Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О введении подготовки магистров медицины (фармации) в Украинской военно-медицинской академии

Минобороны
Приказ от 10.06.1997 № 203

Про запровадження підготовки магістрів медицини (фармації) в Українській військово-медичній академії

Наказ Міністра оборони України
від 10 червня 1997 року N 203

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
8 липня 1997 р. за N 247/2051

З метою введення поглибленої спеціальної, науково-практичної, педагогічної і дослідницької підготовки військового лікаря (провізора)-спеціаліста на заключному етапі багатоступеневої вищої військово-медичної (фармацевтичної) освіти у Збройних Силах України НАКАЗУЮ:

1. Запровадити з 1 вересня 1997 року підготовку магістрів медицини (фармації) в Українській військово-медичній академії у кількості до 30 чоловік за рахунок існуючої чисельності змінного складу основного навчального підрозділу Академії - Військово-медичного інституту.

2. Організувати діяльність магістратури згідно з вимогами чинного законодавства та Тимчасового положення про порядок підготовки магістрів медицини (фармації) у вищому медичному (фармацевтичному) закладі освіти IV рівня акредитації, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 24.09.96 р. N 295 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 03.12.96 р. за N 697/1722.

Проводити підготовку магістрів медицини (фармації) на основі типових навчальних планів та програм Міністерства охорони здоров'я України на факультеті підготовки військових лікарів (інтернатура) Військово-медичного інституту Української військово-медичної академії одночасно з підготовкою їх як спеціалістів з певного лікарського (провізорського) фаху згідно з діючим переліком лікарських (провізорських) спеціальностей.

3. Здійснювати на конкурсній основі прийом до магістратури слухачів факультету підготовки військових лікарів Військово-медичного інституту Української військово-медичної академії після 6 місяців навчання на цьому факультеті.

4. Допускати до конкурсу в магістратуру офіцерів медичної служби у випадку службової необхідності за рішенням начальника Головного військово-медичного управління Генерального штабу Збройних Сил України - начальника медичної служби Збройних Сил України і клопотанням начальників медичних служб видів Збройних Сил, військових округів, оперативно-територіальних, територіальних командувань, головних медичних спеціалістів Міністерства оборони України, які вже мають сертифікат лікаря (провізора)-спеціаліста і яких планується призначити на посади, що потребують завершеної освітньо-кваліфікаційної підготовки фахівця.

Установити термін навчання в магістратурі вищезазначених осіб 1 рік, здійснювати їх набір одночасно з набором до ад'юнктури Української військово-медичної академії.

5. Покласти на начальника Головного військово-медичного управління Генерального штабу Збройних Сил України - начальника медичної служби Збройних Сил України відповідальність за планування щорічної підготовки магістрів медицини (фармації) з окремих спеціальностей.

6. Здійснювати фінансування діяльності магістратури за рахунок коштів, які виділяються для Військово-медичного інституту Української військово-медичної академії на загальних підставах.

Грошове та інші види матеріального забезпечення слухачів магістратури здійснювати за умовами та нормами, передбаченими законодавством для слухачів-офіцерів вищого закладу освіти Міністерства оборони України.

7. Інші питання, пов'язані зі специфікою підготовки військово-медичних фахівців, які не враховані Тимчасовим положенням про порядок підготовки магістрів медицини (фармації) у вищому медичному (фармацевтичному) закладі освіти IV рівня акредитації, затвердженого Міністерством охорони здоров'я України 24.09.96 р. N 295 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 03.12.96 р. за N 697/1722, врегулювати Умовами прийому до Української військово-медичної академії.

8. Дозволити за рішенням Міністра оборони України навчання в магістратурі Української військово-медичної академії, згідно з укладеними договорами, осіб з інших міністерств і відомств за рахунок коштів цих міністерств і відомств.

9. Контроль за виконанням наказу покласти на начальника Головного військово-медичного управління Генерального штабу Збройних Сил України - начальника медичної служби Збройних Сил України.

10. Наказ розіслати згідно з розрахунком розсилки.

 

 

Міністр оборони України
генерал-полковник

О. Кузьмук

 

    

 
 
 

Опрос