Идет загрузка документа (83 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка проведения аттестации водителей, осуществляющих перевозку этилового спирта, и транспортных средств, используемых при этом

Минтранс
Порядок, Приказ от 06.05.1997 № 156
Утратил силу

Про затвердження Порядку проведення атестації водіїв, які здійснюють перевезення етилового спирту, та транспортних засобів, що при цьому використовуються

Наказ Міністерства транспорту України
від 6 травня 1997 року N 156

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
22 липня 1997 р. за N 266/2070

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства транспорту України
 від 21 липня 2000 року N 393

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства інфраструктури України
 від 30 серпня 2013 року N 651)

З метою збереження етилового спирту при його транспортуванні, підвищення безпеки руху та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 02.12.96 р. N 1438 "Про Положення про порядок контролю за зберіганням, відпуском і транспортуванням спирту етилового" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок проведення атестації водіїв, які здійснюють перевезення етилового спирту, та транспортних засобів, що при цьому використовуються.

2. Державному департаменту автомобільного транспорту (Докіль Л. П.):

2.1. Разом з Головним управлінням правового забезпечення діяльності транспорту (Логінова Л. М.) в установленому порядку подати на реєстрацію Порядок проведення атестації водіїв, які здійснюють перевезення етилового спирту, та транспортних засобів, що при цьому використовуються, до Міністерства юстиції України.

2.2. Довести до відома міністерств, відомств, Уряду Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, об'єднань, підприємств, установ та організацій автомобільного транспорту, що входять до сфери управління Мінтрансу України, Порядок проведення атестації водіїв, які здійснюють перевезення етилового спирту, та транспортних засобів, що при цьому використовуються.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Л. М. Костюченка.

 

 

Міністр

І. П. Данькевич

 

 

 

 

 
 
 
 

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Міністерства транспорту України
від 6 травня 1997 р. N 156

 

 
 
 

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
22 липня 1997 р. за N 266/2070

Порядок
проведення атестації водіїв, які здійснюють перевезення етилового спирту, та транспортних засобів, що при цьому використовуються

Загальні положення

1. Порядок проведення атестації водіїв, які здійснюють перевезення етилового спирту, та транспортних засобів, що при цьому використовуються (далі - Порядок), розроблено відповідно до Закону України "Про транспорт"Закону України "Про приєднання України до Європейської угоди про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів (ДОПНВ)", Положення про порядок контролю за зберіганням, відпуском і транспортуванням спирту етилового, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.12.96 р. N 1438, та інших законодавчих актів, що регулюють перевезення та зберігання спирту етилового.

(пункт 1 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Мінтрансу України від 21.07.2000 р. N 393)

2. Атестація водіїв, які здійснюють перевезення етилового спирту, та транспортних засобів (далі - ТЗ), що при цьому використовуються, проводиться з метою забезпечення його збереження при транспортуванні та підвищення безпеки руху.

3. Терміни, що використовуються у цьому Порядку, вживаються в такому значенні:

атестація - перевірка ділової кваліфікації водія з питань перевезення спирту етилового і транспортного засобу на відповідність правилам транспортування спирту етилового;

транспортний засіб - пристрій, що приводиться до руху двигуном чи силою м'язів та призначений для перевезення по автомобільних дорогах людей, вантажів, спеціального обладнання;

водій - особа, яка керує дорожнім транспортним засобом;

подорожній лист - первинний документ про облік автомобільних перевезень, що всебічно характеризує роботу автомобіля і водія з моменту виїзду на лінію і до повернення з лінії;

перевізник - будь-яка фізична чи юридична особа, яка здійснює автомобільні перевезення на комерційній основі або за свій рахунок;

тара - основний елемент упаковки, що являє собою виріб для розміщення продукції;

маршрут руху - заздалегідь розроблений шлях руху транспортного засобу між вантажопунктами.

4. Цей Порядок поширюється на всіх перевізників незалежно від відомчої підпорядкованості та форм власності.

Вимоги до водіїв, які здійснюють перевезення етилового спирту

5. До перевезення етилового спирту допускаються водії, які останні три роки працюють водіями відповідної категорії транспортних засобів.

6. Водії, які здійснюють перевезення етилового спирту, повинні проходити медичні огляди при оформленні на роботу і наступні медичні огляди не менш як один раз за три роки, а також перед виїздом на лінію та при поверненні з лінії.

7. Водії, які здійснюють перевезення етилового спирту, повинні знати зміст цього Порядку та інших нормативних документів і законодавчих актів, що регулюють перевезення етилового спирту.

Вимоги до транспортних засобів, що використовуються для перевезення етилового спирту

8. ТЗ, що використовуються для перевезення етилового спирту, повинні бути спеціально обладнані та укомплектовані.

9. Цистерни, що використовуються для перевезення етилового спирту, повинні бути призначені для цього згідно з інструкціями по експлуатації (паспортами) заводів-виготовлювачів.

10. Технічний стан ТЗ повинен відповідати вимогам Правил дорожнього руху України.

11. Автомобілі повинні бути обладнані випускною трубою глушника з виносом її у правий бік перед радіатором з нахилом униз. Якщо розміщення двигуна не дозволяє провести таке переобладнання, то допускається виводити випускну трубу у правий бік поза зоною кузова чи цистерни і зоною паливної комунікації. Випускна труба повинна бути обладнана іскрогасником.

Частини випускної системи, розташовані біля паливного бака, мають бути віддалені від нього мінімум на 100 мм або бути відокремлені від паливного бака теплозахисним екраном.

(пункт 11 доповнено абзацом другим згідно з
 наказом Мінтрансу України від 21.07.2000 р. N 393)

12. Паливний бак розташовується таким чином, щоб максимально був захищений при будь-якому зіткненні, крім того, він має бути захищений з боку передньої і задньої стінок металевими щитками, а з боку днища - металевою сіткою з розміром вічка 10 х 10 мм. Відстань від паливного бака до щитків і сітки повинна бути не менше ніж 20 мм. 

(пункт 12 у редакції наказу Мінтрансу
 України від 21.07.2000 р. N 393)

13. Електрообладнання ТЗ повинно відповідати таким вимогам:

номінальна напруга не повинна перевищувати 24 В;

електропроводка повинна бути захищена від підвищених навантажень за допомогою плавких запобіжників (заводського виготовлення) або автоматичних вимикачів;

електропроводка повинна мати надійну ізоляцію, міцно кріпитися і розташовуватися таким чином, щоб вона не змогла постраждати від ударів та тертя об елементи конструкції і була захищена від тепла, що виділяється системою охолодження двигуна та відводу відпрацьованих газів;

автомобіль повинен мати пристрій для відключення акумулятора від електропроводки за допомогою двополюсного вимикача. Привод управління вимикача (прямої чи дистанційної дії) повинен знаходитися як у кабіні водія, так і зовні. Вимикач повинен бути таким, щоб його контакти могли розмикатися при працюючому двигуні, не викликаючи при цьому небезпечного перевантаження електричної проводки;

в середині кузова ТЗ не повинно бути відкритих електропроводок, а електролампи, що знаходяться в середині кузова, повинні мати міцну сітку або решітку.

14. ТЗ повинні бути обладнані металевим заземлюючим ланцюжком з дотиком до землі довжиною 200 мм і металевим штирем для захисту від статичних і атмосферних електричних зарядів на стоянці при наливанні (зливанні) спирту.

15. Наконечники шлангів цистерн повинні виготовлятися з металу, який не дає іскри при ударі (бронза, мідь, алюміній).

Шланги з металевими наконечниками, що використовуються для наливання (зливання) спирту, повинні бути обвиті мідним дротом діаметром не менше ніж 2 мм або мідним тросом з перерізом не менше ніж 4 кв. мм з кроком витка не більше ніж 100 мм. Один кінець дроту або тросу з'єднується паянням (або під болт) з металевим заземленням, а інший - з наконечниками шланга.

16. ТЗ з цистернами повинні мати ззаду, по всій ширині цистерни, захисний бампер.

Відстань між задньою стінкою цистерни і задньою частиною бампера повинна становити не менше ніж 100 мм.

Трубопроводи і допоміжне обладнання цистерн, що встановлені у верхній частині резервуара, повинні бути захищені від пошкоджень у випадках перекидання (захисні ковпаки, підсилюючі кільця, поперечні або повздовжні елементи тощо).

З метою підвищення пожежної безпеки, зняття статичної електрики сталевий корпус цистерни необхідно з'єднати із шасі міцним електричним дротом діаметром 0,5 см за допомогою паяння (або "під болт").

(пункт 16 доповнено абзацом четвертим згідно з
 наказом Мінтрансу України від 21.07.2000 р. N 393)

17. У ТЗ з кузовом типу фургон кузов повинен бути повністю закритий, міцний і не мати щілин, обладнаний системою вентиляції, мати вогнестійку пропитку. Двері кузова мають бути обладнані замками.

У бортових ТЗ кузов повинен бути накритий тентом, виготовленим із важкозаймистої і водонепроникної тканини.

Борти повинні прикриватися на 200 мм нижче їх рівня, брезент повинен закріплятися за допомогою металевих рейок.

ТЗ з кузовами-фургонами повинні мати пристрої для накладання пломб на рукоятки замків дверей. Кріплення дверей та конструкція кузова повинні бути такими, щоб унеможливити доступ до вантажу без порушення пломб.

18. Цистерни повинні мати пристрої для накладання пломб у місцях, де можливий доступ до спирту.

Цистерни не повинні мати отворів та відводів (пробок, арматури тощо), не передбачених конструкцією цистерни.

19. Цистерни потрібно фарбувати у світлі малонасичені кольори, що мають найбільший коефіцієнт віддзеркалення світла (світло-сірий, світло-блакитний, світло-димчастий та інші), з метою запобігання нагріванню цистерн.

Напис "ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНО" наноситься насиченою фарбою, контрастною до кольору цистерни (додаток N 1).

20. ТЗ повинні бути обладнані спереду і ззаду розпізнавальними знаками (інформаційними таблицями) "Небезпечний вантаж" згідно з вимогами до інформаційної таблиці, що наведені в додатку N 2.

Спереду ТЗ розпізнавальний знак встановлюється на правій стороні бампера, а ззаду - на стінці кузова або цистерни.

Розпізнавальні знаки мають бути такими, щоб їх можна було знімати чи накривати.

21. Транспортний засіб, крім додаткового обладнання, комплектується: 

- двома порошковими вогнегасниками ВП-5 та одним вуглекислотним вогнегасником ВВК-7, а також лопатою і запасом сухого піску не менше ніж 25 кілограмів для гасіння пожежі;

- набором інструменту для дрібного ремонту;

- двома противідкатними упорами;

- двома знаками аварійної зупинки або двома ліхтарями червоного або оранжевого кольору з автономним живленням;

- покривалом вогнетривким розміром не менше ніж 1,5 х 1,5 м;

- двома знаками "В'їзд заборонено";

- знаком "Об'їзд перешкоди з лівого боку";

- знаком "Об'їзд перешкоди з правого боку";

- вісьма конусами направляючими;

- комплектом триніг для дорожніх знаків;

- знаком "Обмеження максимальної швидкості";

- пристроєм для заземлення;

- пристроєм для захисту від статичних і атмосферних електричних зарядів на стоянці;

- індивідуальними засобами захисту для водія і супровідника вантажу, за його наявності;

- двома дзеркалами заднього виду;

- двома дзеркалами заднього виду;

- проблисковим маячком із вогнем оранжевого кольору;

- розпізнавальними знаками дорожньо-транспортного засобу.

(пункт 21 у редакції наказу Мінтрансу
 України від 21.07.2000 р. N 393)

Порядок проведення атестації

22. Атестація водіїв, які здійснюють перевезення етилового спирту, та ТЗ, що при цьому використовуються, покладається на Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут (Державтотрансндіпроект) і виконується на договірних умовах. Атестація водіїв та ТЗ проводиться щорічно протягом року, строк дії посвідчень - не більше двох років з дня їх видачі.

(пункт 22 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Мінтрансу України від 21.07.2000 р. N 393)

23. Для атестації водіїв та ТЗ замовник надсилає поштою, факсом або подає особисто на адресу Державтотрансндіпроекту заяву (додаток N 3).

24. Державтотрансндіпроект надсилає замовнику заповнений і підписаний зі свого боку договір (додаток N 4), попередньо узгодивши із замовником місце та строки проведення атестації.

25. Атестація проводиться тільки після укладення договору.

26. Для атестації водія подаються такі документи: 

- посвідчення водія на право керування транспортним засобом відповідної категорії та талон, що додається до посвідчення;

- паспорт громадянина України;

- довідка про стаж роботи водієм відповідної категорії не менше трьох років;

- ДОПНВ - СВІДОЦТВО про підготовку водія транспортного засобу, що перевозить небезпечні вантажі;

- медична довідка щодо придатності до керування транспортними засобами, форма N 083/о (облікова);

- посвідчення водія про проходження медичної підготовки.

(пункт 26 у редакції наказу Мінтрансу
 України від 21.07.2000 р. N 393)

27. При атестації ТЗ на відповідність до правил транспортування спирту етилового подаються такі документи:

- документ, що свідчить про належність ТЗ власнику, який подав заяву на його атестацію (реєстраційні документи на ТЗ);

абзац третій пункту 27 виключено

 (згідно з наказом Мінтрансу
 України від 21.07.2000 р. N 393)

- талон про проходження технічного огляду;

- свідоцтво про допуск ТЗ до перевезень небезпечних вантажів.

Під час атестації ТЗ на відповідність правилам транспортування спирту етилового проводиться технічний огляд транспортного засобу і перевіряється його обладнання згідно з вимогами цього Порядку.

За результатами атестації ТЗ складається акт (додаток N 6), який підписується усіма членами атестаційної комісії та затверджується керівництвом Державтотрансндіпроекту.

28. Склад атестаційної комісії затверджується наказом директора Державтотрансндіпроекту. До складу атестаційної комісії можуть залучатись фахівці інших підприємств та організацій.

29. На підставі протоколу атестації водіїв та акту атестації ТЗ виписуються посвідчення (додатки N 7 і N 8), які реєструються в книзі обліку за формами, що наведені в додатках N 9 і N 10.

30. По закінченні проведення атестації складається та підписується акт здачі-приймання робіт (додаток N 11). Посвідчення про атестацію замовнику видаються після сплати ним послуг згідно з договором за підписом в книзі обліку за формою, що наведена в додатку N 12.

Організація перевезення етилового спирту

31. Водій, який здійснює перевезення етилового спирту, повинен мати при собі такі документи: 

- посвідчення водія на право керування транспортним засобом відповідної категорії та талон, що додається до посвідчення;

- свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (технічний паспорт);

- ДОПНВ - ПОСВІДЧЕННЯ про атестацію водія транспортного засобу, що перевозить спирт етиловий;

- ДОПНВ - ПОСВІДЧЕННЯ про атестацію транспортного засобу, що перевозить спирт етиловий;

- свідоцтво про допуск транспортного засобу до перевезень небезпечного вантажу;

- ДОПНВ - СВІДОЦТВО про підготовку водія транспортного засобу, що перевозять небезпечні вантажі;

- подорожній лист з відміткою "Небезпечний вантаж", виконаною червоним кольором у верхньому лівому куті, та із зазначенням у графі "Особливі відмітки" номера речовини (N 1170) за списком ООН (Европейское Соглашение о международной дорожной перевозке опасных грузов (ДОПОГ) и протокол о подписании ООН, Нью-Йорк, 1990);

- товарно-транспортну накладну (кольорову) за формою N 1-ТН спирт;

- аварійну картку системи інформації про небезпеку;

- маршрут перевезення небезпечного вантажу.

(пункт 31 у редакції наказу Мінтрансу
 України від 21.07.2000 р. N 393)

32. Перевезення етилового спирту автомобільним транспортом здійснюється безтарним способом спеціалізованими автомобілями-цистернами і тарним - автомобілями-фургонами та автомобілями з бортовими платформами. При тарному способі спирт етиловий може перевозитись у металевих бочках, бутлях, бідонах і пляшках.

33. До перевезення спирту етилового допускаються тара та упаковка, що відповідають вимогам ГОСТ 26319-84. Маса брутто кожного місця та місткість первинної упаковки не повинні перевищувати встановленої в нормативній документації та забезпечувати зберігання вантажу під час навантаження, розвантаження та транспортування.

34. На кожному вантажному місці зі спиртом повинні бути нанесені виготовлювачем виразно знаки небезпеки відповідно до ГОСТ 19433-88 і ДОПОГ. Знак небезпеки спирту етилового - полум'я чорного кольору на полі червоного кольору. Окрім знаку небезпеки, повинно бути нанесено маніпуляційні знаки відповідно до ГОСТ 14192-77, які зазначають правильний спосіб поводження з вантажем під час його навантаження, розвантаження та транспортування. Маніпуляційні знаки повинні наноситись після знаків небезпеки.

35. Знаки небезпеки наносяться:

на вантажних місцях та упаковці, що мають форму паралелепіпеда, в тому числі на контейнерах і пакетах, на бічній, торцевій та верхній поверхнях;

на бочках - на одному із днищ і на обичайці з двох протилежних боків. Окрім цього, повинні бути нанесені трафарети (олійною фарбою) із зазначенням власника, номера бочки, місткості, а також напис "Вогненебезпечно".

36. Сталеві бочки, в яких перевозиться спирт, повинні бути без течі, з металевими пробками із міцною різьбою та пристроями для накладання пломб. Ключі для завертання пробок повинні бути обміднені. При транспортуванні бочки повинні розташовуватись щільно пробками догори, а під них повинні підкладатися підкладки, щоб під час транспортування вони були нерухомі.

При неповністю заповненому кузові бочки повинні фіксуватися упорами, щоб уникнути їх переміщення під час руху автомобіля. Перевезення спирту в металевих бочках дозволяється тільки в один ряд.

На випадок розширення об'єму спирту від підвищення температури бочки не доливають зимою на 0,5 дал, а літом - на 1,0 дал на кожні 20 дал своєї місткості.

37. Скляні бутлі із спиртом повинні мати щільну закупорку і вкладатись у міцні дерев'яні ящики, барабани, обрешітки або упаковуватись у корзини із заповненням проміжків інертними прокладками та вбираючими матеріалами (стружка дерев'яна, солома та інше). Шийка бутля не повинна виступати за кромку ящика, обрешітки чи корзини. На кожному бутлі повинна бути етикетка маркована з написом "Вогненебезпечно". Перевезення спирту в бутлях дозволяється з розташуванням в кузові автомобіля тільки в один ряд.

38. Перевезення спирту етилового здійснюється у скляних пляшках ємністю 0,5 та 0,25 л. Закупорку пляшок із спиртом виконують корковою пробкою з прокладкою із пергаментного паперу. Горло закупореної пляшки покривають по шийку тонким шаром спиртостійкої смолки, на яку наносять відтиск завода-виробника. Закупорені пляшки зі спиртом не повинні давати течі.

Спирт, залитий у пляшки, транспортують у відкритих дерев'яних ящиках, на які наносять стійкою фарбою маркування і напис "Вогненебезпечно".

39. При перевезенні спирту етилового допускається сумісне пакування з іншими вантажами окрім:

окислювальних речовин, здатних до утворення вибухових та займистих сумішей: барію азотокислого, кальцію азотокислого, перхлорату калію, селітри та інших речовин; повітря та кисню стиснутих та рідких, брому, сірчаної кислоти.

40. Для виконання вантажно-розвантажувальних операцій зі спиртом етиловим використовуються підйомно-транспортні засоби, які повинні відповідати вимогам охорони праці та техніки безпеки під час виконання цих робіт.

При перевезенні спирту в автоцистернах забороняється його налив (злив) під час грози.

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 

Додаток N 1
до Порядку проведення атестації
водіїв, які здійснюють
перевезення етилового спирту,
та транспортних засобів, що при
цьому використовуються

Вимоги до кольору цистерн і написів на цистернах
для перевезення спирту етилового

З огляду на те, що спирт є легкозаймистою рідиною з температурою спалаху +12 град. C, цистерни, в яких він перевозиться, потрібно фарбувати в світлі малонасичені кольори, що мають найбільший коефіцієнт віддзеркалення світла (світло-сірий, світло-блакитний, світло-димчатий та інші).

Напис "ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНО" потрібно наносити насиченою фарбою, контрастною до кольору цистерни.

Приклад напису і розміри (мм)

  

 

 
 
 
 
 
 

Додаток N 2
до Порядку проведення атестації
водіїв, які здійснюють
перевезення етилового спирту,
та транспортних засобів, що при
цьому використовуються

Вимоги до інформаційної таблиці позначення ТЗ
для перевезення етилового спирту

1. Розміри таблиці, її форма, зміст і розміри написів, а також позначень таблиці наведені на малюнку.

2. Фон лівої частини таблиці повинен бути білим.

3. Фон граф КЕЗ (код екстрених заходів) та N ООН (номер небезпечного вантажу за списком ООН) повинен бути оранжевим.

4. Написи КЕЗ та N ООН повинні бути білими.

5. Решта написів, позначення вогню, окантовка таблиці, її роздільні лінії і окантовка знака небезпеки (ромба) повинні бути чорними.

6. Знак небезпеки (ромб) повинен бути червоним.

7. Товщина окантовки таблиці та її роздільних ліній - 15 мм, товщина окантовки знака небезпеки - 5 мм. Товщина літер та цифр в написах КЕЗ, N ООН та позначень в цих графах - 15 мм.

Примітка. Код екстрених заходів "234Д" означає наступне:

2 - застосовувати водяні струмені;

3 - застосовувати розпилену воду;

4 - застосовувати піну;

Д - необхідний дихальний апарат та захисні рукавички.

Інформаційна таблиця позначення ТЗ
для перевезення етилового спирту

 

 

 
 
 
 
 
 

Додаток N 3
до Порядку проведення атестації
водіїв, які здійснюють
перевезення етилового спирту,
та транспортних засобів, що при
цьому використовуються

 Директору Державтотрансндіпроекту
 
                 Замовник ________________________
                       (назва організації)
                 в особі _________________________
                    (посада, прізвище, ім'я, по
                         батькові)
                 Адреса: _________________________
                     (організації або домашня)
                 _________________________________
 
                 Телефон Замовника _______________
 

Заява

   Прошу Вас провести атестацію водіїв в кількості ___________
чоловік та транспортних засобів в кількості ______________ одиниць
для перевезення етилового спирту.
 
   Оплату робіт гарантую.
 
   Дата _____________           Підпис _____________
 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 

Додаток N 4
до Порядку проведення атестації
водіїв, які здійснюють
перевезення етилового спирту,
та транспортних засобів, що при
цьому використовуються

Договір N __________

 м. Київ             
    "___"___________ 199_ р.
 
__________________________________________________________________
        (назва підприємства, організації)
далі іменується Замовник, в особі ________________________________
__________________________________________________________________
       (посада, прізвище, ім'я, по батькові)
________________, що діє на підставі _______________ підприємства,
і Державтотрансндіпроект, надалі іменується Виконавець, в особі
_________________________________________________________________,
       (посада, прізвище, ім'я, по батькові)
що діє на підставі Статуту інституту, уклали цей договір про
нижчеподане:

Предмет договору

1. Замовник зобов'язується надати Державтотрансндіпроекту всі документи, необхідні для проведення атестації, та перерахувати (або внести готівкою в касу Державтотрансндіпроекту) кошти за її проведення у сумі _______________________________________________,

                       (сума прописом) 

а Державтотрансндіпроект зобов'язується провести атестацію водіїв у кількості _______________ чоловік та транспортних засобів у кількості _________________ одиниць для перевезення етилового спирту.

Умови договору

2. Замовник надає членам атестаційної комісії Державтотрансндіпроекту такі документи:

2.1. Для атестації водія подаються такі документи: 

- посвідчення водія на право керування транспортним засобом відповідної категорії та талон, що додається до посвідчення;

- паспорт громадянина України;

- довідка про стаж роботи водієм відповідної категорії не менше трьох років;

- ДПНВ - СВІДОЦТВО про підготовку водія транспортного засобу, що перевозить небезпечні вантажі;

- медична довідка щодо придатності до керування транспортними засобами, форма N 083/о (облікова);

- посвідчення водія про проходження медичної підготовки.

(пункт 2.1 додатка N 4  в редакції наказу
 Мінтрансу України від 21.07.2000 р. N 393)

2.2. Для атестації транспортних засобів:

документ, що свідчить про належність ТЗ власнику, який подав заяву на його атестацію (реєстраційні документи на ТЗ);

абзац третій пункту 2.2 додатка N 4 виключено

 (згідно з наказом Мінтрансу
 України від 21.07.2000 р. N 393)

талон про проходження технічного огляду;

свідоцтво про допуск ТЗ до перевезень небезпечних вантажів.

3. Державтотрансндіпроект проводить атестацію в термін не пізніш як за 15 діб із моменту підписання договору.

4. Видача посвідчень замовнику здійснюється тільки після сплати послуг у сумі, передбаченій договором.

5. У тих випадках, коли водій або транспортний засіб не пройшли атестації, повторна атестація призначається за домовленістю сторін, але не раніш як за 10 днів з дня проведення попередньої атестації. Витрати, пов'язані з повторним відрядженням спеціалістів, відшкодовуються за рахунок Замовника.

6. Спори, що виникають у процесі виконання договору, розв'язуються в установленому законодавством порядку.

Юридичні адреси сторін

 Державтотрансндіпроект          Замовник
 Адреса:                 Адреса: ________________
 252113, м. Київ-113,           ________________________
 пр. Перемоги, 57             ________________________
 р/р 1421919 у Залізничному        ________________________
 відділенні ПІБ України,         р/р ____________________
 МФО 322153, код 01527695         ________________________
 
 _______________             _______________
  (підпис)                 (підпис)
 
 М. П.                   М. П.
 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 

Додаток N 5
до Порядку проведення атестації
водіїв, які здійснюють
перевезення етилового спирту,
та транспортних засобів, що при
цьому використовуються

 

 
 
 
 

ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор Державтотрансндіпроекту
________________________________
"___" __________ 199_ р.

 

 

 

Протокол N ________
атестації водіїв на право перевезень етилового спирту

 від "___" __________ 199_ р.          м. _______________
 
   Голова комісії ______________________________________________
               (прізвище, ім'я, по батькові)
   Члени комісії: ______________________________________________
               (прізвище, ім'я, по батькові)
          ______________________________________________
               (прізвище, ім'я, по батькові)
          ______________________________________________
               (прізвище, ім'я, по батькові)
          ______________________________________________
               (прізвище, ім'я, по батькові)
          ______________________________________________
               (прізвище, ім'я, по батькові)
 
                           Зворотний бік
                           Додатка N 5
******************************************************************
*N *  П. І. П.  *Підприємство,*Результати *   Видано   *
*п/п*        *організація *атестації * посвідчення N *
******************************************************************
* 1 *    2    *   3   *   4   *    5    *
******************************************************************
******************************************************************
******************************************************************
******************************************************************
 
Примітка. Якщо водія атестовано, то  в  гр. 4  відмічається
     "атестовано", якщо водія не атестовано, відмічається "не
     атестовано".
 
 
   Голова комісії ______________________________________________
             (підпис, прізвище, ім'я, по батькові)
   Члени комісії: ______________________________________________
             (підпис, прізвище, ім'я, по батькові)
          ______________________________________________
             (підпис, прізвище, ім'я, по батькові)
          ______________________________________________
             (підпис, прізвище, ім'я, по батькові)
          ______________________________________________
             (підпис, прізвище, ім'я, по батькові)
          ______________________________________________
             (підпис, прізвище, ім'я, по батькові)

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 

Додаток N 6
до Порядку проведення атестації
водіїв, які здійснюють
перевезення етилового спирту,
та транспортних засобів, що при
цьому використовуються

 ЗАТВЕРДЖУЮ
                 Директор Державтотрансндіпроекту
                 ________________________________
                 "___" __________ 199_ р.
 

Акт
атестації транспортних засобів на відповідність правилам транспортування спирту етилового

   Голова комісії ______________________________________________
               (прізвище, ім'я, по батькові)
   Члени комісії: ______________________________________________
               (прізвище, ім'я, по батькові)
          ______________________________________________
               (прізвище, ім'я, по батькові)
          ______________________________________________
               (прізвище, ім'я, по батькові)
          ______________________________________________
               (прізвище, ім'я, по батькові)
          ______________________________________________
               (прізвище, ім'я, по батькові)
 
 
                           Зворотний бік
                           Додатка N 6
 
******************************************************************
*N *Тип, марка*Державний N*Власник ТЗ,*Результати*  Видано  *
*п/п*модель ТЗ *      *його адреса*атестації *посвідчення N *
******************************************************************
* 1 *  2   *   3   *   4   *  5   *   6    *
******************************************************************
******************************************************************
******************************************************************
******************************************************************
 
Примітка. Якщо ТЗ атестовано, то в гр.5 відмічається "атестовано",
     якщо ТЗ не атестовано, відмічається "не атестовано".
 
 
   Голова комісії ______________________________________________
             (підпис, прізвище, ім'я, по батькові)
   Члени комісії: ______________________________________________
             (підпис, прізвище, ім'я, по батькові)
          ______________________________________________
             (підпис, прізвище, ім'я, по батькові)
          ______________________________________________
             (підпис, прізвище, ім'я, по батькові)
          ______________________________________________
             (підпис, прізвище, ім'я, по батькові)
          ______________________________________________
             (підпис, прізвище, ім'я, по батькові)
 

 

 

 

 

МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ
ДержавтотрансНДІпроект

ДОПНВ - ПОСВІДЧЕННЯ
про атестацію водія транспортного засобу, що перевозить спирт етиловий

(затверджене наказом Мінтрансу України від 06.05.97 N 156, із змінами та доповненнями від 21.07.2000 N 393, та зареєстроване в Мін'юсті України відповідно 22.07.97 за N 266/2070, 10.08.2000 за N 488/4709)

  

ДОПНВ - ПОСВІДЧЕННЯ
про атестацію водія транспортного засобу, що перевозить спирт етиловий

ADR - TRANING CERTIFCATE
FOR DRIVERS OF VEHICLES CARRYING DANGEROUS GOODS

Посвідчення N ............ 

  

Розпізнавальний знак держави, яка видала посвідчення 

  

Distinguishing sing of issuing State 

UA 

Дійсне для речовин класу (класів)* 

  

у цистернах
in tanks 

не в цистернах
other than tanks 

4.1, 4.2, 4.3 

4.1, 4.2, 4.3 

5.1, 5.2 

5.1, 5.2 

6.1, 6.2 

6.1, 6.2 

До "___" _____________ 

До "___" _____________ 

until (date) 

  

____________
* Непотрібне закреслити.

 

Прізвище _______________________________________________________
Surname

Ім'я та по батькові _______________________________________________
First name(s)

Дата народження ________________________________________________
Date of birth

Громадянство ___________________________________________________
Nationality

Підпис власника _________________________________________________
Signature of holder

Видане _________________________________________________________
                            найменування підприємства, організації, установи
Issued by

Дата       "___" _______________
Date 

Підпис* ________________________________________________________
                             (посада, підпис, прізвище та ініціали)
Signature

Термін дії продовжено до "___" _______________
Renewed until

Ким ___________________________________________________________
                (найменування організації, яка продовжила термін дії Посвідчення) 
By

Дата "___" _______________
Date

Підпис* _______________________________________________________
                         (посада, підпис, прізвище та ініціали)

Signature

____________
* Печатка або штамп органу, який видав Посвідчення.

 

 

 

 

МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ
ДержавтотрансНДІпроект

ДОПНВ - ПОСВІДЧЕННЯ
про атестацію транспортного засобу, що перевозить спирт етиловий

(затверджене наказом Мінтрансу України від 06.05.97 N 156, із змінами та доповненнями від 21.07.2000 N 393, та зареєстроване у Мін'юсті України відповідно 22.07.97 за N 266/2070, 10.08.2000 за N 488/4709)

  

ДОПНВ - ПОСВІДЧЕННЯ
про атестацію транспортного засобу, що перевозить спирт етиловий
ADR - TRANING CERTIFCATE
FOR VEHICLES CARRYING DANGEROUS GOODS

Посвідчення N ............ 

  

Розпізнавальний знак держави, яка видала свідоцтво 

UA 

Distinguishing sing of issuing State 

  

Дійсне для речовин класу (класів)* 

  

у цистернах
in tanks 

не в цистернах
other than tanks 

4.1, 4.2, 4.3 

4.1, 4.2, 4.3 

5.1, 5.2 

5.1, 5.2 

6.1, 6.2 

6.1, 6.2 

До "___" _____________ 

До "___" _____________ 

until (date) 

  

____________
* Непотрібне закреслити.

 

Транспортний засіб ________________

__________________________________________
(марка, модель)                  (державний номер)

Рік виготовлення ___________

Причіп, напівпричіп ______________________________________________
                                         (марка, модель)                         (державний номер) 

Рік виготовлення ___________

Власник ________________________________________________________
                       (найменування підприємства, організації, установи) 

_______________________________________________________________
                 (поштовий індекс, населений пункт, район, область, вулиця) 

Видане ________________________________________________________
                        (найменування організації, яка видала посвідчення) 

Дата "___" _______________
Date

Підпис* _______________________________________________________
                               (посада, підпис, прізвище та ініціали)
Signature

Термін дії продовжено до "___" _______________
Renewed until

Ким __________________________________________________________
                    (найменування організації, яка продовжила термін дії Посвідчення)
By

Дата
Date "___" _______________

Підпис* ______________________________________________________
                         (посада, підпис, прізвище та ініціали)
Signature

____________
* Печатка або штамп органу, який видав Посвідчення. 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 

Додаток N 9
до Порядку проведення атестації
водіїв, які здійснюють
перевезення етилового спирту,
та транспортних засобів, що при
цьому використовуються

Облік
виданих посвідчень про атестацію водія автомобіля на право перевезення спирту етилового

******************************************************************
*N *Прізвище, ім'я, по*Місце роботи*  N виданого  *Підпис про*
*п/п*батькові     *      *  посвідчення  *одержання *
******************************************************************
* 1 *    2     *   3   *    4    *  5   *
******************************************************************
******************************************************************
******************************************************************
******************************************************************
 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 

Додаток N 10
до Порядку проведення атестації
водіїв, які здійснюють
перевезення етилового спирту,
та транспортних засобів, що при
цьому використовуються

Облік
виданих посвідчень про атестацію ТЗ на відповідність правилам транспортування спирту етилового

******************************************************************
*N *Власник ТЗ*Марка ТЗ*Державний номер ТЗ*N виданого * Підпис *
*п/п*     *    *         *посвідчення*  про  *
*  *     *    *         *      *одержання*
******************************************************************
* 1 *   2  *  3  *    4     *   5   *  6  *
******************************************************************
******************************************************************
******************************************************************
******************************************************************

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 

Додаток N 11
до Порядку проведення атестації
водіїв, які здійснюють
перевезення етилового спирту,
та транспортних засобів, що при
цьому використовуються

 

Виконавець
Державтотрансндіпроект
Адреса:
252113, м. Київ-113,
пр. Перемоги, 57
р/р 1421919 у Залізничному
відділенні ПІБ України,
МФО 322153, код 01527695

Замовник
________________________
Адреса: ________________
________________________
________________________
________________________
р/р ____________________
________________________

 

 

 

Акт
здачі-приймання робіт за договором N ____ від _________ 199_ р.

   Ми,   що    нижче    підписалися,    представники
Державтотрансндіпроекту (Виконавця) та Замовника, склали цей акт
про те, що роботи по договору N _______ від "___"____________ 199_
р. виконані повністю і відповідно до умов договору.
 
   Договірна ціна становить ____________________________________
                    (сума прописом)
_________________________________________________________________.
   Належить до перерахування ___________________________________
                    (сума прописом)
_________________________________________________________________.
 
 
   Виконавець                Замовник
__________________________       __________________________
  (посада, П. І. П.)           (посада, П. І. П.)
_________________            _________________
  (підпис)                (підпис)
"___" ____________ 199_ р.       "___" ____________ 199_ р.
 
 
   М. П.                  М. П.
 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 

Додаток N 12
до Порядку проведення атестації
водіїв, які здійснюють
перевезення етилового спирту,
та транспортних засобів, що при
цьому використовуються

Облік
договорів на проведення атестації водіїв, які здійснюють перевезення етилового спирту, та транспортних засобів, що при цьому використовуються

******************************************************************
*N *N дого-*Найменування* Дата * Сума *Кількість тих,*Приміт*
*п/п*вору  *організації,*договору*договору*що атестуються*ка  *
*  *    *адреса,   *    *    ****************   *
*  *    *телефон   *    *    *водіїв* ТЗ  *   *
******************************************************************
* 1 *  2  *   3   *  4  *  5  * 6  *  7  * 8  *
******************************************************************
******************************************************************
******************************************************************
******************************************************************

_______________

Опрос