'язані з роботою або професією відвідувача, які мають відповідне забезпечення.

Дозвілля, відпочинок: огляд пам'яток історії, культури, природи, відвідування магазинів, спортивних заходів, участь в рекреаційних і культурних заходах, проведення медового місяця.

Лікування: санаторії, перебування на курортах, інші види лікування.

Спортивно-оздоровчий туризм: зайняття непрофесійним спортом, піші походи і альпінізм, літні спортивні табори.

Спеціалізований туризм: релігійні поїздки; мисливство, рибальство.

До інших цілей відносяться відвідування знайомих і родичів, поїздка на батьківщину, присутність на похоронах та інші.

Дані про кількість іноземних туристів вказують в рядку 02 графи 1.

Дані про кількість іноземних туристів, обслугованих без поселення в підприємствах розміщення, вказують в рядку 03 графи 1. До їх числа відносяться пасажири круїзів, які повертаються щоночі на круїзне судно для ночівлі, навіть якщо судно знаходиться в порту декілька днів; власники або пасажири яхт; пасажири - учасники групових поїздок, що ночують у поїзді; одноденні відвідувачі, що подорожують пішки або на автобусах; транзитні відвідувачі тощо.

Дані про кількість туристів, які виїжджали за кордон, вказують в рядку 04 графи 1.

Дані про кількість туристів, які виїжджали за кордон, обслугованих без поселення в підприємствах розміщення, вказують в рядку 05 графи 1. До їх числа відносяться пасажири круїзів, які повертаються щоночі на круїзне судно для ночівлі, навіть якщо судно знаходиться в порту декілька днів; власники або пасажири яхт, пасажири - учасники групових поїздок, що ночують у поїзді; одноденні відвідувачі, що подорожують пішки або на автобусах; транзитні відвідувачі тощо.

Дані про кількість туристів, охоплених внутрішнім туризмом, вказують у рядку 06 графи 1.

В рядку 07 наводяться дані про екскурсантів, тобто осіб, яким надавалися послуги з організації подорожей на території України, що не перевищують 24 години, у супроводі фахівця-екскурсовода за заздалегідь складеними маршрутами з метою ознайомлення з пам'ятками історії, культури, природи, музеями, з визначними місцями тощо.

В графі 8 вказуються дані про туристів-дітей віком до 14 років включно. В графі 9 вказуються дані про туристів-підлітків 15 - 17 років включно. В графі 10 вказуються дані про туристів-молодь 18 - 28 років включно.

В графі 11 вказується кількість наданих туроднів. Вона розраховується шляхом множення кількості осіб, обслугованих за конкретним маршрутом, на тривалість обслуговування.

Дані про кількість туроднів, наданих іноземним туристам, вказують в рядку 02 графи 11.

Дані про кількість туроднів, наданих іноземним туристам, обслугованим без поселення в підприємствах розміщення, вказують в рядку 03 графи 11.

Дані про кількість туроднів, наданих туристам, які виїжджали за кордон, вказують в рядку 04 графи 11.

Дані про кількість туроднів, наданих туристам, які виїжджали за кордон, обслугованим без поселення, вказують в рядку 05 графи 11.

Дані про кількість туроднів, наданих внутрішнім туристам, вказують в рядку 06 графи 11.

Розділ 1а "Розподіл дітей і підлітків за віком та цілями
відвідування"

В розділі вказують дані про дітей та підлітків, які отримали послуги суб'єкта туристичної діяльності.

Сума даних, вказаних у графах 1 - 5 та 6 - 10 по всіх рядках розділу 1а, має збігатися з даними, вказаними, відповідно, у графах 8 і 9 по всіх рядках розділу 1.

Розділ 2 "Основні фінансово-економічні показники"

Для заповнення рядків 01 - 12 використовуються дані аналітичного обліку.

По рядках 01 - 03 "Обсяг наданих туристичних послуг" - вказується виручка (валовий дохід) від реалізації туристичних послуг, яким вважається продажна вартість наданих послуг, що вказана в оформлених як підстава для розрахунків з покупцями (замовниками) документах, або у вигляді платежу, зарахованого на рахунок суб'єкта туристичної діяльності в установах банку. До туристичних послуг включається вартість путівок на туристські маршрути і екскурсійне обслуговування, а саме:

- проживання і харчування в туристських готельних комплексах, туристських центрах, готелях, турбазах, пансіонатах і кемпінгах;

- проживання в орендованих приміщеннях інших відомств та індивідуальних оселях громадян;

- екскурсійне, туристсько-оздоровче, культурно-масове обслуговування тощо;

- послуги пасажирського транспорту.

У загальну виручку від реалізації послуг враховується сума податку на додану вартість, акцизного збору та інших витрат.

При цьому не враховується вартість послуг, яка передана суб'єктом туристичної діяльності (турагентом) для подальшої реалізації іншому суб'єкту туристичної діяльності (туроператору).

Послуги, оплачені туристами іноземною валютою, включаються в обсяг туристичних послуг в перерахунку у національну валюту України за курсом Національного банку України, що діє на момент виконання послуг.

По рядку 04 - 06 "Витрати, пов'язані з наданням туристичних послуг" вказують витрати обігу, які припадають на реалізовані послуги.

По рядку 07 "Платежі до бюджету" вказують фактичні суми податку на прибуток, на землю, на додану вартість та інші платежі, внесені в бюджети різних рівнів від туристичної діяльності.

У рядку 08 "Заборгованість перед бюджетом" вказують заборгованість, наявну на дату заповнення звіту.

У рядку 09 "Балансовий прибуток" вказують прибуток, одержаний за звітний період.

У рядку 10 "Прибуток, що спрямований на розвиток матеріально-технічної бази" вказують відрахування у фонд коштів, спрямованих на розвиток і вдосконалення виробництва і матеріально-технічної бази.

Рядок 11 "Надходження валюти від надання туристичних послуг нерезидентам України" заповнюють відповідно до діючого законодавства в перерахунку на тисячі доларів США. Вказується сума, що надійшла на валютний рахунок згідно з укладеними договорами.

У рядку 12 "Витрати резидентів України, що виїжджали за кордон" вказується сума, яка була перерахована за кордон за обслуговування туристів.

Для заповнення рядка 13 "Середньооблікова кількість працівників" використовують дані рядка 010 графи 2 державної статистичної звітності за формою N 1-ПВ (термінова) місячна "Звіт з праці". Суб'єкти туристичної діяльності, що займаються декількома видами діяльності, вказують середньооблікову кількість працівників, які займаються туристичною діяльністю.

 

 

 

 

 
 
 

Додаток
до Інструкції щодо заповнення
форми державної статистичної звітності
N 1 - ТУР (к)

ДЕРЖАВНА СТАТИСТИЧНА ЗВІТНІСТЬ

*******************************************************************************************************************
*                 КОДИ                                      *
*******************************************************************************************************************
*     *      *     *    *    *     *      *       *      *    *    *
*******************************************************************************************************************
* форми  *організації*     *    *виду  *форми  *організацій-*міністерства, *вищестоящої*    *    *
*документа*складача- *території*галузі *еконо- *власності*но-правової *(відомства), *організації*    *    *
*за ДКУД *ідентифіка-*за СПАТО * за  *мічної *за КФВ *форми госпо-*МДО, концерну,*іденти-  *    * КС  *
*     *ційний код *     *ЗКГНГ *діяль- *     *дарювання за*асоціації за *фікаційний *    *    *
*     *      *     *    *ності *     *      *       *код за   *    *    *
*     *за ЄДРПОУ *     *    *за КВЕД*     * КОПФГ   * СПОДУ    *ЄДРПОУ   *    *    *
*******************************************************************************************************************
*  1   *  2   *  3  * 4  * 5  *  6  *   7   *   8    *   9   * 10  * 11  *
*******************************************************************************************************************
 
Кому надсилається_______________________________________________
           (назва та адреса одержувача)
________________________________________________________________
________________________________________________________________
Назва суб'єкта туристичної діяльності___________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
 
N ліцензії______________________________________________________
Поштовий індекс та адреса_______________________________________
________________________________________________________________
Форма власності ________________________________________________
 
Назва міністерства (відомства), акціонерного товариства тощо, у
віданні якого перебуває суб'єкт туристичної діяльності__________
________________________________________________________________
Загальна площа території, закріплена за суб'єктом, га __________
________________________________________________________________
Наявність власних підприємств розміщення    є, немає
                     _______________________
                      (підкреслити)

Форма N 1-ТУР (к)

Затверджена наказом Держкомстату України від 04.03.98 N 96

Поштова - за 1 півріччя і за 9 місяців

Подають:

1) до 10 липня та 10 жовтня - суб'єкти туристичної діяльності - Міністерству курортів і туризму Автономної Республіки Крим та відповідним структурним підрозділам обласних, Київської та Севастопольської міськдержадміністрацій;

2) до 20 липня та 20 жовтня - зведений звіт - Міністерство курортів і туризму Автономної Республіки Крим, відповідні структурні підрозділи обласних, Київської та Севастопольської міськдержадміністрацій:

- Держкомтуризму України;

- Держкомстату Автономної Республіки Крим, обласним, Київському та Севастопольському міським управлінням статистики.

 

ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ТУРИСТИЧНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
за____________ 199_р.

РОЗДІЛ 1. РОЗПОДІЛ ТУРИСТІВ ЗА ЦІЛЯМИ ВІДВІДУВАННЯ ТА ВІКОМ

**************************************************************************************************************************************************************
*                *   *   * Всього *    у тому числі за цілями відвідування        *вікові категорії (з гр. 1)  * Кількість *
*                *N  *Ін- *туристів,******************************************************************************************** туроднів, *
*   Назва показника      *рядка*декс *осіб   *службова,*дозвілля, *лікуван-*спортивно-оз-*спеціа-* інші *діти (до *підлітки * молодь * наданих  *
*                *   *ряд- *(сума  *ділова, *відпочинок*ня   *доровчий   *лізова-*    *14 років *(15-17 ро-*(18-28 ро* туристам *
*                *   *ка  *гр. 2-7) *бізнес, *     *    *туризм    *ний  *    *включно) *ків включ-*ків вклю-*      *
*                *   *   *     *навчання *     *    *       *туризм *    *     *но)    *чно)   *      *
**************************************************************************************************************************************************************
*       А         * Б * В  *   1 *   2  *   3  *  4  *   5    *  6  *  7  *   8  *   9  *  10  *  11   *
**************************************************************************************************************************************************************
*Кількість обслугованих     *   * о *     *     *     *    *       *    *    *     *     *     *      *
*(сума рядків 02 - 06)     * 01 ************************************************************************************************************************
*у тому числі          *   * а *     *     *     *    *       *    *    *     *     *     *      *
**************************************************************************************************************************************************************
*                *   * о *     *     *     *    *       *    *    *     *     *     *      *
*  іноземних туристів     * 02 ************************************************************************************************************************
*                *   * а *     *     *     *    *       *    *    *     *     *     *      *
**************************************************************************************************************************************************************
* крім того,іноземних туристів,*   * о *     *     *     *    *       *    *    *     *     *     *      *
*  обслугованих без поселення * 03 ************************************************************************************************************************
*  в закладах розміщення    *   * а *     *     *     *    *       *    *    *     *     *     *      *
**************************************************************************************************************************************************************
*  туристів, які        *   * о *     *     *     *    *       *    *    *     *     *     *      *
*  виїжджали за кордон     * 04 ************************************************************************************************************************
*                *   * а *     *     *     *    *       *    *    *     *     *     *      *
**************************************************************************************************************************************************************
* крім того, туристів, які виїж-*   * о *     *     *     *    *       *    *    *     *     *     *      *
*  джали за кордон, обслуго-  * 05 ************************************************************************************************************************
*  ваних без поселення в під- *   * а *     *     *     *    *       *    *    *     *     *     *      *
*  приємствах розміщення    *   *   *     *     *     *    *       *    *    *     *     *     *      *
**************************************************************************************************************************************************************
*  туристів, охоплених     * 06 *   *     *     *     *    *       *    *    *     *     *     *      *
*  внутрішнім туризмом     *   *   *     *     *     *    *       *    *    *     *     *     *      *
**************************************************************************************************************************************************************
* Кількість туристів, яким було * 07 *   *     *     *     *    *       *    *    *     *     *     *  х   *
* надано екскурсійні послуги  *   *   *     *     *     *    *       *    *    *     *     *     *  х   *
**************************************************************************************************************************************************************

РОЗДІЛ 1а. РОЗПОДІЛ ДІТЕЙ І ПІДЛІТКІВ ЗА ВІКОМ
ТА ЦІЛЯМИ ВІДВІДУВАННЯ

*****************************************************************************************************************************************************
*                *   *   *   Діти (до 14 років включно), осіб       *    Підлітки (15-17 років включно), осіб    *
*                *N  *Ін- *********************************************************************************************************
*   Назва показника      *рядка*декс *навчання *дозвілля, *лікуван-*спортивно-оз-* інші *навчання *дозвілля, *лікуван-*спортивно-оз-* інші *
*                *   *ряд- *     *відпочинок*ня   *доровчий ту- *    *     *відпочинок*ня   *доровчий ту- *    *
*                *   *ка  *     *     *    *ризм     *    *     *     *    *ризм     *    *
*                *   *   *     *     *    *       *    *     *     *    *       *    *
*****************************************************************************************************************************************************
*       А         * Б * В  *  1  *  2   *  3  *   4    *  5  *   6  *   7  *  8  *   9    * 10  *
*****************************************************************************************************************************************************
*Кількість обслугованих     *   * о *     *     *    *       *    *     *     *    *       *    *
*(сума рядків 02 - 06)     * 01 ***************************************************************************************************************
*у тому числі          *   * а *     *     *    *       *    *     *     *    *       *    *
*****************************************************************************************************************************************************
*                *   * о *     *     *    *       *    *     *     *    *       *    *
*  іноземних туристів     * 02 ***************************************************************************************************************
*                *   * а *     *     *    *       *    *     *     *    *       *    *
*****************************************************************************************************************************************************
* крім того, іноземних туристів,*   * о *     *     *    *       *    *     *     *    *       *    *
*  обслугованих без поселення * 03 ***************************************************************************************************************
*  в закладах розміщення    *   * а *     *     *    *       *    *     *     *    *       *    *
*****************************************************************************************************************************************************
*  туристів, які        *   * о *     *     *    *       *    *     *     *    *       *    *
*  виїжджали за кордон     * 04 ***************************************************************************************************************
*                *   * а *     *     *    *       *    *     *     *    *       *    *
*****************************************************************************************************************************************************
* крім того, туристів, які виїж-*   * о *     *     *    *       *    *     *     *    *       *    *
* джали за кордон, обслугованих* 05 ***************************************************************************************************************
*  без поселення в закладах  *   * а *     *     *    *       *    *     *     *    *       *    *
*  розміщення         *   *   *     *     *    *       *    *     *     *    *       *    *
*****************************************************************************************************************************************************
*  туристів, охоплених     *   *   *     *     *    *       *    *     *     *    *       *    *
*  внутрішнім туризмом     * 06 *   *     *     *    *       *    *     *     *    *       *    *
*****************************************************************************************************************************************************
*Кількість туристів, яким було *   *   *     *     *    *       *    *     *     *    *       *    *
*надано екскурсійні послуги   * 07 *   *     *     *    *       *    *     *     *    *       *    *
*****************************************************************************************************************************************************

Розділ 2. ОСНОВНІ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНІ ПОКАЗНИКИ

*******************************************************************************************************
*                               * Одиниця*N  *   Фактично     *
*        Назва   показника              * виміру *рядка*  з початку року   *
*******************************************************************************************************
*           А                    *  Б  * В *     1      *
*******************************************************************************************************
*Обсяг наданих туристичних послуг..............................*тис.грн.* 01 *            *
*******************************************************************************************************
* з них *іноземним туристам...................................* -"-  * 02 *            *
*    **********************************************************************************************
*    *туристам, що виїжджали за кордон України.............* -"-  * 03 *            *
*******************************************************************************************************
*Витрати, пов'язані з наданням туристичних послуг .............* -"-  * 04 *            *
*******************************************************************************************************
* з них *іноземним туристам...................................* -"-  * 05 *            *
*    **********************************************************************************************
*    *туристам, що виїжджали за кордон України.............* -"-  * 06 *            *
*******************************************************************************************************
*Платежі до бюджету ...........................................* -"-  * 07 *            *
*******************************************************************************************************
*Заборгованість перед бюджетом ................................* -"-  * 08 *            *
*******************************************************************************************************
*Балансовий прибуток...........................................* -"-  * 09 *            *
*******************************************************************************************************
*Прибуток, що спрямований на розвиток матеріально-технічної  * -"-  * 10 *            *
*бази                             *    *   *            *
*******************************************************************************************************
*Надходження валюти від надання туристичних послуг       *    *   *            *
*нерезидентам України .........................................*тис.дол.* 11 *            *
*******************************************************************************************************
*Витрати резидентів України, що виїжджали за кордон...........* -"-  * 12 *            *
*******************************************************************************************************
*Середньооблікова кількість  працівників......................* осіб  * 13 *            *
*******************************************************************************************************
Дата   "__" __________________ 19 р.  Керівник_______________________________________
        (у цифровій формі)          (підпис) (прізвище, ім'я, по батькові)
                      М.П.
Виконавець_______________________________  Головний бухгалтер______________________________________
     (прізвище, ініціали і N телефону)          (підпис) (прізвище, ім'я, по батькові)
 

____________ 
 
 

Опрос