Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка ввоза из-за границы и вывоза из Украины специальных средств самообороны, заряженных веществами слезоточивого и раздражающего действия

Гостаможком, МВД
Порядок, Приказ от 19.10.1993 № 650/272

Про затвердження Порядку ввозу із-за кордону та вивозу із України спеціальних засобів самооборони, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії

Наказ Міністерства внутрішніх справ України,
Державного митного комітету України
від 19 жовтня 1993 року N 650/272 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
2 листопада 1993 р. за N 165

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1993 року N 706 "Про порядок продажу, придбання, реєстрації, обліку, зберігання і застосування спеціальних засобів самооборони, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії" НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Порядок ввозу із-за кордону та вивозу із України спеціальних засобів самооборони, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, додається.

2. Наказ оголосити особовому складу органів та підрозділів внутрішніх справ і митних установ України.

 

 

Перший заступник Міністра
внутрішніх справ України
 

Перший заступник Голови
Державного митного
комітету України

В. М. Недригайло

Е. Мірошниченко

 

 

 

 

 
 
 

ЗАТВЕРДЖЕНО 
наказом Міністерства внутрішніх справ України, Державного митного комітету України 
від 19 жовтня 1993 р. N 650/272 

 

 

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
2 листопада 1993 р. за N 165  

ПОРЯДОК ВВОЗУ
ІЗ-ЗА КОРДОНУ ТА ВИВОЗУ ІЗ УКРАЇНИ СПЕЦІАЛЬНИХ ЗАСОБІВ САМООБОРОНИ, ЗАРЯДЖЕНИХ РЕЧОВИНАМИ СЛЬОЗОТОЧИВОЇ ТА ДРАТІВНОЇ ДІЇ

Відповідно до Положення про порядок продажу, придбання, реєстрації, обліку і застосування спеціальних засобів самооборони, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1993 року N 706, Міністерство внутрішніх справ і Державний митний комітет України визначають такий порядок ввозу із-за кордону та вивозу із України спеціальних засобів самооборони, зазначених цією постановою:

1. Підприємства, установи, організації і господарські об'єднання, що займаються підприємницькою діяльністю по виготовленню та реалізації спеціальних засобів самооборони, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, здійснюють їх ввіз із-за кордону та вивіз із України на підставі дозволів МВС України, а громадяни - одиничних екземплярів на підставі дозволів МВС Республіки Крим, ГУВС міста Києва, УВС областей і міста Севастополя. В усіх випадках ввозу та вивозу спеціальних засобів самооборони, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, на них повинен бути сертифікат встановленого зразка.

2. Видача дозволів на ввіз із-за кордону та вивіз із України спеціальних засобів самооборони, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії здійснюється у порядку, встановленому Інструкцією про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення і використання вогнепальної зброї, боєприпасів до неї та вибухових матеріалів, затвердженою наказом МВС України від 25 березня 1993 року N 164. Такі дозволи суб'єктам підприємницької діяльності видаються на підставі відповідних договорів про постачання чи продаж вказаних засобів самооборони.

____________ 
 

Опрос