Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об изменениях и дополнениях к нормативным актам Фонда государственного имущества Украины в связи с решением Государственной комиссии по ценным бумагам и фондовому рынку "Об установлении минимальной номинальной стоимости акции"

Фонд государственного имущества
Приказ от 18.08.1997 № 894
редакция действует с 21.04.2015

Про зміни та доповнення до нормативних актів Фонду державного майна України у зв'язку з рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку "Про встановлення мінімальної номінальної вартості акції"

Наказ Фонду державного майна України
від 18 серпня 1997 року N 894

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
16 вересня 1997 р. за N 408/2212

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Фонду державного майна України
 від 11 березня 2015 року N 305

З метою приведення механізму розрахунків аукціонної ціни під час проведення сертифікатних аукціонів у відповідність до пункту 3 частини другої статті 7 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" та на виконання рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 14 травня 1997 р. N 6 "Про встановлення мінімальної номінальної вартості акції" НАКАЗУЮ:

1. Пункт 1 втратив чинність

2. Внести зміни та доповнення до Положення про порядок проведення спеціалізованих сертифікатних аукціонів за компенсаційні сертифікати, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 5 квітня 1996 року N 395 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 05.04.96 за N 161/1186, зі змінами та доповненнями від 12 листопада 1996 року N 1370, зареєстрованими у Міністерстві юстиції України 26.11.96. за N 685/1710.

2.1. Пункт 7.11 викласти у такій редакції:

"Якщо залишок акцій, нереалізованих внаслідок округлення курсу аукціону, перевищує 5 відсотків від запропонованої до продажу кількості акцій, комісія приймає рішення про необхідність дроблення акцій. При дробленні номінальна вартість акції зменшується, а їх кількість зростає у число разів, яке дорівнює коефіцієнту дроблення. При цьому обирається такий коефіцієнт дроблення, при якому залишок акцій, нереалізованих внаслідок округлення курсу аукціону, не перевищує 5 відсотків від запропонованої до продажу кількості акцій. У випадку здійснення дроблення акцій до мінімальної номінальної вартості забезпечується мінімально можливий залишок нереалізованих акцій, який може перевищувати 5 відсотків від запропонованої до продажу кількості акцій".

3. Заступнику директора департаменту систем продажу акцій Красовському В. А. забезпечити державну реєстрацію наказу в Міністерстві юстиції України.

4. Генеральному директору Українського центру сертифікатних аукціонів Тараторіну Ю. М. після державної реєстрації наказу привести у відповідність з ним роботу мережі центрів сертифікатних аукціонів.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на в. о. заступника Голови Фонду С. Лєдомську.

 

 

Т. в. о. Голови Фонду

В. Ковтюх
 

Опрос