Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приказ Госпотребзащиты от 9 июня 1997 г. N 33

Госпотребзащита
Приказ от 27.01.1998 № 3
Утратил силу

Про внесення змін до наказу Держспоживзахисту
від 9 червня 1997 р. N 33

Наказ Державного комітету України
у справах захисту прав споживачів
від 27 січня 1998 року N 3

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
11 березня 1998 р. за N 159/2599

Наказ втратив чинність
 (згідно з наказом Державного комітету стандартизації, метрології та сертифікації України
 від 14 вересня 2000 року N 559)

На період створення Київського міського управління у справах захисту прав споживачів у м. Києві налічувалось біля трьох тисяч торговельних підприємств, які, в основному, знаходились у державній власності.

У зв'язку з розвитком ринкових відносин, стали з'являтися нові суб'єкти підприємницької діяльності з різними формами власності, в тому числі спільні з іноземними інвестиціями. У даний час кількість суб'єктів підприємницької діяльності у м. Києві налічується більше 100 тис.

Великого розвитку досягли форми і методи управління цими суб'єктами, що вимагає від Київського міського управління у справах захисту прав споживачів нових підходів до вирішення поставлених державою завдань та пошуку нових взаємовідносин з іншими місцевими органами виконавчої влади.

Оскільки управління знаходиться в столиці України та з кожним роком зростає його вплив щодо вирішення соціальних проблем у м. Києві, Київська міська державна адміністрація звернулась із проханням до Держспоживзахисту про надання Київському управлінню у справах захисту прав споживачів статусу Головного.

Враховуючи наведене, НАКАЗУЮ:

1. У тексті наказу Державного комітету у справах захисту прав споживачів "Про затвердження Положення про обласне, Київське та Севастопольське міське управління у справах захисту прав споживачів" від 9 червня 1997 р. N 33 та у тексті зазначеного Положення слово "Київське" замінити словами "Головне Київське" у відповідних відмінках.

2. Головному Київському міському управлінню у справах захисту прав споживачів привести у відповідність з цим наказом положення про структурні підрозділи управління.

3. Управлінню з питань правового захисту споживачів та міжнародних, міжвідомчих зв'язків (Куделя Н. В.) зареєструвати цей наказ у Міністерстві юстиції України.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

В. о. Голови Комітету

Л. Буряк

 
 
 

Опрос