Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении дополнений к Инструкции Национального банка Украины N 1 по организации эмиссионно-кассовой работы в учреждениях банков Украины, утвержденной постановлением Правления Национального банка Украины от 7 июля 1994 г. под N 129

Национальный банк
Постановление от 13.10.1997 № 333
Утратил силу

Про внесення доповнень до Інструкції Національного банку України N 1 з організації емісійно-касової роботи в установах банків України, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 7 липня 1994 р. за N 129

Постанова Правління Національного банку України
від 13 жовтня 1997 року N 333

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
29 жовтня 1997 р. за N 513/2317

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Правління Національного банку України
 від 14 червня 2005 року N 211)

З метою підвищення ефективності обслуговування клієнтів в касах банків та зважаючи на пропозиції Департаменту валютного регулювання про внесення доповнень до Інструкції Національного банку України N 1 з організації емісійно-касової роботи в установах банків України, Правління ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Абзац 5 пункту 81 розділу 5 Інструкції Національного банку України N 1 з організації емісійно-касової роботи в установах банків України після слів "...який засвідчує особу одержувача грошей..." доповнити словами такого змісту:

"за винятком здійснення валютно-обмінних операцій".

2. Управлінню справами (В. В. Врублевський) довести цю постанову до відома Кримського республіканського, обласних та по м. Києву і Київській області управлінь Національного банку України та комерційних банків для керівництва й використання в роботі.

3. Першому заступнику Голови Правління В. О. Бондарю забезпечити контроль за виконанням цієї постанови.

4. Постанова набирає чинності через 10 днів після реєстрації в Міністерстві юстиції України.

 

 

Голова

В. А. Ющенко

 

Опрос