Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции о порядке выдачи субъектам предпринимательской деятельности специальных разрешений (лицензий) на предоставление услуг, связанных с профориентацией населения, и Инструкции об условиях и правилах осуществления предпринимательской деятельности, связанной с профориентацией населения, и контроле за их соблюдением [СОДЕРЖАНИЕ]

Лицензионная палата при Минэкономики, Государственный центр занятости
Приказ, Инструкция от 15.08.1996 № ЛП-27/52
Утратил силу

Про затвердження Інструкції про порядок видачі суб'єктам підприємницької діяльності спеціальних дозволів (ліцензій) на надання послуг, пов'язаних із профорієнтацією населення, і Інструкції про умови і правила здійснення підприємницької діяльності, пов'язаної із профорієнтацією населення, та контроль за їх дотриманням

Наказ Ліцензійної палати
при Міністерстві економіки України,
Державного центру зайнятості
Міністерства праці України
від 15 серпня 1996 року N ЛП-27/52

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
3 вересня 1996 р. за N 499/1524

Зміст

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України,
Міністерства соціальної політики України
 від 7 жовтня 2013 року N 1178/650)

1. Наказ Ліцензійної палати при Міністерстві економіки України, Державного центру зайнятості Міністерства праці України "Про затвердження Інструкції про порядок видачі суб'єктам підприємницької діяльності спеціальних дозволів (ліцензій) на надання послуг, пов'язаних із профорієнтацією населення, і Інструкції про умови і правила здійснення підприємницької діяльності, пов'язаної із профорієнтацією населення, та контроль за їх дотриманням" від 15 серпня 1996 року N ЛП-27/52.

- Інструкція про порядок видачі суб'єктам підприємницької діяльності спеціальних дозволів (ліцензій) на надання послуг, пов'язаних із профорієнтацією населення.

2. Інструкція про умови і правила здійснення підприємницької діяльності, пов'язаної із профорієнтацією населення, та контроль за їх дотриманням.

____________

Опрос