Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О сроках хранения товаров на таможенных лицензионных складах

Государственная таможенная служба
Приказ от 29.05.1997 № 238
Утратил силу

Про терміни зберігання товарів на митних ліцензійних складах

Наказ Державної митної служби України
від 29 травня 1997 року N 238 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
10 червня 1997 р. за N 214/2018

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної митної служби України
 від 22 вересня 2005 року N 894)

На виконання доручення Президента України від 4 квітня 1997 року N 455/7961-01 з метою поповнення державного бюджету за рахунок своєчасної реалізації підакцизних товарів НАКАЗУЮ:

1. Відповідно до статті 88 Митного кодексу України та п. 5.6 Положення про відкриття та експлуатацію митних ліцензійних складів (далі - Положення), затвердженого наказом Державної митної служби України від 31.12.96 р. N 592, встановити, що термін зберігання підакцизних товарів у режимі митного складу не може перевищувати 90 діб з дати їх розміщення в режим митного складу (крім товарів, що не підлягають розміщенню на митних ліцензійних складах внаслідок діючих заборон та обмежень).

2. Установити, що товари, термін зберігання яких у режимі митного складу вичерпаний, але які з будь-яких причин не передані на зберігання митниці та не заявлені до іншого митного режиму, зберігаються під митним контролем на митному ліцензійному складі відповідно до статті 85 Митного кодексу України з нарахуванням митних зборів за перебування товарів під митним контролем у порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.97 р. N 65. Відповідальність за сплату цих митних зборів несе власник товару або особа, яка буде проводити декларування товарів на підставі договору відповідно до статей 47 та 48 Митного кодексу України.

3. Після закінчення встановленого абзацом першим статті 89 Митного кодексу України терміну зберігання товарів під митним контролем, тобто після 6 місяців з моменту закінчення терміну зберігання у режимі митного складу, ці товари підлягають реалізації або розпорядженню ними відповідно до положень статті 94 Митного кодексу України.

4. Начальнику Управління нетарифного регулювання (Пашинному О. І.) зареєструвати цей наказ у Міністерстві юстиції України.

5. Пункт 1 цього наказу ввести в дію через 30 днів після дати реєстрації в Міністерстві юстиції України.

6. Начальникам митниць довести вимоги цього наказу до власників митних ліцензійних складів та суб'єктів ЗЕД.

7. Скасувати наказ Державної митної служби від 25.04.97 р. N 188 як такий, що не пройшов реєстрацію в Міністерстві юстиції України.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Служби Соловкова Ю. П. 

 

 

Голова Служби

Л. Деркач

 

 
 

Опрос