Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О некоторых мерах МВЭСторга по предотвращению нарушений новых антидемпинговых расследований относительно экспорта из Украины металлопроката

Министерство внешних экономических связей и торговли Украины (2)
Приказ от 26.12.1997 № 678
Утратил силу

Про деякі заходи МЗЕЗторгу по запобіганню порушень нових антидемпінгових розслідувань щодо експорту з України металопрокату

Наказ Міністерства зовнішніх економічних зв'язків
і торгівлі України
від 26 грудня 1997 року N 678

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
19 січня 1998 р. за N 23/2463

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказом Міністерства зовнішніх економічних зв'язків
і торгівлі України
від 12 березня 1998 року N 135

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
 від 12 листопада 2014 року N 1323)

На виконання положень Угоди між Міністерством торгівлі США та Урядом України про призупинення антидемпінгового розслідування щодо імпорту деяких виробів з обрізного вуглецевого прокату плоского з України (далі - Угода), у відповідності до абзацу 7 пункту 3 Положення про порядок реєстрації окремих видів зовнішньоекономічних договорів (контрактів), затвердженого Указом Президента України від 07.11.94 р. N 659/94, а також у зв'язку з проведенням антидемпінгових розслідувань та вжиттям антидемпінгових заходів у Канаді, Мексиці, Таїланді, Індонезії, Індії та з метою недопущення в подальшому проведення антидемпінгових, антисубсидиційних або спеціальних розслідувань іншими державами щодо експорту з України металопрокату НАКАЗУЮ:

1. Установити, що

1.1. При укладенні контрактів на експорт з України прокату плоского із заліза та нелегованої сталі, зазначеного у доповненні, що вноситься до переліку товарів, експорт яких до США та до країн-членів Європейського Союзу підлягає ліцензуванню (з квотуванням до США) у 1997 році, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 квітня 1997 р. N 310, до них необхідно включати розділ "Застереження про реекспорт" із зазначенням країн: США, Канада, Мексика, Таїланд, Індонезія, Індія, а також зобов'язання покупця, що такий розділ буде ним внесений до контрактів про наступний перепродаж товару іншим покупцям. Рекомендована типова форма застереження міститься у додатку N 2 до постанови Кабінету Міністрів України та Національного банку України від 21.06.95 р. N 444 "Про типові платіжні умови зовнішньоекономічних договорів (контрактів) і типові форми захисних застережень до зовнішньоекономічних договорів (контрактів), які передбачають розрахунки в іноземній валюті".

1.2. При експорті з України товарів, вказаних у п. 1 цього наказу, на них повинно бути нанесено товарний знак підприємства-виробника та маркування "made in Ukraine". При цьому у контрактах на експорт цих товарів у розділі "Упаковка та маркування" повинно міститися зобов'язання продавця про нанесення товарного знака підприємства-виробника та маркування на товарі, що експортується.
 

1.3. Частина 1 підпункту 1.3 пункту 1 втратила чинність

(згідно з наказом Міністерства зовнішніх економічних
зв'язків і торгівлі України від 12.03.98 р. N 135) 

При цьому у контрактах на експорт цих товарів повинно бути внесено зобов'язання покупця про надання виробнику цього товару інформації про наступний перепродаж кінцевому споживачу товару по країнах призначення. Ця інформація не пізніше десяти днів від дати її отримання подається виробником товару до МЗЕЗторгу України.

2. Юридичному управлінню (Сервінський А. Ю.) забезпечити реєстрацію цього наказу в Міністерстві юстиції України у встановлений законодавством термін. 

3. Управлінню інформаційного забезпечення (Загорняк О. В.) забезпечити публікацію цього наказу у газеті "Урядовий кур'єр" у дводенний термін після його реєстрації в Міністерстві юстиції України. 

4. Управлінню організаційного забезпечення роботи міністерства (Медолиз М. В.) довести цей наказ до відома Державної митної служби України та регіональних управлінь ЗЕЗ у дводенний термін після його державної реєстрації. 

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника міністра Олійника В. І. 

 

 

В. о. міністра

А. І. Гончарук 

 
 
 

Опрос