Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении дополнений в приказ Гостаможслужбы от 21.02.97 г. N 81 "Об утверждении Порядка взимания таможенных сборов, начисляемых по грузовой таможенной декларации"

Государственная таможенная служба
Приказ от 23.07.1997 № 343
Утратил силу

Про внесення доповнень до наказу Держмитслужби від 21.02.97 р. N 81 "Про затвердження Порядку справляння митних зборів, які нараховуються за вантажною митною декларацією"

Наказ Державної митної служби України
від 23 липня 1997 року N 343 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
12 вересня 1997 р. за N 396/2200 

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної митної служби України
від 23 червня 1998 року N 363)

З метою однозначного тлумачення Порядку справляння митних зборів, які нараховуються за вантажною митною декларацією (далі - Порядок), затвердженого наказом Держмитслужби від 21.02.97 р. N 81, НАКАЗУЮ:

1. Внести такі доповнення до Порядку:

1.1. Пункт 2.3.2 доповнити абзацом такого змісту:

"При нарахуванні зазначеного виду зборів робота працівника митниці протягом неповної години вважається як робота протягом однієї години. При цьому, до часу, витраченого працівником митниці на митне оформлення, зараховується час, витрачений ним на проїзд до місця призначення і в зворотному напрямку".

1.2. Розділ 6 "Особливості застосування зборів за митне оформлення" доповнити пунктом такого змісту:

"6.2. Збори за митне оформлення товарів та інших предметів у зонах митного контролю на територіях і в приміщеннях підприємств, де зберігаються такі товари та інші предмети, не справляються в разі проведення митного оформлення у зонах митного контролю на територіях, де розташовані підрозділи митних установ".

1.3. Пункт 7.3 після слів "прийняття рішення Держмитслужби" доповнити абзацами такого змісту:

"- період проведення сертифікації товарів уповноваженими на це органами у строк, що не перевищує 30 днів з моменту подання ВМД до митного оформлення (рішення щодо продовження зазначеного строку приймається Держмитслужбою);

- період проведення митними органами класифікаційної експертизи по встановленню коду товару в строк, що не перевищує 30 днів з моменту подання ВМД до митного оформлення (рішення щодо продовження зазначеного строку приймається Держмитслужбою)".

2. Правовому управлінню (Буднікову М. П.) забезпечити державну реєстрацію цього наказу в Міністерстві юстиції України. 

3. Управлінню справами (Максимову Ю. Ю.) забезпечити тиражування та розсилку цього наказу до регіональних митниць та митниць після його реєстрації в Міністерстві юстиції України. 

4. Начальникам митних установ інформувати суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності та митних брокерів, що працюють у зонах діяльності митних установ, про внесені цим наказом доповнення до Порядку справляння митних зборів.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної митної служби України Яценка С. А. 

 

 

Голова Служби

Л. Деркач

 

 
 
 
 

Опрос