Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка погашения субъектами предпринимательской деятельности агропромышленного комплекса задолженности за электрическую и тепловую энергию путем передачи сельскохозяйственной продукции и продукции переработки через управление "Укргосресурссырье" Минагропрома Украины для закладки в государственный резерв и проведения взаиморасчетов

Министерство агропромышленного комплекса Украины, Госкомрезерв, Минэнерго
Порядок, Приказ от 10.10.1997 № 60/28/227
Утратил силу

Про затвердження Порядку погашення суб'єктами підприємницької діяльності агропромислового комплексу заборгованості за електричну та теплову енергію шляхом передачі сільськогосподарської продукції та продукції переробки через управління "Укрдержресурссировина" Мінагропрому України для закладання до державного резерву і проведення взаєморозрахунків

Наказ Міністерства агропромислового комплексу України,
Міністерства енергетики України,
Державного комітету України по матеріальних резервах
від 10 жовтня 1997 року N 60/28/227

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
21 жовтня 1997 р. за N 494/2298

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України,
Міністерства енергетики та вугільної промисловості України,
Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
 від 21 січня 2014 року N 23/47/59)

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18 вересня 1997 р. N 1024 "Про здійснення розрахунків сільськогосподарських товаровиробників за спожиту електричну та теплову енергію" НАКАЗУЄМО:

Затвердити Порядок погашення суб'єктами підприємницької діяльності агропромислового комплексу заборгованості за електричну та теплову енергію шляхом передачі сільськогосподарської продукції та продукції переробки через управління "Укрдержресурссировина" Мінагропрому України для закладання до державного резерву і проведення взаєморозрахунків (додається).

 

 

Міністр агропромислового комплексу

Ю. М. Карасик

Міністр енергетики України

О. М. Шеберстов

Голова Державного комітету України
по матеріальних резервах

 
А. К. Мінченко

ПОГОДЖЕНО:

 

Міністерство економіки України

О. С. Яременко

Міністерство фінансів України

Г. К. Антоньєв

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Міністерства агропромислового комплексу України, Міністерства енергетики України та Державного комітету України по матеріальних резервах
від 10 жовтня 1997 р. N 60/28/227 

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
21 жовтня 1997 р. за N 494/2298

ПОРЯДОК
погашення суб'єктами підприємницької діяльності агропромислового комплексу заборгованості за електричну та теплову енергію шляхом передачі сільськогосподарської продукції та продукції переробки через управління "Укрдержресурссировина" Мінагропрому України для закладання до державного резерву і проведення взаєморозрахунків

Цей Порядок розроблено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 вересня 1997 р. N 1024 "Про здійснення розрахунків сільськогосподарських товаровиробників за спожиту електричну та теплову енергію".

1. Порядок регламентує механізм взаєморозрахунків суб'єктів підприємницької діяльності агропромислового комплексу (далі - товаровиробник) щодо заборгованості за електричну та теплову енергію шляхом передачі сільськогосподарської продукції та продукції переробки через управління "Укрдержресурссировина" Мінагропрому України (далі - Управління) або уповноважену Управлінням структуру для закладання до державного резерву.

2. До державного резерву поставляється продукція, яка передбачена номенклатурою товарно-матеріальних цінностей і підлягає закладанню в межах установлених рівнів їх накопичення.

У разі потреби в установленому порядку може бути прийнято рішення про закладання до державного резерву товарно-матеріальних цінностей понад встановлені рівні їх накопичення. Поставка зазначених цінностей до державного резерву здійснення за договірними оптово-відпускними цінами, що діють на час закладання.

3. Міністерство енергетики через свої районні та обласні енергопостачальні компанії систематично повідомляє Управління про заборгованість товаровиробників за електричну та теплову енергію.

4. Управління на основі даних Міненерго про заборгованість за спожиту електричну та теплову енергію встановлює можливість поставки товаровиробниками сільськогосподарської продукції визначеної номенклатури і у встановлених обсягах через Управління на переробні підприємства для переробки і закладання до державного резерву.

5. Переробка сільськогосподарської продукції на підприємствах переробної промисловості оплачується товаровиробниками.

6. Перевезення сільськогосподарської продукції на переробні підприємства і з них на підприємства Держкомрезерву проводиться засобами чи за рахунок коштів товаровиробника.

7. Укрзалізниця в першочерговому порядку виділяє рухомий склад на замовлення товаровиробника без стягнення додаткових зборів за позапланове надання вагонів.

8. Механізм передачі сільськогосподарської продукції до Держкомрезерву регулюється окремим договором між Управлінням, переробним підприємством та товаровиробником. Копія договору надсилається до Держкомрезерву і є підставою для прийняття ним продукції від даного товаровиробника. Закладання продукції здійснюється шляхом оформлення пунктом відповідального зберігання приймального акта.

9. Зазначений договір є підставою для проведення взаємозаліку. До договору додаються:

- довідка Міненерго про суму заборгованості товаровиробника;

- акт звірки розрахунків за спожиту теплову та електричну енергію.

10. Товаровиробник несе відповідальність за своєчасну доставку продукції до переробних та інших підприємств, підприємств Держкомрезерву та пунктів відповідального зберігання. Термін доставки визначається в договорі.

11. Управління здійснює проведення взаємозаліків за спожиту електричну та теплову енергію товаровиробника відповідно до укладених договорів після закладання продукції до Держкомрезерву. В разі відмови боржників провести взаємозалік, обласні та районні енергопостачальні компанії, після отримання інформації про це від Управління, мають право відключати таких товаровиробників від електромережі, як неплатників.

12. Послуги Управління за організацію роботи по закладанню матеріальних цінностей до державного резерву та проведення взаємозаліку враховуються в процесі узгодження цін на продукцію з товаровиробником.

13. Обласні та районні енергопостачальні компанії, обласні та районні управління сільського господарства та продовольства сприяють Управлінню у проведенні взаєморозрахунків.

14. Взаємозалік за спожиту електричну та теплову енергію вважається проведеним після закладання матеріальних цінностей до державного резерву та відображається в бухгалтерському обліку в установленому порядку.

Держкомрезерв надсилає відповідний акт до Міненерго, де сповіщає про обсяги надходження продукції від товаровиробника через Управління та зазначає загальну суму, на яку потрібно погашати заборгованість.

Міненерго на основі актів закладання товарно-матеріальних цінностей до державного резерву та актів звірки за спожиту електричну та теплову енергію погашає заборгованість за неї товаровиробнику.

Держкомрезерв погашає заборгованість підприємств Міненерго за безоплатно спожите паливо на суму вартості матеріальних цінностей, поставлених боржниками до державного резерву.

15. В окремих випадках запаси матеріальних цінностей, закладених до державного резерву, можуть знаходитись на зберіганні на переробних та інших підприємствах на договірних умовах між Держкомрезервом і цими підприємствами.

 

____________ 
 

Опрос