Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции о порядке выдачи субъектам предпринимательской деятельности лицензий на добычу драгоценных металлов и драгоценных камней, изготовлении и реализацию изделий с их использованием, сбор и переработку твердых и жидких отходов производства, содержащих драгоценные металлы и драгоценные камни, лома этих материалов, об условиях и правилах осуществления этих видов деятельности и контроля за их соблюдением

Минфин, Лицензионная палата при Минэкономики
Приказ, Инструкция от 11.12.1996 № 264, ЛП-39
Утратил силу

Про затвердження Інструкції про порядок видачі суб'єктам підприємницької діяльності ліцензій на видобування дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, виготовлення і реалізацію виробів з їх використанням, збирання і переробку твердих і рідких відходів виробництва, що містять дорогоцінні метали і дорогоцінне каміння, брухту цих матеріалів, про умови і правила здійснення цих видів діяльності та контролю за їх дотриманням

Наказ Ліцензійної палати при Міністерстві економіки України,
Міністерства фінансів України
від 11 грудня 1996 року N ЛП-39/264 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
25 грудня 1996 р. за N 736/1761

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказом Ліцензійної палати України
та Міністерства фінансів України
від 3 листопада 1998 року N 99/221

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України,
 Міністерства фінансів України
 від 17 червня 2015 року N 610/566)

Відповідно до Закону України "Про підприємництво" та на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 17 травня 1994 року N 316 "Про Положення про порядок видачі суб'єктам підприємницької діяльності спеціальних дозволів (ліцензій) на здійснення окремих видів діяльності", від 8 серпня 1995 року N 618 "Питання Ліцензійної палати при Міністерстві економіки" НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Інструкцію про порядок видачі суб'єктам підприємницької діяльності ліцензій на видобування дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, виготовлення і реалізацію виробів з їх використанням, збирання і переробку твердих і рідких відходів виробництва, що містять дорогоцінні метали і дорогоцінне каміння, брухту цих матеріалів, про умови і правила здійснення цих видів діяльності та контролю за їх дотриманням (далі - Інструкція), що додається.

2. Відділу впровадження загальнодержавної системи ліцензування Ліцензійної палати (Хоменко Л. Г.), Головному управлінню дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння Міністерства фінансів (Видолоб В. В.) у встановленому порядку: 

2.1. Подати Інструкцію в п'ятиденний термін на державну реєстрацію в Міністерство юстиції України.

2.2. Довести Інструкцію до відома працівників відділів Ліцензійної палати та працівників Міністерства фінансів України.

3. Відділу контрольно-координаційної роботи Ліцензійної палати (Корнійчук В. Г.) передбачити у планах-графіках роботи перевірки додержання порядку надання Міністерством фінансів України спеціальних дозволів (ліцензій).

4. Відділу ведення Єдиного державного ліцензійного реєстру Ліцензійної палати (Небильцов В. Я.) забезпечити щомісячні включення інформації про видачу ліцензій Міністерством фінансів України до Єдиного державного ліцензійного реєстру.

5. Головному управлінню дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння Міністерства фінансів (Видолоб В. В.) забезпечити публікацію Інструкції в засобах масової інформації.

6. Інструкцію про умови і правила здійснення підприємницької діяльності по видобуванню дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, виготовленню та реалізації виробів з їх використанням, збиранню і переробці твердих і рідких відходів виробництва, що містять дорогоцінні метали і дорогоцінне каміння, брухт цих матеріалів, контроль за їх дотриманням та про порядок видачі ліцензій, затверджену наказом Мінфіну України від 6 січня 1994 року N 1, визначити такою, що втратила чинність.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на Першого заступника Голови Ліцензійної палати Третьякова С. І. і Першого заступника Міністра фінансів України Гончарука М. О. 

 

 

Заступник Міністра економіки
Голова Ліцензійної палати

 
В. І. Маринін 

Міністр фінансів

В. М. Короневський 
 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Ліцензійної палати при Міністерстві економіки України та Міністерства фінансів України
від 11 грудня 1996 р. N ЛП-39/264  

 

 

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
25 грудня 1996 р. за N 736/1761  

Інструкція втратила чинність
(згідно з наказом Ліцензійної палати України
 та Міністерства фінансів України
від 3 листопада 1998 року N 99/221)

____________ 
 

Опрос